Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ala ces ti zbog te igre zapostaviti forume, necu znati da si ziv jbt.

    Dao si sebi dobar razlog da uzmes polovan laptop posto ces biti van kuce imaces na cemu da igras.

    Gde ces ti naci 200-300 sat pored svih tih obaveza?Pa ja ne mogu naci vremena ni za AC3, ostale igre ni da pominjem.
    Last edited by Ricma; 18-06-13, 23:39.

    Comment


    • Nista me ne pitaj Slucajno naletjeh na neki screenshot i onda malo guglao neke stare fore iz igre i malo po malo..obnovih ja gradivo potrebno za igru i izvadih cd-ove iz naftalina
      Eh da je ovo obicna igra..lako bi se ja otkacio,ali kad te BG uvuce

      Comment


      • Fala Bogu pa me taj zanr ne privlaci, kada numem sta cu.

        Zato kada na jesen izadje GTA mogu slobodno reci da sam ga na****.To je taj trenutak kada cu prestati da marim za sve oko sebe, jos sa novim sluskama koje ce da me jos vise uvuku u igru(poznati gaming izrza immersive).Da pokrenem to na kompu nece biti problem, samo mi preostaje da obezbedim do tada sto brzu konekciju pa nek mi se razvlaci koliko hoce.Mogu samo reci da sam na vreme batalio sportske igre.

        Comment


        • Call of Duty 4 je jedina igrica zbog koje sam u stanju da zaboravim sve oko sebe, najaci fps igrica

          Comment


          • Ja sam pre voleo zanrove igrica kao AC3, Far Cry itd. Puno sam igrao igrice za voznjom (sad sam kao poceo Grid 2), ali u poslednjih 9 meseci, otkad igram dotu, sve me smorilo osim te igrice
            sigpic

            Comment


            • Samo fps i Need for Speed(MW i serijali pre njega). Ovo ostalo me nije toliko privlacilo da igram. Za Dotu nikad nisam bio dobar, jer me smaralo da ucim sve sposobnosi onih heroja kojih ima pun q.

              Comment


              • AC je kod mene stavljen medju prioritete zato sto cetvrti deo vec izlazi na jesen.Razumem te zasto ti je postalo smor igrati.Ja ovo igram cisto da budem u toku, ali ide mi pomalo na zivce sto se ceo serijal pretvara u COD.

                Ja jedino sto zelim da igram i u cemu bas uzivam u poslednjih godinu dana su arkadne voznje bez obzira kakve one bile, igracu ja to.Ne dao Bog da se navucem na igre nalik dote u duzem roku.Do sada sam furao fazon menjam igre ko carape, ne mogu da zamislim da jednu igram vise od 3-4 nedelje.Najduze od svega sto sam igrao je bio PES6 i jedna od mojih vecih gresaka je to sto sam ga igrao tacno godinu dana da bih ga se odrekao zbog 2008-ice i posle mi nije palo na pamet da se vratim na sesticu.

                Comment


                • Age of Empires jedina igra koja me uvek zadrzavala najvise. Need for Speed do MW-a, ostalo je tesko njesra. Manager manje vise i kosarka. Maricu ne valja ti to odustajanje od sportskih igrica. Igras NBA i AC preko raspusta. Hebo GTA...
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Meni je NFS Most Wanted uz Undergound najjaci naslov os svih serijala. Sve ove novije su tesko sranje. Voleo bih opet da obrnem neki dan CoD 1 i 2 od starijih igrica
                    sigpic

                    Comment


                    • PES, FM, NBA2k, GTA, CoD, NFS MW и Sid Meier's Civilization V и то је то.

                      Comment


                      • A da FM sam zaboravio I to volim igrati, al mi komp postao teski krs. Vise ne mogu igrati nista, sad mi samo sluzi za net

                        COD 2, snajper u ruke i rokaj

                        PES igram ceo zivot, ali sve posle PES 6 je cisto sranje i samo gubljenje zivaca. Bio sam na teskim iskusenjima i vise puta je dzojstik raskomadan, tv jednom zamalo otisao. A treba uzeti u obzir da sve igram u net klubovima Pa jbg morao sam se suzdrzati

                        A FIFU ne igram, jer to je za decu bez obzira koliko su napredovali
                        Last edited by Prototype; 19-06-13, 01:01.

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Maricu ne valja ti to odustajanje od sportskih igraca. Igras NBA i AC preko raspusta. Hebo GTA...
                          Samo NBA Live 2003 i eventualno 2005.U 2003 sam isao na tako draftovanje igraca i Stojakovic mi je bio zamena za Dzordana.Steta sto sam pozaboravio ko je igrao u tom timu.Od ovih poslednjih NFS jedino mi se svideo MW iz 2010 godine, Run je imao dobru koncepciju ali su ga ujebali sa nekoliko stvari.

                          GTA se sa tim ne poklapa.Igracu GRID 2 sigurno i to cisto reda radi.Najvise mi se iz nekog razloga igraju voznje.Ove godine se nadam necu navuci ponovo na najnoviju F1.Gledaj sta planiram da predjem, a sigurno cu dosta preneti nesto i u sledecu godinu.Krenuo sam da prelazim Mark of the Ninja i cim zavrsim sa faksom prvo cu to dovrsiti.Samo sam uspeo Black Ops 2 da skinem sa ove liste koju sam sastavio pre par meseci, tek treba da unesem igre koje izlaze na jesen.xD

                          Spoiler
                          Dishonored
                          Mark of the Ninja
                          Assassin's Creed III
                          Hotline Miami
                          Need for Speed: Most Wanted - A Criterion Game
                          Far Cry 3
                          Worms Revolution
                          Prototype 2
                          Wargame: European Escalation
                          Mass Effect 3
                          Crysis 3
                          Tomb Raider
                          Mass Effect 3: Citadel
                          Starcraft II: Heart of the Swarm
                          Assassin's Creed III: The Tyranny of King Washington - The Infamy
                          Assassin's Creed III - The Betrayal
                          Assassin's Creed III - The Redemption
                          BioShock Infinite
                          Company of Heroes 2
                          Dishonored: The Knife of Dunwall
                          GRID 2
                          Call of Juarez: Gunslinger

                          Comment


                          • Grid 2 je po meni jedna od boljih igrica st se voznje tice u poslednje vreme, ali veliki manjak mi je nedostatak staza, sve jedne te iste. Mogli su za toliko godina otkad je izasao prvi naslov da naprave bruka igricu. Malo me razocarali, ali jbg.
                            sigpic

                            Comment


                            • Igrao sam doduse i Call of Juarez, jbg nista ne igram u zadnje vreme pa treba neko da me podseti na neke igrice Lepa pucacina

                              Igra li neko Top SPin 4. Ne igram ovo jer nema za PC, a na Sony nemam sa kim igrati. Jer s' kim god sam igrao razbio sam ga i dosadilo likovima. A prilicno dobra teniska simulacija

                              Comment


                              • Razocaran sam Maricu, nemas klasika. Je li ti nikada nisi igrao Bombermena?

                                Kako je to legendarno..Ne mogu verovati da nemas Age of Empires, nisam jos sreo lika koji nije bio zaludjen tom igrom. Mambara na primer zaludjen Sim City-em.

                                Ako postoji igrica kojom sam bio zaludjen, to je Dragon Ball , nema konkurencije. Imao sam ga na PS2, imam ga i na PS3, svaki deo presao. Most Wanted je vec klasik, verovatno najjaci NFS ikada. Fransizu totalno upropastili sa ovim zadnji verzijama, ne zna se koja je gora.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X