Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.computerlandgames.rs/play...41-c8-view.htm

    Kakva gospoda ako zaista ispoštuju sa ovom cenom. 400 eura, kao i u zemljama EU.
    Last edited by Mladen; 17-06-13, 15:36.
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • http://hexus.net/gaming/news/industr...a-powered-pcs/

      Definition of fail... Jos su i kresovali, tako sam nesto citao...

      Comment


      • imam jedno pitanje pa bih zamolio nekoga za odgovor: znači ukupna memorija mog računara je 320 gb-a, e sada to je podijeljeno na dvije particije Local Disc C i Local Disc D, s obzirom da mi je manje memorije na particiji C kako da sa D-a prebacim na C? da li se to uopšte može uraditi?

        Unaprijed zahvaljujem...

        Comment


        • Mozes. Kopiras sa C diska na D i kada pokrenes fajl pojavice ti se da ne moze da nadje instalaciju programa na C disku, ti je preusmeri na D i to je to.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Ja kad sam uzimao novi laptop trazio sam da mi na D prebaci stari i C i D, sve bez problema sto je prebacio rad.i Znaci samo udaris copy-paste kao sto je Wada rekao. Recimo photoshop i jace instalacije ti nece moci ali ove jednostavnije stvari bez problema
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • ja se izvinjavam, nisam naveo ključnu stvar u pitanju: znači ja hoću da sa D-a prebacim određenu količinu memorije na C?, nisam mislio na prenošenje određenih foldera itd....

              Comment


              • memoriju koliko znam ne mozes prebaciti
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • skini program Partition Magic. Odradice ti posao vrlo dobro i veoma je jednostavan za koriscenje...

                  Comment


                  • first of all: nije memorija, nego kapacitet hard diska.

                    second of all: treba da uradis reparticiju.
                    It is not the violence that sets a man apart.
                    It's the distance he's prepared to go.

                    Comment


                    • ljudi, mnogo vam hvala na pomoći, izvinjavam se još jednom zbog loše definisanog pitanja....ovo ću vjerovatno sutra odraditi, imam zaista malo kapaciteta na C-u pa ću morati to malo povećati....

                      apacrow, nisam baš nešto leksički potkovan vezano za računarske sisteme, oprosti...

                      Comment


                      • Comment


                        • http://windows.microsoft.com/en-za/w...n-my-hard-disk

                          pratis tutorial od tacke do tacke, i ne mozes omanuti.

                          laganini je.
                          It is not the violence that sets a man apart.
                          It's the distance he's prepared to go.

                          Comment


                          • Hmm nisam znao da se moze raspodeljivati memorija, mada nikad mi nesto nije ni trebalo da delim pa se nisam ni zanimao oko toga
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Pa normalno da mozes to da menjas, ako je kapacitet harda npr. 320GB, ti mozes da napravis particije kako zelis i mozes stalno da se igras sa tim i da ih menjas.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Nista nisam igrao godinu dana pa zarolah danas BG2.Uhvatila me nostalgija Samo ne znam kako cu tih 200-300 sati sprziti s obzirom da krece ljeto i da cesto necu biti kuci.Ima da mi traje mjesec dana i jace Padace zmajevi i ostali dusmani!

                                Comment

                                Working...
                                X