Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Odg: Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

    Evo i ovu temu malo da ozivimo.Imam jedan problem.Igram Call of Duty 4 Modern Warfare.Zavrsio sam misiu sa snajperom kada treba da se odbranimo dok ne stigne moj helikopter.I kada se zavrsi misija samo mi se pojavi crn ekran i izbacuje me.Imam 2GB RAM-a i skoro sam kupio kuciste pre 2 nedelje.Imam Windows 7.Moze li da mi kaze neko ko je igrao ili ko se razume u cemu je problem?
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • #32
      Odg: Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

      Mozda imas losu kopiju igre. Probaj da nadjes neki patch.
      UP THE VILLA!!!

      Comment


      • #33
        Odg: Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

        Hmmm.Uzeo sam igricu od komsije.On mi je ubacio i 4 i 5 deo Call of Duty-a.5 radi a ovaj je stao i ne mogu da nastavim misije.Drug mi rece da mi je mozda neki deo slab i ne moze da podrzi.Mozda graficka ali ne verujem nov je komp $%&5qw7

        Isto tako za Pes 10.Ubacio sve lepo instalirao i udjem i puni se ono.Cekam i nista samo crna slika. $%&5qw7
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • #34
          Odg: Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

          Mozda je graficka, jebem li ga...
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • #35
            Odg: Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

            Moze biti da je graficka.. Ako imas garanciju, najbolje je da ides kod njih i pitas sta da radis. Mozda bolje prvo pogledaj da li jos neko na netu ima isti problem, i skini nove drajvere za graficku
            UP THE VILLA!!!

            Comment


            • #36
              Odg: Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

              pa napisi nam specifikacije kompa .. sve skroz.. a ne samo 2gb rama

              Comment


              • #37
                Odg: Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

                Evo specifikacija:

                CPU:LGA Celeron DualCore E3300
                Chipset:Intel G41
                Graphic:R5450-MD512H
                Memory:2GB DDR2 800
                HDD:500GB SATA ll
                ODDVD/RW 24x
                LAN:10/100 Mb/s
                Sound:6 channel audio


                @(*6sd$%
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • #38
                  Odg: Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

                  jako slab procesor i pogotovo graficka... to je problem.. jbg igraj na manjim grafickim podesavanjima stavi sve na LOW.. +-*^%*

                  Comment


                  • #39
                    Odg: Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

                    Jbg.Kupio sam ga pre 2 nedelje valjda bi trebalo da radi.Pitao sam komsiju i on mi kaze da skinem patch za Call of Duty 4.Cak ni Pes 10 nece a pise mi good,good,ok,ok i nece . #%d*
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • #40
                      Odg: Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

                      5450 je graficka za nijansu bolja od integrisanih..sto znaci da nije predvidjena za igre..

                      ali naravno dosta igara bi trebalo da radi(jedva ) ali da radi..

                      probaj da smanjish graficka podeshavanja u igri pa javi dal radi tada? sve na low i 800x600

                      Comment


                      • #41
                        Odg: Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

                        Probacu.Ali platio sam ga dosta a sada jedva radi.Ne znam ko mi je rekao da je to zbog Windows 7.Kao sve igrice pravljene za XP I Vistu.Call of Duty 5 radi normalno a ovaj sada stade. #%d*
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • #42
                          Odg: Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

                          Bice, ko te to slagao za Windows? &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                          Ja imam sedmicu vec godinu dana i sve igrice mi lete i to na high (sve osim GTA IV #%d* ), tako da nije do toga budi siguran. #%d*
                          Najverovatnije je graficka, ali jbg raspitaj se kod ljudi koji se bolje razumeju od nas.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • #43
                            Odg: Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

                            Ne znam ko mi bese to rekao.Ja sam se nasmejao prvo ali kada sam video da nece poceo sam da sumljam. #%d*
                            Verovatno je graficka majku joj....Jbt a taman sam lepo poceo da cepam Call of Duty +-*^%*
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • #44
                              Odg: Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

                              redak je taj covek na ovim prostorima koji se razume vishe od mene bez lazne skromnosti @(*6sd$%

                              ja ti kazem.. trebao si prvo.. da pri kupovini kompa posetish par sajtova i pogledash kako su se pokazale te komponente koje si hteo da kupish.. (pod pretpostavkom da nisi samo usao u prodavnicu i rekao dajte mi ovaj crni lepi) tachno se zna koja graficka spada u koju klasu.. ja sam tu konkretno 5450 hteo da kupim kad mi je keva poslala pare da joj sastavim konfiguraciju, medjutim prema test rezultatima razlike su gotovo neprimetne bile izmedju nje i HD4000 ili HD5000 (obe integrisane)

                              stim sto sam ja sa tom HD4000 i uspeo da igram PES 2010 na low i 800x600 bez seckanja...(cak je procesor bio duplo slabiji nego taj tvoj)



                              drugo, ako ti je doshao sa windows 7 , trebao si odmah da pozovesh nekog ortaka koji zna da instalira operativne sisteme i da ti lepo podeli hard disk na 2 particije na jednoj da ostane 7ica a na drugoj da instalirash XP i da ga koristish za igre.. (500GB hard je sasvim dovoljan za 2 particije sa 2 operativna sistema(ja sam to imao i kad sam imao 160GB hard)

                              da ne ulazimo u raspravu shta je bolje XP ili 7 , prepun je net tih rasprava ali chenjinice su da XP trosi mnogo manje memorije i mnogo manje procesora te stoga vishe resursa ostaje za same aplikacije(igre)

                              sad ti preostaje da probash ovo sto sam ja napisao drugo - da probash te iste igre na XP-u
                              ako se i tamo deshava slican problem kupi novu graficku i savetuj se samnom koju da kupish i za koje pare ako neces da se opet zaebesh %QWT&W %QWT&W

                              Comment


                              • #45
                                Odg: Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

                                WOW lepo si mi objasnio sada.Nisam ja kupio komp vec cale.Gledali smo preko neta neki komp i njega izabrali.Dali smo komsiji da podigne sistem i sve to.On se razume u to.Ubacio programe i sve to.
                                Probacu ovo za Pes da smanjim to.Za graficku cu videti da li je u tome problem ako jeste pitacu te naravno.Hvala %QWT&W
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X