Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Xiaomi monks rides again!
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment




    • #žaomi
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Konačno dočekao da izađe novi Cube Escape: Paradox, serija igri za telefone. Večeras skidam, sutra vjerovatno prelazim ako budem imao vremena.

        Probajte, po meni najkvalitetnije slagalice što se mogu naći na play storeu.

        Comment



        • sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Zlo da su ovako film radili gde bi im bio kraj...
            sigpic http://caseystoner.com.au/

            Comment


            • Imam pitanje, kako mogu da sharujem strim sa telefona na TV, a TV je LG iz 2013., ima wifi, je l' moguce to uopste?
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by dzoni gp View Post
                Zlo da su ovako film radili gde bi im bio kraj...
                Stariji igraci koji su mladost proveli uz pocetak ovog serijala imaju sta da vide.
                Konacno .... Do sada je Resident Evil HD Remastered bila najbolja igra serijala (rimejk keca) .... ovo kada izadje preti da ugrozi tu igru.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Bastia33 View Post
                  Konačno dočekao da izađe novi Cube Escape: Paradox, serija igri za telefone. Večeras skidam, sutra vjerovatno prelazim ako budem imao vremena.

                  Probajte, po meni najkvalitetnije slagalice što se mogu naći na play storeu.
                  Dobra igra, skinuo sam sinoc.
                  Stigao sam do telefona, nasao sam broj koji treba da zovem ali izgleda da telefon nije u funkciji.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Imam pitanje, kako mogu da sharujem strim sa telefona na TV, a TV je LG iz 2013., ima wifi, je l' moguce to uopste?
                    Nisam se nikad cimao sa tim, ali ako TV podrzava, tamo gde selektujes input na TV-u bi trebalo da ima nesto na foru screen mirroring ili smart TV. Ako ne tu, negde u opcijama bi moglo da bude nesto tipa devices pa preko toga da povezes. Ili u network ako podrzava Miracast.
                    Na telefonu u opcijama za display treba da bude cast screen ili wireless display. I to ti je to, dalje je prilicno jednostavno. Oba uredjaja treba da budu na istoj mrezi, ali ako oba podrzavaju Miracast, mislim da ni to nije potrebno.

                    Comment


                    • Originally posted by zdravkelja View Post
                      Nisam se nikad cimao sa tim, ali ako TV podrzava, tamo gde selektujes input na TV-u bi trebalo da ima nesto na foru screen mirroring ili smart TV. Ako ne tu, negde u opcijama bi moglo da bude nesto tipa devices pa preko toga da povezes. Ili u network ako podrzava Miracast.
                      Na telefonu u opcijama za display treba da bude cast screen ili wireless display. I to ti je to, dalje je prilicno jednostavno. Oba uredjaja treba da budu na istoj mrezi, ali ako oba podrzavaju Miracast, mislim da ni to nije potrebno.
                      TV ima taj smart share ili tako nesto se zove i stoji opcija sa mobilnim telefonom.
                      hvala, probacu veceras
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        TV ima taj smart share ili tako nesto se zove i stoji opcija sa mobilnim telefonom.
                        hvala, probacu veceras
                        Koji mobitel imas?

                        Mozes bez problema samo ukljucis smart view opciju ili nesto slicno. I cijeli tvoj ekran sa mobitela ce bit prebacen na tv, dal gledala slike stream ili igrice
                        Last edited by Mrkela; 21-09-18, 10:39.

                        Comment


                        • Mi 6

                          Sent from my MI 6 using Tapatalk
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Dosta sam cekao. Sutra uzimam dva komada Redmi Note 5 4/64. Jedan crni, jedan zlatni. Ili ako gospodji bude suvise glomazan onda neki drugi Saomi malo manjih dimenzija. Videcemo vec.
                            Uglavnom sebi uzimam RN5 a ona neka uzme sta hoce.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Pored Poco Loco ti uzimaš Redmi Note?

                              Comment


                              • Taman pomislim to je to, Saomi vise ne moze da me iznenadi ni sa cim i onda mi stigne Redmi Note 5 sa MIUI 10 i odusevim se. Kakva sminka, kakva brzina i fluidnost ovo nisu istine
                                Nista pdv, nisu ga otvarali, euro me kostao da ga preuzmem, mislim da ne moze bolje za 140 eura
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X