Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fino izgleda taj Xiaomi, ali ne vidim neku prakticnu primenu toga, osim sto, eto, mozes totalno da se resis prednje kamere. Vise je zanimljiv kao koncept. Fold bar ima neku prakticnu primenu jer dobijas veci ekran.
    Last edited by s_hyperion; 25-09-19, 16:26.

    Comment


    • Prijedlog za neke solidne bluetooth slusalice, one male za telefon?

      Comment


      • Ima li neko od vas problem sa Viber-om? Cesto mi se desi da kada otvorim Viber ne mogu da otvorim chat, kao da "zaledi" aplikacija, moram skrolovati i tek onda moze da se otvori bilo koji chat.

        Telefon je Xiaomi Redmi Note 5.

        Comment


        • Sa kineskim telefonima je najkompaktibilnija ruska app, telegram.
          Telegram.jpg








          ovaj post je sponzorisan od strane KGBa, dalje zloupotrebe se neće tolerisati
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • Originally posted by ognjen View Post
            Ima li neko od vas problem sa Viber-om? Cesto mi se desi da kada otvorim Viber ne mogu da otvorim chat, kao da "zaledi" aplikacija, moram skrolovati i tek onda moze da se otvori bilo koji chat.

            Telefon je Xiaomi Redmi Note 5.
            Meni normalno radi.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Mora da je onda nesto do mog telefona. Ocekivao sam da ce mozda neki update rijesiti problem ali za sada nista.

              Comment


              • Bez problema viber funkcionise na mom RN5, mada ja sam na developer romu
                sigpic

                Comment


                • Moje novo čedo [emoji3531]
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by ognjen View Post
                    Ima li neko od vas problem sa Viber-om? Cesto mi se desi da kada otvorim Viber ne mogu da otvorim chat, kao da "zaledi" aplikacija, moram skrolovati i tek onda moze da se otvori bilo koji chat.

                    Telefon je Xiaomi Redmi Note 5.
                    Dešava se na svim telefonima bar što se tiče Android verzije Vibera. IOS nema problema.

                    Comment


                    • Pozdrav, planiram da kupim Dell monitor, da li neko ima iskustvo sa tim brendom? ili ako imate preporuku za monitor u slicnom cenovnom ranku od 150 do 200 evra. Hvala unapred https://www.pametno.rs/monitori/dell...-16-9-17454011
                      Last edited by zokuli; 01-11-19, 12:09.

                      Comment


                      • Ako ti treba za igrice bolje uzmi neki sa vecim refresh rate-om.

                        Comment


                        • Originally posted by zokuli View Post
                          Pozdrav, planiram da kupim Dell monitor, da li neko ima iskustvo sa tim brendom? ili ako imate preporuku za monitor u slicnom cenovnom ranku od 150 do 200 evra. Hvala unapred https://www.pametno.rs/monitori/dell...-16-9-17454011
                          https://www.gigatron.rs/monitori/hp_...4tb29aa-223320

                          I ja uzimam monitor ovih dana, i ovo je najbolja opcija na koju sam naleteo u slicnom cenovnom rangu. S tim sto meni ne treba za gaming, pa nisam obracao paznju na te karakteristike, vise na contrast, brightness i boje. IPS naravno.
                          Last edited by bici; 02-11-19, 09:43.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Originally posted by Nerealan View Post
                            Sa kineskim telefonima je najkompaktibilnija ruska app, telegram.
                            [ATTACH=CONFIG]16836[/ATTACH]

                            ovaj post je sponzorisan od strane KGBa, dalje zloupotrebe se neće tolerisati
                            Najveće blago je telegram. Koliko ima grupa za pirateriju, pa i domaćih, uštedeo sam kad se sve sabere 2000 dolara minimum.


                            I ako imaš kontakt pozdravi malog Ajnštajna. Čovek mi pre 2 god preporučio Russella Brunsona DotCom secrets, sudbina me navela opet na Russella i njegov ClickFunnels.

                            Ako iko radi one product store na shopify, neka ne gubi novac bezveze i neka se odmah prešalta na clickfunnels.

                            Info product, e-commerce, MLM, affiliate, b2b, bilo šta, a treba mu funnel, pravac na clickfunnels.



                            Čovek je živa legenda, njegove dve knjige vrede više nego sve gluposti koje sam pročitao za života.

                            Ako neko ima ideju, želju da radi nešto svoje online, samo pratiti ovog tipa. On i Stephen Larsen hodajuće legende i carevi univerzuma.

                            Comment


                            • Znaci usao si u sivu ekonomiju, koristis telegram na pravi nacin.

                              Comment


                              • Xiaomi izbacuje telefone ko iz sale, ajmo malo upucenije da pitam, ko je trenutno njihov najjaci telefon ubedljivo, nevezano za cenu?

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X