Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
    Je l' koristis stvari zbog drugih ili zbog njihove primarne funkcije za sta su, jelte, i napravljene?
    Je l' ti procitas diskusiju do kraja pre nego sto ostavis komentar?

    Mada i da nisam napisao, lako je uociljivo da je sprdnja u pitanju.

    Comment


    • Originally posted by limun View Post
      Je l' ti procitas diskusiju do kraja pre nego sto ostavis komentar? [emoji3]

      Mada i da nisam napisao, lako je uociljivo da je sprdnja u pitanju.
      Iskreno, pogledao poslednjih 20ak postova jer ih je previse. Ovako skočih jer neretko imam takve tipove mozga u okruženju i nimalo se vise ne iznenadjujem tim razmisljanjem. Drago mi je da pogrešno shvatih.

      Comment


      • Originally posted by Победа View Post
        Originally posted by limun View Post
        Neka... Radije ne bih da dozivim blam kad me ljudi pitaju koji mi je to telefon. Ksa.. Ksha.. Ksio.. Shiomi..

        Isto ovako i ja za Apple razmisljam.
        +1

        Ja koji imam iphone, koristim masku samo da se ne bi video apple logo jer me sramota, obzirom na to zasto ga vecina ljudi ovde kupuje.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • U martu se ocekuje nov model SE iz kompanije Apple.
          Mnogi se nadaju da ce ekran biti edge-to-edge, kao na X modelu.
          Jos kad bi nosio ime iPhone SE X, razbili bi s prodajom.

          Comment


          • Originally posted by limun View Post
            U martu se ocekuje nov model SE iz kompanije Apple.
            Mnogi se nadaju da ce ekran biti edge-to-edge, kao na X modelu.
            Jos kad bi nosio ime iPhone SE X, razbili bi s prodajom.

            Đe mu prednja kamera?
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Đe mu prednja kamera?
              SE X otpozadi samo.


              Promaklo montazeru slike, mada bih ja i voleo da nema prednje kamere. Sta ce ti to u zivotu.

              Comment


              • Originally posted by limun View Post
                SE X otpozadi samo. [emoji3]


                Promaklo montazeru slike, mada bih ja i voleo da nema prednje kamere. Sta ce ti to u zivotu.
                Veliki propust ako mene pitaš, ako je imaš i dalje možeš da je ne koristiš, ovako nemaš izbora [emoji6]
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • bez prednje kamere?
                  pa to je osudjeno na propast u danasnje vreme drustvenih mreza
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Ajfon je za ozbiljne korisnike, a ne za promociju lica i tela.

                    Comment


                    • buahaahhaahahahahahahah
                      ona Tamara Ajfon ili kako vec posebno podrzava to
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by limun View Post
                        SE X otpozadi samo.


                        Promaklo montazeru slike, mada bih ja i voleo da nema prednje kamere. Sta ce ti to u zivotu.
                        meni služi kao ogledalo

                        ono najbitnije, koja će biti veličina ekrana? kao i na prošlom se-u?
                        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                        До поновног сусрета, твој Швабо

                        mala H2H 2018/19
                        suicide
                        2019
                        velika H2H 2019/20

                        Comment


                        • Idealno bi bilo da spoljašnjost ostane kao na prošlom modelu, tj. ona od Iphona 5, ali da ekran bude preko cijele površine i da specifikacije budu napucane, prvenstveno kamera.
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Originally posted by Nerealan View Post
                            meni služi kao ogledalo

                            ono najbitnije, koja će biti veličina ekrana? kao i na prošlom se-u?
                            Sve su za sad samo nagadjanja, nema ni jedne zvanicne potvrde. Ali da, verovatno 4".

                            Comment


                            • Ima li ovdje neko ko igra kao ja Champ Man 2001/2002 )
                              Temeritas est damnere quod nescials!

                              Comment




                              • Ne znam zašto ovo već nije postavljano

                                http://www.mi-srbija.rs/

                                Comment

                                Working...
                                X