Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cuj novi, pa ima ovaj da teram dok ne izadju neki sto ti noge peru
    Mislim iskreno da moze da traje deceniju bez da mu ista fali, toliko je mocan.

    Comment


    • Хах. Какво секташење с Кинезом. Пола републике га фура.

      Мрзи ме да верглам уназад, колико нас с форума има Шаомија?

      Иначе, шљака ко сат. И мени и тројици ортака који га фурају (свако други модел). Ја га узео пре месец дана. Задовољан свиме осим мајком. Снимао клипове у Барутани и звук му крчи до јаја, не чује се најјасније песма, то ме смара само.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Pa ne mozes ocekivati da telefon od 150e ima HAAC mikrofone

        Tip: Kad snimas tako, gledaj da mikrofon zaklonis malo rukom, ne preko njega da stavis nesto, nego samo malo da zaklonis. Bice malo tisi zvuk, ali nece biti toliko krcanja.

        Comment


        • Moj xiaomi redmi note 4x deca core 4gb rama perfektan telefon za 178 eura. Dual sim jos ...

          Sta vise pozeleti za te pare?

          Comment


          • Vladane ti li si? Najstroze je zabranjen dupli nalog...

            Comment


            • Originally posted by Mrkela View Post
              Vladane ti li si? Najstroze je zabranjen dupli nalog...
              Za Administatore i moderatore ne vaze pravila posto ih oni sprovode

              Comment


              • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                Za Administatore i moderatore ne vaze pravila posto ih oni sprovode
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by Mrkela View Post
                  Vladane ti li si? Najstroze je zabranjen dupli nalog...
                  Mrki, Mrki zasto ne pratis kako treba, covjek ima RN4 sa deca core cpu, MTK verziju, a ja sam veliki protivnik te verzije telefona jer bateriju MTK jede, ima 6-7 sati sota maksimalno, dok ja(kao i Ljubo i papi, ne znam za Urosa) imam RN4X sa octa core procesorom, odnosno Snapdragon 625 verziju i koji je najstedljiviji cpu za bateriju, pa samim tim izvuce 12-14 sati sota.
                  sigpic

                  Comment


                  • Mnogo mi je neugodno sada, a i logicno je da on ima slabiju verziju

                    Comment


                    • Zapravo Mrki on na papiru ima jacu verziju, ipak je deset vise od osam kao sto znas sto znaci benchmarkovi su na strani MTK, ali u svakodnevnom radu i zahvaljujuci fenomenalnoj optimizaciji razlike u radu skoro i da nema, a razlika u bateriji je ogromna. I njegova verzija telefona je sjajna i za te pare kradja, problem je jedino sto MTK ne izvlaci maksimum, veliki je potrosac, nema podrsku za romove i updatea kao sto to ima SD. Kardinalnu si gresku napravio, priznaj. Стиди се.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                        Pa ne mozes ocekivati da telefon od 150e ima HAAC mikrofone

                        Tip: Kad snimas tako, gledaj da mikrofon zaklonis malo rukom, ne preko njega da stavis nesto, nego samo malo da zaklonis. Bice malo tisi zvuk, ali nece biti toliko krcanja.
                        Ја баш то очекивао.

                        Фала на савету, покушаћу 25. па јављам резултат.
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • http://www.eaglefonts.com/fp/upperca...bgcolor=FFFFFF

                          Je l' zna neko mozda gde mogu da pronadjem ovakav font(za Photoshop)?
                          sigpic

                          Comment


                          • Rekoh bice update za Nugat za desetak dana ali sam kao i uvijek potcijenio Saomi, Nugat stigao. Samo MI, samo MI rasa!







                            sigpic

                            Comment


                            • Haos









                              16 aplikacija otvoreno, 1.2 rama slobodno

                              Edit: Sad sam provjeravao, 25 aplikacija otvorio, 20 drzi u memoriji,1.3 slobodno
                              Last edited by Vladan; 16-08-17, 04:51. Reason: ...
                              sigpic

                              Comment


                              • ......
                                Last edited by miloolja; 16-08-17, 06:06.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X