Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad neko krene sa pričom iPhone/Samsung>Xiaomi®

    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
    До поновног сусрета, твој Швабо

    mala H2H 2018/19
    suicide
    2019
    velika H2H 2019/20

    Comment


    • Originally posted by limun View Post
      Moguce da je kopija neka.. Nigde ne pise nista na kucistu telefona.

      Edit: sad sam se setio imala je maskicu pa zato nisam video..
      Hahaha kralj
      Kao da gledam sudenje zijadu

      Comment


      • To je stvar i navike i ličnog izbora. Što se mene tiče daj mi xiaomi pakovanje tj logo a da bude iOS uzimam ga odmah. Jedina stvar koja me odbijala od iphone pre je seljacizam oko tog telefona. Zato uvek uzimam crn da bude što teže prepoznati.

        Najlepši osećaj, sad, da li je najbolji telefon ili da li je preplaćen, to ne znam niti me zanima. Nemam ništa protiv da Xiaomi bude bolji čak bi mi i bilo drago da što više ljudi prelazi jer mi je i ovako mrsko nositi trend telefon.

        O Xiaomi imam lepo mišljenje, o Huawei isto, jedino Samsung mrzim i za mene je to najveće govno od telefona zauvek, makar napravili i neki koji je najbolji u konkurenciji.

        Pre bih nosio Nokia 3310 nego Samsung najnoviji.

        Kupovao sam debile posle transfera sa Nokie i redovno su isporučivali sranje telefone i završili su karijeru kod mene.

        Mrki ako je ovo sudjenje Zijadu, Limun je Sead Dumanjić.

        Comment


        • Ne znam koji telefon taj Sead ima ali ako se vodi starom dobrom izrekom "kolko para tolko muzike", siguran sam da nije pogresio.

          Comment


          • Sve moze pa tako i gcam za RN8 Pro, treba jos da se pegla ali eto i to se rjesava polako, eto gcam i na MTK
            sigpic

            Comment


            • Koja je najbolja stranica za kupuvanje igrica za PS4, pored CD keysa?

              Comment


              • Ja uglavnom kupujem fizicke kopije sa Base.com. Najjeftiniji su i brzo stizu posiljke. A sad su ti popusti na Playstation Store-u, pa onda mozes i odatle, samo kupis vaucere na cdkeys.

                Comment


                • 220 PS4
                  320e PS4 Pro
                  black friday

                  Comment


                  • Ako neko planira, dovoljan je obican PS4, sledece godine u ovo vreme ce se ionako igrati PS5 koji ce imati mogucnost da pusta i stare igre

                    Comment


                    • Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Ima nesto jace od mesec dana kako koristim Xiaomi MI A3, telefon je odlican. Za te pare strasan kvalitet, nisam to uopste ocekivao.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • To ja govorim vec nekoliko godina. Tehnologija je dovoljno uznapredovala da skoro svaki telefon u tom cenovnom rangu, 150-200e, radi skroz dobar posao i realno zadovoljava potrebe bar 90% korisnika. Samo sto vecina opet kupuje da bi pokazala da ima novi iPhone, Samsung itd.

                          Comment


                          • Da li neko zna kak oda popravim zvuk na kompijuteru? Ubacim slusalice ali uopste ih ne prepoznaje vec kaze da nisu prikacene. Pokusavao sam da resim problem preko YT ali bezuspesno pa ako neko zna sta je problem neka pise. Hvala
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Originally posted by zdravkelja View Post
                              To ja govorim vec nekoliko godina. Tehnologija je dovoljno uznapredovala da skoro svaki telefon u tom cenovnom rangu, 150-200e, radi skroz dobar posao i realno zadovoljava potrebe bar 90% korisnika. Samo sto vecina opet kupuje da bi pokazala da ima novi iPhone, Samsung itd.
                              A šta ćemo kada telefoni koji nisu Samsung ili iPhone koštaju oko 500€ ili čak i više?
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Pa isto, Sony, Htc i sta je vec aktuelno. Huawei se sad isto proqrcio pa i oni valjaju za ogromne pare kada su postali poznat brend. Tako ce i Xiaomi, vec pocinju polako, ali ce se pojaviti neko novi u medjuvremenu.

                                Comment

                                Working...
                                X