Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Skril koristim godinima i najbolji je bio dok nam nisu ukinuli kartice. Mada mozes pitati nekog preko da otvori, posalje ti karticu pa je koristis. Samo kurs evra je jeziv.

    Generalno za kupovine ti je Visa najbolja. Nek ti neko otvori ako sam ne znas.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Ne znam, ne znam. Hvala skrillašu

      Comment


      • Kakva su vam iskustva sa pametnim satovima i ima li neko kakvu preporuku?

        Comment


        • Do koliko para mislis da das?

          Ja sam imao Galaxy Watch, sad imam GT2 classic verziju (sa koznom narukvicom).

          Comment


          • Ja imam Galaxy Watch, izuzetno sam zadovoljan.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by Ser Deni ® View Post
              Do koliko para mislis da das?

              Ja sam imao Galaxy Watch, sad imam GT2 classic verziju (sa koznom narukvicom).
              Iskreno, ne znam do koje cene , ali ajde 300e da bude neki max. Onaj galaxy watch 3 mi se bas svidja sto je izasao skoro, ali mi se ne daje 450e za pametni sat, to bih pre dao za klasicni sat. I za koliko im pada cena vremenski? Kod telefona samsung, kad je izasao s10 bio je 1000 e, posle 4,5 meseci 600 e nov. Ako ce da mu za nekoliko meseci padne cena na nekih 300e, onda bih sacekao.

              Zanima me i kakvi su sa autonomijom baterije, i ima li nekih problema pri koriscenju pametnog sata, ako je sat jedne, a telefon druge marke?

              Comment


              • Na strani Huawei-a ti je autonomija baterije i cena, na strani GW praktično sve ostalo.
                Ako hoćeš sat koji spaja klasičan izgled sa sportskim funkcijama onda je izbor GW, ako su ti primarne sportske funkcije onda GT2.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Uparuju se i jedan i drugi bez problema sa svim najpoznatijim markama telefona.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • A koliko ti drzi baterija na GW?

                    Comment


                    • Otprilike dva dana, ali i to zavisi od funkcija koje koristiš. Kod mene je uvek uključen displej, nekako mi je glupo da nosim sat a da izgleda kao da je isključen.
                      Takođe, ako ti je uključen GPS to značajno skraćuje bateriju.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Da li neko zna kako instalirati Chrome, Firefox ili nek drugi browser na Samsung TV?

                        On ima svoj neki Samsung Internet browser ali mi neodgovara.
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Ovo sto sam brzo izguglao piše da nema alternativu, ne može da se instalira neki dodatni browser.


                          Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                          Comment


                          • Aaa faak, grose šajze.

                            Guglao sam i ja, nažalost nisam našao ništa, pa reko da ne zna ko kakvu buvu da prolazi.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Pa ne znam, eventualno da odradiš mirror-ing/share-ing sa telefona, ako imaš tu opciju... ako ti znaci da pretražuješ na velikom ekranu.


                              Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                              Comment


                              • Preporuka za TV, budzet je max do 100k, iskljucivo comtrade i tehnomanija dolaze u obzir, a dijagonala 55".
                                Trenutni favoriti su mi LG 55SM8200 i LG 55UM7450, da li ima jos nesto zanimljivo?
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X