Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ponovo mi se čini, da su igrice ranije pravljenje sa više ljubavi, i da im je posvećena velika pažnja, nego li što je to danas slučaj. Odmah me vraća u osnovnu i srednju, konkretno GTA VC i SA, Splinter Cell, NFS serijal, PES tadašnji itd.
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • Prave ih, samo treba ispratiti, a ne mlatiti petnaestu verziju CoDa i slicnih...

      Comment


      • very soon, 23. avgust

        Comment


        • Делује занимљиво..



          Spoiler

          Comment


          • Nisam igrao prvi deo. Ne znam da li se nekako nadovezuju jedan na drugi, mada kolko sam ja video, ovo je igra u kojoj se pljačkaju raznorazne radnje, banke itd. tako da ne verujem da na prvi deo ide neki nastavak i da je potrebno da se zna neka "priča"
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • Ставио сам да се скида па ћемо да видимо,ал' још има доста 'пијавица'..
              Ваљда ће то моја машина успети да покрене..

              Comment


              • Mislim da nije nešto zahtevna. Doduše, ja system requirements nikad ne gledam, već pustim na svoj komp, pa vidim kako gura. Inače, radoznao sam čisto da probam Splinter Cell, mada kao što rekoh u nekom postu, posle prva 3 dela, svaki deo više nije ličio na Splinter Cell. A što se tiče Saints Row IV koji takodje izlazi za koji dan, mislim da ću ga preskočiti, jer kopija Prototype-a mi ne treba.
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Нисам играо ни једну од тих игрица што си написао.
                  На ово сам случајно налетео па ми се свидела слика.

                  Comment


                  • Jebiga, ti ili si mnooooog mlad, ili nemaš pojma !
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Како гласи једна песма .. Јак, млад и глуп!

                      Comment


                      • Ajde ajde, nemoj da se brukaš ! Nadji tamo ovako :

                        - Splinter Cell, pa Splinter Cell : Pandora Tomorrow, pa onda Splinter Cell : Chaos Theory.

                        Dok to ne odigraš, nemaš pravo da postuješ u ovoj temi !
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Originally posted by Mladen View Post
                          Ajde ajde, nemoj da se brukaš ! Nadji tamo ovako :

                          - Splinter Cell, pa Splinter Cell : Pandora Tomorrow, pa onda Splinter Cell : Chaos Theory.

                          Dok to ne odigraš, nemaš pravo da postuješ u ovoj temi !
                          Мислиш да скинем,а?
                          Само ми још реци, је л' се радња одвија у будућности или..?
                          Мислим не знам ни о чему се ради ту, каква је прича.
                          Само да нису неки ванземаљци, чудовишта, нека предркана оружја са ласерима и тако то.

                          Comment


                          • pa onda Splinter Cell: Double Agent....da doktoriraš.....

                            ja isto ne mogu obećati da ću Blacklist igrati do kraja, moram prvo probati pa tek onda odlučiti da li ići dalje...

                            Comment


                            • Ma kakva budućnosti. Present day. Igra bre šunjalica, stealth i to. Perverzija. Koliko sam se ja ložio kao klinac na to sunce ti.

                              Del, jesi gledao trejler brate ? Iskreno, nisam nešto oduševljen ?
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Originally posted by Mladen View Post
                                Ma kakva budućnosti. Present day. Igra bre šunjalica, stealth i to. Perverzija. Koliko sam se ja ložio kao klinac na to sunce ti.

                                Del, jesi gledao trejler brate ? Iskreno, nisam nešto oduševljen ?
                                kako da ne, gledao sam, kako se samo penje uz one stijene, kao da trči uz njih......razlikuje se i on od prva tri dijela, ali kontam da bi moglo biti zanimljivo, probaćemo pa ćemo vidjeti, ništa nas ne košta

                                Comment

                                Working...
                                X