Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hahhaaha to ti oni (ona) namerno rade-i
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      Više ne vraćam da proverim da li sam je isljučila kada krenem negde
      Sry na offu, ali neverovatna činjenica da skoro sve devojke moraju da provere šporet/peglu/bojler... bar 2 puta da li je isključena i da se uvek vraćaju da provere još jednom...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • To je jedino od tehnike što baš znam da odaberem.
        Samo da je teška i da se gasi...
        A ako sam baksuz da je jednom zaboravim i da se ne ugasi jbg...

        Originally posted by z0La View Post
        Sry na offu, ali neverovatna činjenica da skoro sve devojke moraju da provere šporet/peglu/bojler... bar 2 puta da li je isključena i da se uvek vraćaju da provere još jednom...
        Samo peglu, zato me dragi ovom obradovao jer sam mesecima pričala da sam našla idealnu
        Last edited by Marija81; 25-04-17, 23:27.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Sry na offu, ali neverovatna činjenica da skoro sve devojke moraju da provere šporet/peglu/bojler... bar 2 puta da li je isključena i da se uvek vraćaju da provere još jednom...
          To je zato Zola, da ti ja objasnim, što smo mi multitasking i mislimo i radimo više stvari odjednom i onda normalno moramo da se prisećamo i proveravamo.
          Vi nemate sa tim problema. Jedan pos'o-jedne misli..i to je to.
          Last edited by miloolja; 25-04-17, 23:30.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            To je jedino od tehnike što baš znam da odaberem.
            Samo da je teška i da se gasi...
            A ako sam baksuz da je jednom zaboravim i da se ne ugasi jbg...



            Samo peglu, zato me dragi ovom obradovao
            Desava se, Marfijev zakon.
            sigpic

            Comment


            • Jedan jedini telefon mi je znacio nesto u zivotu, nikad prezaljena nokia 8800 kad bi napravili neki rimejk ne bih imao dilemu, najbolji teelefon koji sam imao i koji cu imati. Cist kvalitet i luksuz

              Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • Nokia je svoje odsvirala.

                Comment


                • Originally posted by Jax Teller View Post
                  Ja bih samo neki usisivač koji radi potpuno bešumno, jer ovaj trenutno je sprava za mučenje i koristi se najviše kad sam mamuran. Crko dabogda.
                  Mora da namerno iskopaju od nekud onaj slobodin

                  Spoiler
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    To je zato Zola, da ti ja objasnim, što smo mi multitasking i mislimo i radimo više stvari odjednom i onda normalno moramo da se prisećamo i proveravamo.
                    Vi nemate sa tim problema. Jedan pos'o-jedne misli..i to je to.
                    Haha, pa ono, ja lako slušam nju i pratim fudbal u isto rveme...i to je neki multitasking...

                    Da se razumemo, mislim da vam je to ogroman +, samo sam primetio kao anomaliju da većina devojaka to radi.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Ma to sve zavisi i od konkretnog modela koji ti zapadne, ja sa ovim sonijem nemam apsolutno nikalvij problema, nisam ih nikad ni imala.
                      A recimo kad sam kupila prvi telefon, neka motorola je bila i sestra, brat i ja kupimo isti model, njihova 2 telefona bila normalna, a moj je iz cista mira ispadao iz mreze, a da to nije prikazivao sve zivce sam izgubila sa njim...

                      Sent from my D5803 using Tapatalk
                      Ja sam pre pricao sa likom koji drzi servis za telefone i on mi je rekao da prima dosta reklamacija na soni modele i preporucio mi je samsung. Mada, taj soni koji sam tada uzeo bio je i dosta jeftin, nekih 160 evra, tako nesto. Ali je imao odlicne klasifikacije za taj novac. Za Samsung sam dao duplo vise novca, ali to je mnogo bolje nego da zivce gubim zbog telefona

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Haha, pa ono, ja lako slušam nju i pratim fudbal u isto rveme...i to je neki multitasking...

                        Da se razumemo, mislim da vam je to ogroman +, samo sam primetio kao anomaliju da većina devojaka to radi.
                        Da kasnije sam videla da si napisao da se 2x vraćaju i opet nisu sigurne.. to su neke možda mlade i još neiskusne u multitaskingu, uskoro će to da pređe u rutinu

                        A to što je slušaš dok gledaš fudbal... ahaaaaa jel te tera da joj ponoviš?
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ovo mi je omiljeni telefon bio



                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post

                            A to što je slušaš dok gledaš fudbal... ahaaaaa jel te tera da joj ponoviš?
                            Samo ako su neke važne stvari, inače odustane...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Samo ako su neke važne stvari, inače odustane...
                              Toliko o tvom multitaskingu.. u pokušaju
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Princoni View Post
                                Ja sam pre pricao sa likom koji drzi servis za telefone i on mi je rekao da prima dosta reklamacija na soni modele i preporucio mi je samsung. Mada, taj soni koji sam tada uzeo bio je i dosta jeftin, nekih 160 evra, tako nesto. Ali je imao odlicne klasifikacije za taj novac. Za Samsung sam dao duplo vise novca, ali to je mnogo bolje nego da zivce gubim zbog telefona
                                Код мене обрнута ситуација, Самсунг нисам могао да поднесем, Сони ме не живцира уопште.

                                Comment

                                Working...
                                X