Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad imas toliki budžet onda tesko mozes da pogresis, i naravno ti najbolje znas potrebe u koje ces koristiti ovu mašinu.

    Sent from my Mi A2 using Tapatalk

    Comment


    • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Originally posted by Tarantula View Post
        Vrh...
        Najbolji procesor ikada, slike u night mode-u nesto nevidjeno do sad na smartfonovima.

        Comment


        • Koji je to procesor?

          Comment


          • A13 bionic

            Comment


            • Limune zajebavas?

              Ovo je vec postalo bezobrazno kako izvlace pare korisnicima.

              Zaostaju za svim major proizvodjacima sad vec solidno.
              sigpic

              Comment


              • Pa A13 Bionic je bolji od onog snapdragona kod Note 10+.

                Mozda Note 10+ ima nesto bolju zadnju kameru i to je to...

                Comment






                • Notch katastrofa, izgleda im telefon kao model iz 2017. Glavni dogadjaji double tap to wake, tu su prvi kazu, samo sto to LG i Saomi imaju preko pet godina i kamera garant nece biti bolja od P30 Pro i Note 10+ jer uvijek kasne za Vaveijem i Samsungom, iako im je cijela prezentacija bila o kameri. O Pixelu ne vrijedi ni pricati, on gazi sve sa pola snage, pritom ima jednu kameru. Nikako da ukapiraju da je softverska obrada najvaznija. I da se gcam sprda sa svima.

                  No gledajte pravu stvar, 480 eura

                  sigpic

                  Comment


                  • Da ja ga planiram vec duze vrijeme uzeti ali onu skuplju verziju za 550 eura. Em.ljepota em razbija

                    Limune to nije najbolji procesor ikada, nego najbrzi trenutno. Razlika je..
                    Last edited by Mrkela; 11-09-19, 18:48.

                    Comment


                    • Mi 9t pro ima za 400-440e da se nadje..

                      Comment


                      • Sad bas gledam cijene kod nas, da pa i ovo je 480 e, krivo sam ja napisao. Za 400e bas tesko

                        Comment


                        • 438e stoji na sajtu mobilnisvet, znam jer sam gledao pre neki dan. Ovo 400 je za kupujem/prodajem, tamo ima sa godinu dana garancije.

                          Comment


                          • Uzeo sam sinoc od drugara da procackam neki Huawei P30... on kaze "dobar je, brz, nista ne koci nikad".

                            Cim sam krenuo da listam slike levo-desno, ukapirao sam da je on jedan od onih koji ne primecuju razliku FPS-a, ne oseca lag, stuckanje. Nista mu to ne smeta. Veliki broj ljudi to ne primecuje, zato im je i bolje da uzimaju takve telefone.

                            Ili onaj Xiaomi.. koliko god da su mu nabudzili specs, uzasno radi. Nisam video modele iz najvise klase ali iz srednje jesam, bas iritira i nervira igranje s tim telefonom.

                            Flagship samsunzi su nesto najblize tecnom radu Ajfona. Takva je i cena, nesto niza. Ko voli perfektan rad, osecaj "zivog telefona" koji nikad ne stucne, mora i debelo da plati za te finese. Ko ne primecuje i ne razume zasto je Apple u svemu skuplji, neka uziva u jeftinijim modelima i svima lepo.

                            Comment


                            • Ogromnu prednost ima Saomi sto moze da se ubaci gcam, pa kamera bude ludilo za smijesne pare.



                              Dave: Phone is too premium for this price. It should've been plastic.
                              sigpic

                              Comment


                              • A zaboravio Limune OnePlus?

                                Mnogima danas najomiljeniji 7 pro. 90hz refresh rate. Mislim da ga sad ima i za manje od 650e.

                                I Samsung je bezobrazan, nije da nije, ali dati bas 1000e za telefone koji su malo doradjena vezija od prosle godine je bas lejm.

                                Ocekivao sam da ce izaci u isto vreme Poco F2, ali ocigledno cekaju malo pad ceni nekih komponenti, pa da opet naprave azdaju za presmesne pare. Mislim da ce taj telefon sasiti i Mi 9t.

                                @Mrkela

                                Kako si ti zadovoljan Poco-om?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X