Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Gagi View Post
    Ako se neko razume u televizore...

    https://www.lidl.de/de/telefunken-d5...iABEgJci_D_BwE

    https://www.otto.de/p/hanseatic-50h6...onId=948413393

    Koji je bolji od ovih 2, za te pare? Hvala.
    Koliki je budzet i jel moras bas tamo da kupis?

    Comment


    • Moram u Njemackoj da uzmem, budzet ide do 350 eura maksimum.

      Sent from my MI 6 using Tapatalk

      Comment


      • Sačekaj barem još mesec dana.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • I onako sam planirao u Maj da uzmem, ali me zanima zasto sad ?

          Sent from my MI 6 using Tapatalk

          Comment


          • Jel moze netko objasniti šeranje igrica za ps4 i glavno pitanje mozemo li obojica igrati istovremeno na razlicitim accountima istu igricu online?

            Comment


            • Alo gejmeri bem vas imali koga

              Comment


              • Evo šta je SCS za svoje igre napisao, ako misliš na remote play..

                Comment


                • Ma mislim na ono sheranje znaci igricu koju ja kupim moze igrat i prijatelj i obrnuto, nesto kao stavljas orimary account njegov za primarni i on moj.. al me znam jel to 100% sigurno

                  Comment


                  • Posto ne radim game sharing, citiram osobu kojoj verujem, valjda je tu sve sto ti treba.

                    Spoiler

                    Pri kupovini PS4 PSN igre, dobijaja se licenca za igranje igre na 2 konzole, ali jedan account moze biti u "home sharing" stanju samo na jednoj konzoli, a na drugoj konzoli ta igre se moze pristupiti samo ako je igrac bas ulogovan u taj account [nema sharinga na ostale accountove].

                    Posledice ovog sistema:
                    - kupovina i deljenje igara preko PSN-a je moguca, ali je otezana jer igranje na 2 konzole trazi razlicite prisupe logovanju. Na "home" konzoli se user moze ulogovati u bilo koji account, a na "guest" konzoli mora biti aktivan bas taj account na kojoj je kupljena igra.
                    - konzola koja je oznacena kao "home" je ona na koju se kaci remote play i autmatic standby download feature , sto znaci da "guest" igrac nema access tome
                    - ako je account bas napravljen samo za potrebe gamesharinga, guest account ce zaradjivati trofeje koji se nece syncovati sa njegovim primarnim accountom i nece imati remote play = less value = possible less payment from him
                    - najbizi primer 1:1 sharinga je ako user1 svoj primarni account1 koristi na svojoj konzoli u guest modu, dajuci svom pajtosu da account1 bude aktiviran u pozadini. User1 onda nema remote play, ali dobija regularno trofeje.
                    - ako nekom nije bitno da sakuplja trofeje, koristi svoj primarni account all the time i igra remote play, onda su sva ova ogranicenja trivijalna


                    Examples [ova procedura je ista za Xbone]:

                    #1
                    Ja i Toad ocemo da kupujemo igre zajedno korsteci account koji je namanjen samo za tu svrhu [recimo "emugx-pijaca-1"]. Toad moze da stavi taj account u home mode i aktivira ga da radi u pozadini, logujuci se posle toga u svoj primarni account i igrajuci te kupljenje igre sa svojim primarnim accoutom. Sto se mene tice, ja bi morao da se logujem u "emugx-pijaca-1" i ta igram igre sa tog accounta. Znaci ne dobijam trofeje u mom normalnom primarnom accountu i nemam remote play.

                    U ovom slucaju, paljenje home moda za "emugx-pijaca-1" moze da se menja po potrebi, zavisno ko oce da koristi remote play i da tovari trofeje u svoj primerni account.

                    Vredi spomenuti da na primer ako ja odlucim da koristim guest mode all the time forever, vecna kooperacija sa Toad-om, mogu da zatrazim da PSN ime ovog accounta bude "diehard-alt1". Time makar mogu da kontrolisem moj online presence. Toad nikad nece direktno biti logovan u njega, bice mu aktivan u pozadini, tako da ce online presence za diehard-alt1 biti samo moj.


                    #2
                    Ja i Toad ocemo da kupujemo igre i koristimo ih preko nasih primarnnih accountova all the time. Toad kupi igre regularno na svom accountu, ali stavi na svojoj konzoli da se loguje u svoj account u guest modu. Ja uzmem njegov account i aktiviram ga u "home" modu u pozadini, i posle toga se ulogujem u moj primarni account. Ovim potezom, oboje mozemo da igramo tu igru sa nasim primarnim accountovima, dobijamo trofeje, ali Toad nema pristup remote play-u.

                    Isto moze da se uradi sa mojim primarnim accountom. Ja kupim igre, koristim moj account u guest modu, a Toad stavi moj account u pozadini da radi.

                    Comment


                    • Imate li iskustva sa Gree inverter klimama, kakve su?
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Originally posted by Tarantula View Post
                        Imate li iskustva sa Gree inverter klimama, kakve su?
                        Ja imam 2 u radnji (200+m2) od 18k BTU i prilicno sam zadovoljan s obzirom da je po preporuci trebalo da uzmem jace klime.
                        Nisam imao iskustva sa drugim invertor klimama, ove 2 nikad ne zagreju do temperature koja je podesena na njima ali slaba mi je izolacija tako da ne bih mogao to ni da ocekujem.
                        Ima garanciju od 5 god ali posle 2 god, svake naredne moras servisera da zoves da udari pecat, sto mozda bas i ne ide tako glatko s obzirom da sam pri pocetnoj registraciji klime morao da jurim gospodju iz Gree-a 2 nedelje mejlovima i na viberu da primi moj zahtev i da mi posalje nazad potvrdu.

                        Comment


                        • Zaboravio sam da napomenem, da klimu uopšte neću koristiti za grijanje, dakle samo za hlađanje.

                          Konkretno sam mislio model Gree Lomo 12ka, za nekih 45 kvadrata. I kod nas u BiH/RS, vjerovatno daju 2-3 godine garancije, sad nisam u to siguran.

                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Apple pustio AppStore za Srbiju.

                            Comment


                            • Prelodog neki jeftiniji TV Box, da vrsi rabota, a da nije bas kanta

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                                Prelodog neki jeftiniji TV Box, da vrsi rabota, a da nije bas kanta
                                Mi Box S najbolji provereno e sad mislim da ne spada bas u jeftinije, ali ako imas dobar net mislim da vredi investirati u dobar tv box. Neograničene mogućnosti imas, Kodi, Hbo go, Netflix, ma sta god pomislis sve ce raditi kao po loju.

                                Sent from my MI 9T using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X