Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako se pricalo i za headphone jack, dok nisu ih nisu ostali kopirali.

    Comment


    • Originally posted by limun View Post
      Tako se pricalo i za headphone jack, dok nisu ih nisu ostali kopirali.
      Zato sam to i naveo kao inovaciju .

      Nije ni Samsung nista bolji i to kazem kao dugogodisnji korisnik samsung telefona, a verovatno ce i oni da izbace punjac. Ono sto Samsung valja njihov raspali cipset sa jos raspalom baterijom za evropsko trziste je kriminal. Kupis premijum telefon koji greje kad opalis dve, tri fotke na suncu ili krenes video da snimas, uzas zivi. Bateriju bolje i da ne komentarisem.

      U svakom slucaju, ako ne bude nekih vecih promena na trzistu mobilnih telefona, vrv. sledece godine prelazim u Shaomi klan

      Comment


      • Originally posted by KCTarantula View Post
        Vladane?

        Za par godina nece imati kamere nego ce se odvojeno kupovati, na kraju ce doci da ne daju displej uz telefon, bice doplata

        Ovo vam je trenutno ubjedljivo najbolji telefon sto se tice performansi i cijene



        Kosta 260 eura i daju vam brzi punjac od 33w i ekran od 120hz pritom
        sigpic

        Comment


        • https://www.amazon.co.uk/LG-Electron.../dp/B0000AT282

          Imam ga 15ak godina, izvadio iz garaze danas da vidim radi li, i ne samo da radi nego su mi boje jako pristojne. Deluje mi kvalitetniji od pola ovih novijih sto su dzabalesku.

          Moji matorci koriste Iphone bratov 6s+ i moj 7plus stari bez greske. Jedino baterije zamenili.

          Ne moze da im se oduzme dugotrajnost nikako. Za druge ne znam. Ne mogu da pricam. A ovo su telefoni od 4-5 godina, koliko vec
          Last edited by Cassius Clay; 28-10-20, 09:02.

          Comment


          • Kratko je trajala vladavina Huaveija, Saomi ce do kraja 2021. biti iza Samsunga na drugom mjestu posto gazi sve pred sobom.

            Xiaomi continued to dominate India's smartphone market in Q3 2020

            sigpic

            Comment


            • To samo znaci da mi je ovaj model Xiaomija poslednji ili pretposlednji.

              Siguran sam da ce mi se nova alternativa ukazati.

              Comment




              • Koji vi imate tv i koliko ste udaljeni od ekrana
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • Nedavno kupila 55" i gledam sa nekih 3 metra, a ono sto sam definitvno zakljucila, ne postoji veliki TV, postoji samo ogranicenje u parama.
                  Bez problema tu moze da stoji i 65", ne bi smetalo, navikla bih se za par sati
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • 60 inca na 3 metra.
                    Slazem se sa Bojanom.

                    Comment


                    • Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

                      70 inča na nekih 3,5m.


                      Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                      Comment


                      • Jebote, al se slogirah malocas kad sam video da na C fajlu imam samo 11 gigbajta, nesto sam izbrisao pa sam se popeo na 34.

                        Ali opet, previse ima nevidljivih fajlova. Znao sam da sam imao oko 90 mozda i malo jace, bas sam u soku kako se to spustilo na 11. Nemam ideju na sta je moglo da ode, voleo bih nekako da nadoknadim taj gubitak.

                        Comment


                        • https://windirstat.net/

                          Ricma skeniraj sa ovim, pa ćes da vidiš šta zauzima šta.

                          Sent from my JNY-LX1 using Tapatalk

                          Comment


                          • Dobro me podseti, sada vidim da sam opet izgubio 20 giga. LOL


                            Edit: Sada bas vidim. Od 176 gigabajta, 130 mi ide na Windows. Nemam ideju sta treba da brisem i odlozicu ovaj problem za sutra/prekosutra.
                            Last edited by Ricma; 01-11-20, 23:57.

                            Comment


                            • Maricu, koji Windows koristis?

                              Onako pitam.

                              Comment


                              • To mora bit da je neki novi Windows 2020

                                Comment

                                Working...
                                X