Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poco nema premium feel jbg, nije to samo izrada, oni su stedjeli dje su god stigli sa Pocom, to je i dalje vjerovatno najbolja kupovina ali citav paket se gleda, M9t i Pro imaju premium feel, HDR, Super Amoled, to su pravi flagshipovi za pola cijene, odnosno Pro je flagshio, ali u normalnom radu nikakve razlike nece biti ni sa 9T, mozda ce Pro duze biti relevantan i to je to, kao nekad One Plus koji je bio brutalan ali upola jeftiniji od ostalih flagshipova, sad su i oni skupi.

    Moj drug presao sa Pixela sa Samsung S10+ kaze najveca greska koju je ikad napravio, oce da ga prodaje i vrati se na Pixel, fluidnost ne moze da se poredi sa stockom, sto je i normalno, najbolji android telefoni su Pixeli, ali su preskupi, i ovaj 3a sto su izbacili kao mid je preskup jbg. I tu Saomi ima prednost sa A2 i A3 jer ima stock android, mada A3 ima dosta propusta, A3 Pro bi trebala da bude ludnica od telefona. Kad bi dao Google Saomiju da ubaci stock u Mi9T npr. ili tako neki telefon pa ubili bi sve ostale, ali to se nece desiti, nece sebi konkurenciju praviti sigurno.
    sigpic

    Comment


    • Mislim da malo prenaglasavas taj ,,premium,, feel. Telefon mozda deluje skuplje, lepse i utice tu ne nekakav user experience, ali opet na kraju dana, ako zelis da ti telefon potraje (kao most abused piece of tech), stavices ga u neku masku i stvarno neces osecati razliku,

      Sa Poco-om jesu katovali neke stvari da bi izvukli maksimalnu mogucu specifkaciju za najmanju mogucu cenu, ali mislim da im je to pun pogodak. Kome se ne svidja MIUI, moze lako nabaciti custom rom, a kome je bitna kamera, onda ce uzeti neku drugu varijantu Xiaomi-a za koju postoji GCAM, ili pak neku drugu marku. Mislim da im je to bio najveci bum, jer su proizveli azdaju za veroma mali novac, a cutovali su kornere gde je to bilo logicno.

      Sa druge strane, ako ti je bas jako bitan taj premium feel, onda mislim da Mi 8 je way to go za manje para. Dakle trenutno je Mi 8 skuplji od Poco-a jedno 30, 40 evra, a ima glass back, AMOLED ekran, bolju kameru, itd.

      Mislim da je Mi 9T ne isplati u odnosu na Mi 8, a isto mislim i za Mi 9T pro.
      Last edited by colke995; 13-09-19, 00:42.
      sigpic

      Comment


      • Ma gde se isplati, kad Mi8 šije mi9t i pro u kameri sa gcam.

        Jasno je koliko je dobar senzor kad pixel 4 i xl imaju imx 363 senzor.

        Imx 586 i 582 su mid segment, nema još naslednika 363 senzora. Sony pravi senzore za sledeću godinu, a to će mi10 sigurno imati, tad ga i uzimam. Doduše ako ne bude imao ois, čeka se mi11. Do tada Mi8 šije

        Comment


        • Cope prekucao

          sigpic

          Comment


          • Originally posted by colke995 View Post
            A zaboravio Limune OnePlus?

            Mnogima danas najomiljeniji 7 pro. 90hz refresh rate. Mislim da ga sad ima i za manje od 650e.

            I Samsung je bezobrazan, nije da nije, ali dati bas 1000e za telefone koji su malo doradjena vezija od prosle godine je bas lejm.

            Ocekivao sam da ce izaci u isto vreme Poco F2, ali ocigledno cekaju malo pad ceni nekih komponenti, pa da opet naprave azdaju za presmesne pare. Mislim da ce taj telefon sasiti i Mi 9t.

            @Mrkela

            Kako si ti zadovoljan Poco-om?
            Ja sam Poco korostio do pocetka ljeta. Sta da kazem sve znas i sam. Jedino sto meni nikako nije sjedalo je ono sto sam ti pricao da mi se kamera dugo palila.

            Sad imam View20 i prakticki je isti telefon u koristenju, jedino sto mi je ovaj puno ljepsi...

            Comment


            • Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment




              • Last edited by Mr. Wolf; 19-09-19, 16:17.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Hauvei od veganske koze za 1099e.......


                  Neka sledeca godina bude 2030. a ne 2020.

                  Comment


                  • The Xiaomi Mi MIX Alpha has a surround-display design, 180% screen-to-body ratio, and costs $2800









                  • Auuu kako mocno izgleda.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Gluplju stvar nisam vidio. Koja je svrha tog zaslona iza.
                      Di god padne najebo si. Nema fizickih tipki nego na pritisak to je skroz sjebano
                      Last edited by Mrkela; 24-09-19, 16:24.

                      Comment


                      • Safir staklo buraz. Drugi najtvrđi mineral na svetu, samo je dijamant tvrđi. Dijamant je 10/10 na Mosovoj skali tvrdoće, safir 9/10. Ne znam šta bi trebao da radiš, pa da je moguće da ga oštetiš na bilo koji način.

                        Perverzija šta su ljudi napravili, baš ne deluje kao nešto što je iz našeg vremena.

                        Comment


                        • Uopste nije bitno kako ce reagovati na padove, vidjecemo je li pravi safir ali ono sto je bitno je da je u pitanju jebena revolucija, potpuna promjena tehnologije jer su svi isli sa foldom, a Saomi izbaci mnogo bolje, jednostavnije i ljepse rjesenje. Za nekoliko godina svi telefoni ce izgledati ovako, ovo je koncept, ima cijenu, za odabrane je samo, ali nesto sto mijenja apsolutno sve, kao sto su donijeli sa Mi Mixom promjenu i svi poceli da se utrkuju ko ce izbaciti telefon sa manje bezela tako su sad napravili novu revoluciju.

                          Uporedite ovo i Samsung Fold, sve je na strani Alfe. Ovo je napredak, inovacija, a ne lazi koje potura Ajfon.
                          sigpic

                          Comment


                          • iWipe Pro Max
                            Spravica koja radi na baterije i cisti sve 3 kamere..





                            Comment








                            • sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X