Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Avast OUT

    Kaspersky IN

    Jebote, mislim da sam Avast imao izmedju 10 i 12 godina na kompu. Pre toga sam imao Kaspersky, ali ne mogu da se setim kada sam prestao da ga koristim.

    Comment


    • Vladane?

      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Shit has hit the fan

        RIP Xiaomi

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Kako god...Xiaomi prolazi kroz isto što je prošao i Huawei....biće i isti efekat.

          Послато са Huawei MATE P40 Pro помоћу Тапатока
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Nema od toga nista, Huavei proizvodi i postavlja telekomunikacione mreze, Saomi ne. Da je Tramp ostao mozda bi i postojala zabrana, ovako nema sanse, pritom je Kvalkom ulozio ogromne pare u Saomi,12 milijardi dolara sklopio ugovor sa Saomijem, Vivom i Opom. U interesu americke ekonomije je da ugovori ostanu na snazi. Huavei je pao zbog toga sto je mnogo odmakao u 5g mrezi i postavljanju stanica, Saomi se time ne bavi. Ali je jasno da je Trampova administracija i dalje tu da bi zabrana ostala jer su jako krenuli na Kinu, ovako ce biti za par nedelja ponistena odluka cim Bajdenova dodje na vlast.
            sigpic

            Comment


            • Unfortunately, so far the Trump administration has not given any proof as to how Xiaomi or other companies are tied to the Chinese military. Blacklisting Xiaomi was very sudden and quite unexpected given how Xiaomi is essentially a smartphone and electronics company. Before this move, the Trump administration was focused on blacklisting companies from crucial industries like telecommunications (Huawei) and Semiconductor technology (SMIC). Currently, the US has blacklisted over 60 Chinese companies which include the world’s largest drone maker DJI and China’s top semiconductor firm SMIC.

              However, it’s worth noting that this blacklist is different from the US Entity List. So unlike Huawei or even DJI, Xiaomi still can import US technology without a license, at least for now.

              It’s also quite possible that the Biden administration that’s all set to take power from January 20 overturns this decision. However, until then, it remains to be seen how Xiaomi and other Chinese companies react to this sudden blacklisting.
              Boldovano je kljuc, ovo ce biti preinaceno vrlo brzo, pritom Saomi uopste nije igrac u Americi. A i ima najbolju saradnju sa Kvalkomom i Guglom.
              sigpic

              Comment


              • 850 € za plastičnu pozadinu?

                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • [emoji1732]

                    Послато са Huawei MATE P40 Pro помоћу Тапатока
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Originally posted by Tarantula® View Post
                      850 € za plastičnu pozadinu?

                      A staklo na pozadini je vazno za sta konkretno? Nemoj mi samo reci premijum izgled, jer nije nimalo premijum kada to staklo pokupi sve moguce otiske prstiju uz minimalnu upotrebu. Meni bar to smeta jer ne volim maske na telefonu da drzim.

                      Comment


                      • kupio sam eksterni hard i sad ne mogu da prebacim sa c particije velike fajlove (preko 6 giga) na njega

                        msm,mogu da podignem na neki host i ponovo snimim,al jel postoji neka caka pa da se to prebaci kao manji fajlovi
                        Wizard

                        Comment


                        • Treba hard da konvertujes u NTFS...

                          https://www.howtogeek.com/58953/how-...o-ntfs-format/
                          Last edited by Mr. Wolf; 23-01-21, 12:24.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • hm,fala za dobru nameru,al da si mi kineski pisao pre bih razumeo
                            Wizard

                            Comment


                            • Pa imas link

                              Evo ti i ovde https://www.diskpart.com/articles/fo...ntfs-7201.html
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X