Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Huawei P30 Pro ima kameru koju Šomi... pa realno neće imati nikada.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Bolje da nemam 5x zoom, nego da imam zeleni ekran.

      A kamera... Sem zoom-a ništa posebno.

      Ja to imam na godinu dana starom Xiaomi-u, za tri puta manje para.

      Comment


      • Kvalitet kamere u uslovima loše vidljivosti odnosno noćnim uslovima se pokazuje. A tu Šomi fula big time otkako postoji i ne uspeva da reši taj problem, koji btw, nije jedini. Mada, mora se priznati da imaju originalni marketinški pristup gde su uspeli da prevare gomilu ljudi da za malo para dobijaju sve. Ne dobijaju, i konstantno kaskaju u primeni novih tehnologija, ali očigledno ima dosta ljudi kojima to ne smeta, kao recimo Renoov motor starije generacije u Dačija vozilima. To je low end tržište namenjeno upravo za nas, za istočnu Evropu i Indiju.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Prevarili je gruba rijec.
          Sta reci onda za ove flagshipove koji kostaju po hiljadu i kusur eura... dodje li to onda kao pljacka?


          Mada, svako u skladu svojih mogucnosti i prioriteta.


          Sent from my Mi A1 using Tapatalk

          Comment


          • Nije to mogućnost, nego jednostavno ja kao i verujem, a i znam dosta ljudi koji zarađuju velike pare, koriste već dve godine Xiaomi. Apsolutno to nema veze.

            Ja mogu da priustim note 9 ili s10, ali za Huawei davati te pare za 1080p ekran je smešno.

            Comment


            • Mogu da se složim sa tim, ne znači mi toliko telefon, odnosno meni je najvažniji kod odabira telefona audio ugođaj, ali kapiram da je jako mala ta ciljna grupa, tu isto ima zanimljivih Kineza (Asus ZenFone 5z), Samsung Galaxy S9/S10, HTC U11 Plus, LG V20/30, iPhone X... Ali, svakog zanima nešto drugo.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Generalno cene telefona nisu normalne, sva sreća pa postoje ugovori inače ne bih uzeo telefon od 1000 evra nema šanse.
                sigpic
                "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Mogu da se složim sa tim, ne znači mi toliko telefon, odnosno meni je najvažniji kod odabira telefona audio ugođaj, ali kapiram da je jako mala ta ciljna grupa, tu isto ima zanimljivih Kineza (Asus ZenFone 5z), Samsung Galaxy S9/S10, HTC U11 Plus, LG V20/30, iPhone X... Ali, svakog zanima nešto drugo.
                  Da se nadjemo da poslusas muziku, promenices mišljenje

                  Comment


                  • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                    Da se nadjemo da poslusas muziku, promenices mišljenje
                    Bio sam u MI Store-u, preslušao kod svih modela, jednostavno nije to to.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Nemoj mi molim te govoriti da si YouTube slusao.

                      Kupiš poweramp i staviš flac i to je to. To nisi radio.

                      Comment


                      • Džaba softversko budženje kad nema DAC i stereo zvučnike. Ne pristojne stereo zvučnike, nikakve nemaju.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Svi na 845 snap-u koriste isti audio chip. Naravno ti to ne znaš.

                          A za stereo zvučnike. Jbg nisam ljakse da puštam Stoju u busu, slušam muziku na slusalicama.

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                            Svi na 845 snap-u koriste isti audio chip. Naravno ti to ne znaš.

                            A za stereo zvučnike. Jbg nisam ljakse da puštam Stoju u busu, slušam muziku na slusalicama.
                            Na prilično prizeman i bezuspešan način si pokušao da obesmisliš postojanje takve audio prednosti kao što su stereo zvučnici. DAC chipset nema nijedan Šomi, i to je fakat. A muzika se sluša i na slušalicama i na zvučnicima, gde treba da se sluša. Stoja se najviše i sluša na Šomi telefonima, da nastavim u tvom stilu.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Šta mislite o Iphone XR? Da li je dobar i bolja investicija od XS?

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Šta mislite o Iphone XR? Da li je dobar i bolja investicija od XS?
                                Svakako... ja sam uzeo pre mesec dana i prezadovoljan sam.

                                Ne vidim zašto bi tolika razlika u ceni bila opravdana. Okej ekran nije isti plus nema dual kameru, ali meni to lično ne smeta. A da za to plaćam dodatnih 200-300 evra mi ne pada na pamet.


                                Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X