Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa nema kanala niti serija/filmova, sportskih desavanja koji se emituju u 4k rezoluciji. Msm nadje se ponesto, ali veoma slaba je ta ponuda. Full HD jos uvek vlada, dokle videcemo. Al trenutno se ne treba zaletavati za 4K tv ako ste na budzetu.

    Comment


    • Postoje sadrzaji u 4k, ne redovna televizija, ali tu je Netflix i sl, filmovi, sony, SK 4K
      Kupujem tv za narednih 5+ godina bar, ide se napred ipak u svemu..

      Comment


      • Nema razloga da se ne uzme 4K TV. Nisu skupi a sve je vise materijala, evo i SK prenosi neke meceve u 4K.
        Ja sam pre 2 god kupio TV i odlucio sam da uzmem full HD jer su maltene postojali samo promo materijali u 4K, ali evo vec mi je sada krivo jer ima sta bih gledao. Nisam ocekivao da ce se tako brzo popularizovati, mada su tad 4K televizori bili znacajno skuplji.

        Jos vise materijala ce biti dostupno u buducnosti, a ako ne planiras da novi TV uzmes u narednih 4-5 god svakako je bolje odvojiti jos malo novca i osigurati se oko novog standarda.

        Comment


        • Ja sam pre 3 godine u septembru 2016. uzeo 4k i tek u novembru mi je kablovska ubacila full HD, 4k gledam jedino ako sam uzmem neki film, netflix ili YT. Od 80 kanala mi je oko 30 HD, tako da ću verovatno uskoro i promeniti TV a 4k sa svoje kablovske videti neću.
          sigpic
          "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

          Comment


          • True story

            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              True story

              Comment


              • da cujem vase misljenje za Honor V20, danas izlazi za Europsko tržište, imam dojam da su prekucali žestoko s ovim mobitelom

                Comment


                • Ma kakvi Mi8 i dalje kralj i biće i cele ove godine.

                  Comment


                  • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                    Ma kakvi Mi8 i dalje kralj i biće i cele ove godine.
                    ali explorer edition? jel ti ono imas 8? obicni nema 3d face unlock jel?
                    Last edited by Mrkela; 23-01-19, 17:34.

                    Comment


                    • Ne, običan Mi8. On ima IR face recognition, Mi8 EE ima 3D.

                      Svakako i ovaj IR je bolesno brz, a i u mrklom mraku radi. 3D je kao još veća sigurnost.

                      Comment


                      • da dobro 3d je bolestan njihov. Koja je jos razlika ako znas ovako napamet?

                        Comment


                        • Imaš gomilu snimaka na YT i imaš na GSM areni da vidiš sve.

                          Comment


                          • Za 3-4 godine ovo ce izmisliti Epl i prvi donijeti na trziste

                            sigpic

                            Comment


                            • Genijalno je koliko je jednostavan mehanizam. Jednostavan i garantuje mnogo vecu dugotrajnost od varijate koja je na Oppo find x-u ili Vivo Nes-u.
                              sigpic

                              Comment


                              • Opasni su. A baterija na Tesli je konačno crkla pa ću konačno da uzimam nesto kršteno, uzeo sam pare na Australian Openu, tako da mi se smeši Poco Loco ovih dana

                                Comment

                                Working...
                                X