Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo ga novi best buy za sve kojima je kamera prioritet



    Inace ovo je strasan telefon, i standardna verzija, ali pro pogotovo. Realme je inace u vlasnistvu iste kompanije koja drzi Oppo, Vivo i One Plus.

    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Ser Gagi View Post
      Xiaomi izbacuje telefone ko iz sale, ajmo malo upucenije da pitam, ko je trenutno njihov najjaci telefon ubedljivo, nevezano za cenu?

      Sent from my MI 6 using Tapatalk
      Mi9T Pro i jucerasnji koji je izasao Mi Note 10 iliti CC9 Pro koji je izasao juce.

      Comment


      • 7plus pa sad 11. Za laičko oko nikakva razlika. Malo je manji, a ekran malo veći. Ne vidim ništa wow, čisto proseravanje. Ono što me impresioniralo kod 7plus, što radi kao sat. Prvi iphone koji ostavljam iza sebe i lagano mogu ljudi da ga koriste.

        Dok su androidi završavali u kantama. Verujem da su i android novi telefoni top, moji drugari svi ili imaju iphone ili xiaomi.

        Njega nisam koristio ali uvek su pozitivni utisci.

        Smrt samsungu.

        Comment


        • Deni meni se cini da je najveca bomba ipak RN 8 Pro, ja koji sam najveci protivnik MTK sam odusevljen kako se taj cip ponasa, pa to su skoro flagship performanse, ovo sto radi u gamingu je suludo, jos se uopste ne grije i ne trosi bateriju. Ipak su znali sta rade, za te pare ne postoji bolja kupovina.
          sigpic

          Comment


          • Jebeno životinjska baterija. 57% posle celodnevnog korišćenja, podcast, yt, whatsapp, pa ovo sam mogao da sanjam na 7plus čak i na prvom korišćenju.

            Bolje je osvetljenje puno, polako se otkrivaju razlike, baterija je nenormalno dobra. Za iphone standarde.

            Comment


            • Iphone 11 Pro na dxomarku 117 score, Xiaomi Mi Note 10 121

              https://www.dxomark.com/xiaomi-mi-cc...camera-review/

              sigpic

              Comment


              • Opet jedan nezaokružen telefon iz Xiaomi-ja, bez IP ratingsa, bez stereo zvučnika, sa midrange čipsetom.
                Ali su apsolutno svi telefoni takvi, najbliži je Samsung sa svojom flagship Galaxy serijom, s tim da je bezrazložno toliko skup, imajući u vidu koliko se brzo menja tehnologija i trendovi.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Opet jedan nezaokružen telefon iz Xiaomi-ja, bez IP ratingsa, bez stereo zvučnika, sa midrange čipsetom.
                  Ali su apsolutno svi telefoni takvi, najbliži je Samsung sa svojom flagship Galaxy serijom, s tim da je bezrazložno toliko skup, imajući u vidu koliko se brzo menja tehnologija i trendovi.
                  Najblizi cemu

                  Comment


                  • Zaokruženom proizvodu.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Slobodan je svako da se uključi u raspravu. U to ne spadaju ******* onelineri, naravno.
                      Last edited by Sam Hornish Jr.; 10-11-19, 19:04.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • dekkard ako moze bez vredjanja.
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Slobodan je svako da se uključi u raspravu. U to ne spadaju ******* onelineri, naravno.
                          Nisam video sta je ***** ali evo i ja ako mogu da se ukljucim, drzao sam u rukama pre neko vece Xiomi Redmi neki, znaci na prvi dodir se vidi da je jeftin a sta ocekivati prilikom koriscenja softvera. Prvo sto je debel, drugo sto je plastika neka najjeftinija a trece sto je tezak ko pakovanje fugomala.

                          Ona ga dobila jer radi u kineskoj firmi ali ga srecom ne koristi privatno.

                          Comment


                          • Limune, ima ih u svim cenovnim kategorijama, verovatno si imao neki iz budget kategorije.
                            Ovaj iz videa gore je šatro flagship killer sa cenom od 550 do 650 €. Očigledno su napravili cenovni skok koji sam ja predvideo da će se desiti pre više od godinu dana upoređujući njihovu poslovnu strategiju sa OnePlus-om. Problem je što ne nude ekstra kvalitet za tu cenu, fale im sve prethodno nabrojane stvari.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by limun View Post
                              Nisam video sta je ***** ali evo i ja ako mogu da se ukljucim, drzao sam u rukama pre neko vece Xiomi Redmi neki, znaci na prvi dodir se vidi da je jeftin a sta ocekivati prilikom koriscenja softvera. Prvo sto je debel, drugo sto je plastika neka najjeftinija a trece sto je tezak ko pakovanje fugomala.

                              Ona ga dobila jer radi u kineskoj firmi ali ga srecom ne koristi privatno.
                              Imao si neku kopiju. Pošto Xiaomi nije takav. Imaju tih nekih Xiomi sto je kopija Xiaomi-a.

                              Comment


                              • Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

                                Moguce da je kopija neka.. Nigde ne pise nista na kucistu telefona.

                                Edit: sad sam se setio imala je maskicu pa zato nisam video..
                                Last edited by limun; 12-11-19, 14:36.

                                Comment

                                Working...
                                X