Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I jos neka Gamer stolica od 600 evra.

    Comment


    • Bolje dati na stolicu velike pare nego na miševe, slušalice, tastature... Mada za 600 evra kupim polovnu Korsu.
      sigpic
      "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

      Comment


      • Stolice para vrede, ocuvaju ti ledja a i dupe u pm Ja imam neko sranje od stolice, msm nije bila ali propala jadna od tol'kog sedenja E sad ne mora 600e, eno ima za 15-170e da se naruce bas dobre stolice.

        Comment


        • Originally posted by Ognjen View Post
          I jos neka Gamer stolica od 600 evra.
          Pa nije bas od 600 ... Ova koju on ima je oko 300 tako nesto
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Stigao je Poco, pridruzujem se ovdasnjoj trijadi

            Comment


            • Mi9 [emoji7]
              DzWy7pAVsAA7uFy.jpgDzWy8YIU8AAhG-P.jpgDzWy9JoUYAAMqKY.jpg

              Comment


              • Uzeo sam Honor V20, ljudi kakva raketa, kakva kamera

                Comment


                • Ja ću da pazarim Mi Mix 3 sledeći ili onaj tamo mesec u zavisnosti od zarade i uštede. Pridružujem se familiji i Vladanovom hajpu.

                  Čuo sam da je kamera na View 20 brutalna, ali se meni nikako ne sviđa previše taj punchhole selfie kamera dizajn, koji će verovatno preovladati tržištem u narednom periodu, ode notch u istoriju.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Mrkela View Post
                    Uzeo sam Honor V20, ljudi kakva raketa, kakva kamera
                    Mogao si Mi8 da uzmeš i da odeš par dana na Kop, ali dobro. Ipak je Vavej svetska marka.

                    Comment


                    • Mi8 3500, V20 4000kn. I nije tolika razlika, ne znam možda kod vas više. A A kod mog operatera nema Xiaomi a bio je ovaj jbg. Isti su telefoni manje više s tim da V20 ima top kameru i još neke cake sa kamerom i igrice s njom a prvenstveno uzimam mobitel zbog kamere...

                      Comment


                      • 2700 kn je ovde kod mene Mi8.

                        Comment


                        • Zeleo bih da cujem Denijevo misljenje o Mi9.

                          Meni ga je kolega sa posla preporucio i da ga kupim cim izadje kod nas sto verujem da ce da se desi u maju. Od ove nedelje je u prodaji u najbogatijim evropskim zemljama.

                          Na papiru mi Xiaomi Redmi Note 7 deluje da je perverzija.

                          Comment


                          • Sa Mi9 ću da se igram za koji dan

                            Inače nema OIS, tako da 99% neću preći.

                            Bolje Mi8, koji ću da furam i dalje, verovatno do desete koja će biti jubilarna, a otisak prsta u ekranu greši 8/10, 9/10 kao i kod svih gde je tek implementirana prva verzija otiska ispod displeja.

                            S obzirom da sam u admin grupi za gcam sa BSG-om, koji neće odmah razvijati Gcam za Mi9, pre će biti Mi 10 gde će biti mnoge stvari objedinjene.

                            Razlika izmedju Mi8 i Mi9 je nekih 200-inak eura i ne isplati se.

                            Mi8 je sad 360, a Mi9 se neće prodavati ispod 550. Očekivana cena je izmedju 550-600. Naravno pričam za global verziju koja je skuplja, dok kineska neće moći da se koristi u potpunosti kod nas zbog nedostatka band-a 20 odnosno LTE 800.

                            Comment


                            • 15.3 se otvara Mi store u Uscu, mi8 ce biti 40 000, pa ako je neko vec planirao

                              Inace, prebacila sam i mamu u sektu, kupila sam joj redmi note 5 trenutno je bas zanimljivo jer joj je ovo prvi smart telefon
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Ja dobio posao tamo, ali BG je u pitanju, ne isplati mi se

                                Inače igrao sam se sa Mi9 i nije vredan upgrade-a.

                                Tako da pokupite sad Mi8 u BG-u ko može, za ovu cenu, koja je super, kao na KP-u.

                                Comment

                                Working...
                                X