Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uradi novu instalaciju 8.1, ali pri instalaciji idi u customised settings i iskljuci automatic download and install drivers...

    Nesto u lapu se krlja sa tim podesavanjima, i ne moze regularno da radi. Problem uocen kod tog lapa za istocno-evropsko trziste,
    tako da nisi prvi, a verovatno ni poslednji.
    It is not the violence that sets a man apart.
    It's the distance he's prepared to go.

    Comment


    • Jeste da kasnim zestoko ali Uncharted 2

      Lara je malo dijete za Drejka
      sigpic

      Comment


      • Imam problem sa skajpom. Kada instaliram ovu novu verziju i kada hocu video call pise da kompjuter ne moze da podrzi novu verziju(kompjuter star 10 godina, mada sam ga malo ojacao nedavno). A kada instaliram staru verziju ne moze ni da udje u skajp... A negde sam citao da su pogasili stare verzije.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Moze li neko da mi pomogne sa sledecom stvari?

          Kako da ubacim cirilicu na tablet? Probao sam sa 3 aplikacije ali nista od toga. Ako neko zna da resi stvar, dosta srece njegovom porodu!
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Originally posted by Topdzija View Post
            Imam problem sa skajpom. Kada instaliram ovu novu verziju i kada hocu video call pise da kompjuter ne moze da podrzi novu verziju(kompjuter star 10 godina, mada sam ga malo ojacao nedavno). A kada instaliram staru verziju ne moze ni da udje u skajp... A negde sam citao da su pogasili stare verzije.
            Izgleda da ti je komp previse mator.

            Why can’t I make video calls on the latest version of Skype for Windows desktop?

            The latest version of Skype for Windows desktop includes some changes that have improved video calls, group video calls and screen sharing. Unfortunately, these changes mean that video calling and screen sharing won’t work on some older PCs.

            If your computer doesn't have SSE2 support, you won't be able to use video calling and screen sharing. Most modern computers have SSE2 support (a processor instruction set introduced in 2001), but there are still some computers in use that won't be able to run all of the features of the latest version of Skype.

            Unfortunately, there are no plans to include support for these older computers, but you can still use Skype on a variety of computers and mobile devices.

            Je l' ti komp ispunjava ove zahteve ?
            Last edited by Mr. Wolf; 15-09-14, 21:24.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Ja mislim da nemam taj SSE2 support, samo SSE. Evo nasao sam na internetu o tom problemu sa skajpom, identicna situacija je kod mene, pogledaj.

              http://community.skype.com/t5/Window...t/td-p/3587375
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Onda je to to. Previse je star.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Pokusacu video calls preko yahoo messangera, citao sam da nije toliko zahtevno kao sto je Skype.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Da se vratim na onaj svoj problem koji sam imao i zahvalim se Api na pomoci.
                    Da, bio je problem kod drajvera, odnosno kod AMD drajvera, ali nijedan ne odgovara. Skidao sam drajvere jedan po jedan i instalirao, problem se javio ponovo kad sam instalirao AMDov drajver, resetovao sam sistem 3-4 puta kako bih sve isprobao.
                    Tako da idem sutra zameniti laptop, uzimam Asus ili Lenovo, najjaci su ubedljivo, a ja mislio da je i Dell tu.
                    Dakle, bezite od 3537 serije.
                    sigpic

                    Comment


                    • Људи треба ми помоћ да не бих полупао и ово мало компјутера што је остало..

                      Имам 2GB рама, односно 2x1GB и данас узмем још 2GB рама и када ставим и упалим комп појави се нешто плаво на пар секунди и пише 100 к**аца али нема теорије да стигнем да прочитам. После тога као све нормални и појави се оно welcome и опет испочетка, као да се рестартује, и тако се врти у круг..

                      Покушао сам да извадем те старе и оставио овај нови што сам узео и ради све нормално, затим сам ставио 1GB тог старог и оставио нови и упали се комп и пише да имам 3GB... да га јебем.. а сви заједно неће..

                      Ко је сад ту луд?

                      Comment


                      • Ne razumem se bas u hardver, ali pretpostavljam da imas dva funkcionalna slota za RAM.
                        sigpic

                        Comment


                        • Има 4 слота, раде сва 4 него изгледа ако желим да имам 4gb морам да узмем сад још један од 2gb јер је dual RAM или какогод се зове.

                          То ми је рекао неки лик што се као разуме у ово.. мислим баш сам се сморио.

                          Comment




                          • Microsoft narukvica ce kostati 200$ i za sada ce biti dostupna samo u Americi.

                            Comment


                            • Gledam ovako sta mogu da pokrenem i sta ne, bacim pogled na metacriticu sta izlazi do kraja godine i slucajno primetim da GTA V za PC izlazi 27 januara.Jos cu moci sa trenutnom konfiguracijom da pokrenem, cim zavrsim sa ispitnim rokom bacam se na peticu.

                              Comment


                              • Ima se može se Mariću.
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X