Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije bas lako prebaciti, ovo je idx/sub, znaci idx fajl je pomocni koji sluzi da se dekoduje sub fajl, posto kad otvoris sub, dobices samo hijeroglife.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Koja mašina je G4, da ne povjeruješ.
      Nabavio ga juče, po razumnoj cijeni u odnosu na ono šta sam očekivao, i prezadovoljan. Bruka telefon, brdo opcija i mogućnosti, ekran i displej samo takav, baterija vanserijska, sa standardnim punjačem se napuni za tren oka, preko porta osjetno sporije, a potrošnja je odlična s obzirom na ekran i šta sve pokreće u pozadini. Interfejs i dizajn je savršen, obožavam one opcije od dva istodobno otvorena prozora.

      Kamera je priča za sebe, kvalitetniju sliku do sada nisam vidio. Obožavam onaj manual mod, možeš ladno da praviš vrhunske fotografije na uređaju preko kojeg radiš sve ostalo što ti je potrebno u životu.

      Toplo ga preporučujem svima, otišao sam u trgovinu s namjerom da uzmem Z2, S5 ili u najgorem slučaju G3, ali kada sam vidio nešto nižu cijenu G4 nisam mogao odliti, i nisam se ni trenutka pokajao. Za sada mu nisam uspio naći manu, ima ona stara LG-ov koja se vuče još sa G3, ekran nije punih 5.5", ali to su stvarno sitnice i nebitni detalji, a kao što sma već rekao navikli smo na to od LG.

      I dodao bih još da je konačno stigao telefon koji može da potuče Note seriju.
      Last edited by Bastia33; 25-10-15, 09:52.

      Comment


      • G4 moj naredni telefon, uskoro, ukoliko ne izadje neki pro3 ili tako nesto u medjuvremenu... Bas je dobar G4, best buy kada se uporedi sa ostalima po pitanju cena/kvalitet

        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment




        • Nema jaceg telefona trenutno i to ne govorim kao Apple fan, vec kao objektivni korisnik i androida i iOS-a
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Jel 6S ili standardni model?

            Comment


            • Originally posted by Bastia33 View Post
              Jel 6S ili standardni model?
              6s plus

              Nenormalno je user friendly, brz, jednostavan, sve vrh trenutno.

              Jedino eto sto mu zamjeraju korisnici androida jeste sto nema personalizacije uredjaja kako oni zele, sa widgetima i tako te stvari.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Za widgete nikada nisam ni mario toliko, to je baš ono traženje igle i plastu, svaka sitnica se gleda, čak i nebitna.

                Odličan izbor.
                Nikada nisam imao iPhone, i kada je izašao S6 nikad ih manje nisam želio, ali baš mi se svidio upravo 6s plus. Ta verzija iOSa je jako prihvatljiva za fana Androida.
                Kakva mu je baterija, mora da drži dugo, nije baš najjača na tržištu ali ne bi trebalo da ju ždere ekran i sistem?


                Evo ja posle sedmice tapkanja po G4, da kucnem od drvo, prezadovoljan, nisam mogao donijet bolju odluku od ove.
                Last edited by Bastia33; 30-10-15, 22:32.

                Comment


                • Tek mi je veceras stigao telefon, pa za bateriju ne znam. Ono sto sam vidio i procitao da mu baterija nema problema citav dan da izdrzi sa konstantnim koristenjem, a na heavy use (beast mode) 6 sati drzi sto je duze od velike vecine telefona. Mislim da samo ove Xperie imaju bolje baterije, iako nisam siguran.

                  Za mene je baterija i bila velika stvar, plus ta jednostavnost i potpuna uravnotezenost hardvera i softvera sa konstantnim updejtima. Recimo apple je vec izbacio 6 update-a za ovaj iOS 9.0
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Odlican je zaista, neka te sluzi dobro
                    Imao sam 5 i 5s i ne mogu reci da sam bio nezadovoljan bilo cime osim nesto manjom dijagonalom ekrana... iPhone-u ne zameram nista osim bezobrazno velike cene mada i to nije problem jer odlicno drzi cenu i ne gubi se na njemu koliko na ostalim telefonima. Odlucio sam se za LG jer ne patim od toga da moram da imam jabuku da izvadim na sto u kaficu a ima 95% stvari koje i ip uz daleko pristupacniju, moze se reci i normalniju cenu. Medjutim opet ce mi 6s biti u uzem izboru kada dodje vreme za menjanje

                    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Aj cisto da pohvalim bateriju na Z2... Pre neki dan sam imao 7:40h SOTa tj Screen ON Time. Brutalno!

                      Comment


                      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                        Aj cisto da pohvalim bateriju na Z2... Pre neki dan sam imao 7:40h SOTa tj Screen ON Time. Brutalno!
                        Trenutno Xperie imaju najbolje baterije, cak mi neki dan drug rece da je ne moze isprazniti po 3 dana.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Trenutno Xperie imaju najbolje baterije, cak mi neki dan drug rece da je ne moze isprazniti po 3 dana.
                          Pa ovaj rezultat sam dobio u dva dana koriscenja... Brightness na oko 50%, WiFi i mobilni net uvek ukljuceni.

                          Mada Huawei Mate 7 ima isto brutalnu bateriju, uz to i jako lepu i kvalitetnu izradu.

                          Comment


                          • Ja tucem 6 sati SOT bez problema non stop, uz uvek ukljucene ili podatke ili wifi i automatsko osvetljenje... Zavisi od upotrebe tj od tipa koriscenja (nije isto koristiti tapatalk i youtube) koliko ce trajati ali u nekoj kombinovanoj upotrebi i za ekran od 6 inca (5.9) je odlicno



                            Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Spoiler


                              Nema jaceg telefona trenutno i to ne govorim kao Apple fan, vec kao objektivni korisnik i androida i iOS-a
                              Je l' ovo babin miljeic ?
                              sigpic

                              Comment


                              • Iphone je za sminke
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X