Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kinezi stoje iza svega.

    HMD.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

    Comment


    • Ima Nokija prava jos uvijek tehnologije i patente i Saomi ima sad pristup njima jer su sklopili ekskluzivni ugovor, to ce im pomoci da se preko Nokije probiju u Evropi, Indiju i Kinu su osvojili.

      No ovo je najniza zvanicna cijena jednog flagshipa u Evropi i to je fakat. Nokia 6 je inace uzas.
      sigpic

      Comment


      • Saomi se vratio u top pet, Vivo ispao



        HTC da se ugasi, desetka najveci poraz koji jedna kompanija moze sebi da dozvoli. 11 izgleda mnogo bolje ali kako ce ici prodaja je veliko pitanje, oni su bas u problemima.
        sigpic

        Comment


        • Kakav je Redmi 4X? U kom je rangu?

          Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

          Comment


          • J3 2016, Moto G5, Moto E4, Honor 5c, LG X, Sony Xperia E5. To je low end rang, znaci najnizi, ali opet za 100e koliko je na Aliju odnosno 125e koliko je na oglasima za nov, Tuce sve ove ostale modele.

            Comment


            • Look what I found on AliExpress
              http://s.aliexpress.com/URNB7zuE

              40$ telefon do sutra

              Ako neko hoće za sina ili cerkicu







              Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

              Comment


              • Hvala Deni.

                Brat kupio telefon, cisto da pitam.

                Comment


                • Sto nije uzeo Note, mala razlika u cijeni, velika u performansama
                  sigpic

                  Comment


                  • Narucio sam Razer Deathadder za 25 eura sa dostavom na aliju, kod nas je 75 eura.

                    https://www.aliexpress.com/item/100-...778855325.html
                    sigpic

                    Comment


                    • OPPO is making a limited edition R11 for FC Barcelona fans

                      OPPO R11 in Barça colors is all set to launch next week.

                      OPPO became the official mobile partner for FC Barcelona back in 2015, and the company has rolled out a few limited edition phones sporting Barça livery. It looks like that tradition is set to continue with this year's R11 as well, as an OPPO teaser on Weibo suggests the company will launch a limited edition R11 featuring FC Barcelona colors on August 8.

                      There's no details as to what the phone will look like, but if earlier designs are any indication, the R11 FC Barcelona edition will likely be offered in a blue-and-red color scheme with the Barcelona crest at the back along with custom themes.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ljudi hitno mi treba pomoc. Kako i gde da skinem neke plejliste. Rok domace strano npr i da onda pustam preko mobilnog offline. Imam da povezem sa nekim vrh zvucnikom preko blututa pa da ne trosim net jer u divljini nema wifi

                        Comment


                        • Youtube downloader neki i skidaj pesme, kasnije pravi liste kako hoces u plejeru.

                          Comment


                          • promjenio sam mnogo telefona kao i mnogi ljudi ali Blackberry Clasic mi ni sam Bog nece moci uzeti.

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Ljudi hitno mi treba pomoc. Kako i gde da skinem neke plejliste. Rok domace strano npr i da onda pustam preko mobilnog offline. Imam da povezem sa nekim vrh zvucnikom preko blututa pa da ne trosim net jer u divljini nema wifi
                              Jebiga nov sam pa ne znam da li smijem da ostavljam linkove za download.
                              Kao sto Sen Deni kaze skini YTD i przi. Prvo ce download ici sa videom ali onda ga ubacis u isti program i konvertujes u MP3

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Ljudi hitno mi treba pomoc. Kako i gde da skinem neke plejliste. Rok domace strano npr i da onda pustam preko mobilnog offline. Imam da povezem sa nekim vrh zvucnikom preko blututa pa da ne trosim net jer u divljini nema wifi
                                Imas brdo youtube to mp3 sajtova, kopiras link pjesme, konvertujes i skines odma, to traje 10 sekundi po pjesmi, ako i toliko
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X