Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pogledati post iznad

    Comment




    • Papi, koji Xaomi imas ti?

      Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Ako je tacno ovo za 7cu da ce ovako jeftino da bude, moracu da je uzmem, a 5cu cu prodati

        Comment


        • Naravno da će da bude. Ko bude hteo, nek se javi

          Comment


          • Kamera od 3:10, izgleda predobro i u uslovima slabijeg osvjetljenja



            Ima i ovo, dakle od 5. februara

            Redmi Note 7 Pro with Sony IMX 586 to launch after Spring Festival
            Pritom je donekle vodootporan

            https://www.gsmarena.com/redmi_note_...news-35045.php

            Na aliju se naravno odma pojavio, 170 eura 3-32 verzija, 220 4-64. Ide to brzo na 130-170.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Ognjen View Post


              Papi, koji Xaomi imas ti?

              Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
              Redmi Note 4x, ali planiram da se prebacim na gore pomenuti uskoro. Što se RN4x tiče, imam ga od aprila 2017. i ne bih mogao ni na šta da se požalim. Nema greške s njima

              Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

              Comment


              • Ovo ce definitivno da se uzme

                Comment


                • Koji Xiaomi kupiti za ~250€?
                  Kamera je prioritet.
                  Nije za mene.

                  Comment


                  • limun prelazi u saomi tabor, ali mu je tesko da prizna
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Poklon je u pitanju, taman bas da vidim kako ce raditi telefon. Ako je stvarno vrh ko Ajfo, ne vidim razlog da ne predjem. [emoji3]

                      Ovaj Pocophone F1 mi je prvi pik, cini se kao dobra opcija za 295e.

                      Comment


                      • Deni i Colke imaju Poco, oni bi mogli najbolje da ti odgovore tu, ali to ti je flagship maltene. Što se kamere tiče, na blind testu je dobio iPhone. Što ne znači da ima bolju kameru, nema naravno, ali generalno taj blind test dovoljno govori koliko prosečna osoba to ne može da prepozna. Hvataju se za svetliju sliku uglavnom

                        Premale su razlike u današnje vreme između "srednje klase" i flagshipa, realno je jedino u kamerama i bila neka razlika, a kad pogledaš tako neke rezultate, zapitaš se.

                        Comment


                        • Ja imam Mi8 [emoji14]

                          Comment


                          • Šta mislite da li je pametnije uzeti sada PS ili sačekati eventualno kraj godine da možda ovi izbace peticu koja se pominje? 319 eura sa dva kontrolera je najpovoljnije što sam našao na netu, Pro naravno.
                            sigpic
                            "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                            Comment


                            • Originally posted by p4p1 View Post
                              Deni i Colke imaju Poco, oni bi mogli najbolje da ti odgovore tu, ali to ti je flagship maltene. Što se kamere tiče, na blind testu je dobio iPhone. Što ne znači da ima bolju kameru, nema naravno, ali generalno taj blind test dovoljno govori koliko prosečna osoba to ne može da prepozna. Hvataju se za svetliju sliku uglavnom

                              Premale su razlike u današnje vreme između "srednje klase" i flagshipa, realno je jedino u kamerama i bila neka razlika, a kad pogledaš tako neke rezultate, zapitaš se.
                              Pa da, jos kad ih kompresuje fb ili ig znacajno se gubi ta razlika.

                              Za ovu cenu prilicno je dobra kamera, dok mi se kod npr Mate 20 lite koji isto kosta uopste ne svidjaju fotografije. Galaxy A7 isto pravi dobre fotke ali za 30e vise Poco ima bolji procesor, jaci RAM...

                              Tako da cu Poco da porucim najverovatnije preko aliexpressa.

                              Comment


                              • Da budem iskren, nisam se igrao sa kamerom previse, jer bas slabo imam vremena da izdvojim na sebe u poslednjih mesec dana. Cak i kad imam nekad priliku da opalim neku fotku, ja se ne setim. Tako da nisam previse kompetentan da ocenjujem kvalitet, ali ono, u odnosu na prethodni huaweii koji sam imao, ovo je avion kamera. Jos plus se malo poigras i instaliras gcam i dobijes google pixel.



                                Sto se tice fluidnosti, dakle telefon gazi. Nije da nisam ocekivao, ali ono. 15-20 aplikacija popaljeno, nije nijednom zastucao. Snapdragon 845, 6gm rama, vodeno hladjenje, za 290e nema jace. Jeste materijal polikarbonat, ali ono, svakako sve telefone drzim u jakoj masci, pa mi ni ne pravi razliku. Uvek bi polikarbonat izabrao pre stakla recimo, ali mi je metal broj 1, no dobro. Za 290e, nema boljeg fona.

                                Uz prosek koriscenje, screen on time, 10 i po sati. Za bas njakanje, nije isao ispod 8.

                                MIslim da na forumu poco imaju limar i Mrkela.
                                Last edited by colke995; 16-01-19, 13:21.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X