Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bokirivaldo View Post
    Ljudi ,brzina interneta od 16mbps jel mi dovoljna da normalno gledam iptv kanale na Samsung Smart UHD TV..
    16Mb ili 16 MB? Velika je razlika

    Nek me ispravi neko ako gresim, mislim da je 25 Mbps preporuceno za UHD ali bi i sa 15Mbps trebalo da sljaka, mada je premala razlika izmedju 15 i 16 da bi bio siguran da ce uvek raditi bez problema.

    Edit: Mozda nisam najbolje razumeo pitanje, da li pricas o UHD kanalima ili da imas UHD tv? Ako nisu UHD kanali onda si good to go.
    Last edited by bici; 25-03-19, 21:14.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Originally posted by bici View Post
      16Mb ili 16 MB? Velika je razlika

      Nek me ispravi neko ako gresim, mislim da je 25 Mbps preporuceno za UHD ali bi i sa 15Mbps trebalo da sljaka, mada je premala razlika izmedju 15 i 16 da bi bio siguran da ce uvek raditi bez problema.

      Edit: Mozda nisam najbolje razumeo pitanje, da li pricas o UHD kanalima ili da imas UHD tv? Ako nisu UHD kanali onda si good to go.
      16Mbp/s ,16000 DSL Vodafon......gledanje HD kanala ,ne u UHD rezoluciji...
      GIFSoup

      Comment


      • Idealno bi bilo da ti ostane 20 za HD

        Comment


        • koliko ja znam, bice ti dovoljno
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Kaže Vladan može.

            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Ima li neko od vas Huawei mate 20 lite?
              Danas sam ga uzeo, pa kakva su vasa iskustva.
              Cini mi se da cu biti zadovoljan.. Kamera, lepog izgleda...
              GIFSoup

              Comment


              • Nisam znao da se Huawei čita kao Đuavej.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Valjda "Vajvej".
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Ne znam, može biti. Kad sam gledao one recenzije po Youtubu, svi oni ameri su izgovarali kao Đuavej. Izgleda zavisi kako gdje, kao i sa Xiaomi.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Originally posted by Bokirivaldo View Post
                      Ima li neko od vas Huawei mate 20 lite?
                      Danas sam ga uzeo, pa kakva su vasa iskustva.
                      Cini mi se da cu biti zadovoljan.. Kamera, lepog izgleda...
                      Za te pare si mogao Mi8 uzeti, ali ipak je Huawei poznata premium marka, tako da je sigurno bolji telefon

                      Comment


                      • Originally posted by Tarantula View Post
                        Nisam znao da se Huawei čita kao Đuavej.
                        Zar nije Uavej? Ja sam imao P9 plus njihov i mogu da kažem da sam bio zadovoljniji sa njim nego S9+ Samsungom, mada ne može da parira ekranu koji ima Samsung ali mislim da ću kada budem uzimao sledeći telefon opet uzeti Huawei
                        sigpic
                        "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                        Comment


                        • Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Pih, zato ja uvek izgovaram po verziji koju izbace
                            sigpic
                            "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                            Comment


                            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                              Video klip iz 2012. niko nije ni znao da postoje Sada ljudi uzimaju Huawei umesto iphone-a i Samsunga.

                              Comment


                              • Zato su i digli cene, a displeji im se zelene od muke. Još se ni ne izvinjavaju.

                                Comment

                                Working...
                                X