Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pojavio se vec... RealMe. Pikiram ga

    Comment


    • Pozdrav, drugari, imam jedno pitanje za kolege Xiaomivce

      Da li Gcam utice na trajanje baterije? Imam RN5Pro i konacno sam resio malo da se poigram i instaliram Gcam. Sve sam odradio kako treba (otkljucao bootloader, omogucio sve preko orange twrp, instalirao arnova 6.1) i dok koristim druge aplikacije baterija ide manje-vise uobicajeno. Medjutim, cim udjem u Gcam, fotkam nesto i krene hdr+, odmah skida jedan procenat. Fotkam 5-6 slika, skine isto toliko procenata aterije. Ranije mi je sot bio 8-9 sati, sad je i dalje ok, ali gcam bas utice na njeno trajanje. Da li su i vasa iskustva slicna? Hvala unapred
      "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

      Comment


      • Gcam je izuzetno zahtevna aplikacija, zato sto ispucava gomilu fotki u trenutku i dok to obradi, uposli bas CPU. Uglavnom moras da znas i da je zima, ako fotkas napolju, hladno je, baterija se svlaci brze.

        Bar se ne gasi telefon kao svaki iphone

        Comment


        • Originally posted by Ser Deni ® View Post
          Gcam je izuzetno zahtevna aplikacija, zato sto ispucava gomilu fotki u trenutku i dok to obradi, uposli bas CPU. Uglavnom moras da znas i da je zima, ako fotkas napolju, hladno je, baterija se svlaci brze.

          Bar se ne gasi telefon kao svaki iphone
          Lele...Gcam, zimoca, aerozagadjenje...Baterija mi stvarno super drzi

          Koju verziju gcam koristite? Ja isprobao razne, ali mi se najbolje pokazala 6.1 marlin-ku.
          "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

          Comment


          • Danas probam da prefrlim neki fajl iz telefona u PC, povrzim USB i samo se puni. Nema nikakvih notifikacija na PCu da sam povezao kabel, na MI6 ne pojavljava nikakvih opcija takodje, kao file transfer i slicno. Do pre neki dan je sve okej radilo, sada sam probao nekih stvari i nikako da radi. Sta moze biti problem i neka solucija?

            Comment


            • Je l si probao da promenis usb port na kompu?
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Jesam svaki probao, nista, samo se puni telefon..

                Comment


                • Gagi koji Miui?

                  Comment


                  • Jel igra neko ovakve igrice

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Deni [emoji768
                      ;2079665]Gagi koji Miui?
                      Global 11.0.3

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk

                      Comment


                      • Da li si probao u podesavanjima da nadjes USB preferences ili tako nesto?

                        Comment


                        • Originally posted by belgrade_owl View Post
                          Da li si probao u podesavanjima da nadjes USB preferences ili tako nesto?
                          Jesam probao u settings. Ali sada sam 99% siguran da mi je prikljucak na telefonu zajeban, jedva nadjem poziciju gde puni telefon. Malo da mrdnes, ne puni. Zbog toga verovatno ne javlja nista na laptopu, samo puni. E sad dali ima resenje za to i koliko kosta, to ne znam. Kao da je rasiren taj prikljucak i veoma je labav.

                          Comment


                          • Ako se neko razume u televizore...

                            https://www.lidl.de/de/telefunken-d5...iABEgJci_D_BwE

                            https://www.otto.de/p/hanseatic-50h6...onId=948413393

                            Koji je bolji od ovih 2, za te pare? Hvala.

                            Comment


                            • Niko nista?

                              Comment


                              • Koji god da uzmeš gledaj da ti je kvalitet slike što bolji a ne ovo smart- vakav-nakav, od toga nećeš imati velike koristi. TV+box idealno rešenje.

                                Comment

                                Working...
                                X