Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zimski prelazni rok - Premier League (transferi, spekulacije...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zimski prelazni rok - Premier League (transferi, spekulacije...)

    ZIMSKI PRELAZNI ROK


    Zimski prelazni rok pocinje za samo nekoliko dana i sve se vise prica o mogucim transferima, tako da ce moderatori na fudbalskom pdf-u otvoriti teme za Premier League, Serie A, Bundesligu i Primera division. U ovoj temi cemo diskutovati o mogucim transferima, zavrsenim transferima, tracevima, spekulacijama i o svemu ostalom sto je vezano za prelazni rok. Dok ce moderatori u TRANSFER CENTRU za svaki dan prelaznog roka objavljivati zavrsene transfere u jacim europskim ligama.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

  • #2
    Mnogo se priča o dolasku Loic-a Remy-a u Newcastle.Ako Ba ode,on mi dodje dobra zamena,ima u njemu znanja i potencijala (neiskorišćenog).

    Comment


    • #3
      Ima potencijala i da bude bolji od Dembe...

      Comment


      • #4
        Remy u kanalu teskom, jedan od najlosijih igraca OM-a ove sezone..mozda kasnije pocne da igra, ali ako Demba ode, a samo on bude zamena, tesko Newcastle-u.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • #5
          Ma kakav Remy, dobar je on, ali trenutno ne zna ni pred praznim golom da ga utera.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • #6
            Pa,realno, Remy je teška pušiona ove sezone,al šta ja znam.Može i po krilima da igra,da forsiramo malo 4-3-3.Sad gledam podatak da smo prvi u ligi po dugim loptama.Neverovatno,pored živih Cisse-a i Ba.Pardew je ograničen čovek...oću reći trener.

            Comment


            • #7
              Posto su sada vece sanse da Snajder ostaje u Interu, nego da ide cini mi se da ce se Totenhem okrenuti Holtbiju i slobodno mogu reci da imaju pol-poziciju.Izabrace Totenhem ili Arsenal, bolje od toga trenutno ne moze.Sigurno bi zeleo da nastupa za tim koji ce redovno igrati LS, a ne da ceka godinama na to.

              Comment


              • #8
                Ja sam cuo da je on veliki navijac Evertona...

                Comment


                • #9
                  On bi naravno voleo da obuce plavi dres, ali mislim da je i on svestan da posle ove sezone nece moci Everton da se bori za Evropu, a mozda i Felaini bude prodat.Siguran sam da se sada dvoumi izmedju Arsenala i Totenhema zato sto ce oni sigurno u narednih par godina biti u borbi za mesta koja vode u LS i ne ocekujem da ce ijedan klub posrnuti kao Liverpul, a u Sparsima mi se cini da bi mogao imati vecu minutazu nego u Arsenalu, pa zbog toga dajem blagu prednost njima.

                  Comment


                  • #10
                    Evo nekih glasina sto se prelaznog roka tice...

                    Arsene Wenger is set to launch a £12 million bid for Manchester United winger Nani next month. Arsenal are also willing to offer a £90,000-a-week salary to the Portugal international.
                    Malo je to Vengeru...

                    Manchester United have reopened talks with Everton over a move for full-back Leighton Baines. David Moyes is prepared to sell the England international for £15 million.
                    Manchester City have slapped an £8 million price tag on defender Joleon Lescott and are looking to offload the defender next month. Everton and QPR are early candidates for the 30-year-old's signature.

                    Comment


                    • #11
                      Neka da 15 milki, dosta je..

                      Nani, Isco, Demba.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by Maric91 View Post
                        Posto su sada vece sanse da Snajder ostaje u Interu, nego da ide cini mi se da ce se Totenhem okrenuti Holtbiju i slobodno mogu reci da imaju pol-poziciju.Izabrace Totenhem ili Arsenal, bolje od toga trenutno ne moze.Sigurno bi zeleo da nastupa za tim koji ce redovno igrati LS, a ne da ceka godinama na to.
                        Данашња изјава Снајдера
                        Spoiler
                        Inter outcast Wesley Sneijder has told Dutch media that “clearly it’s better for everyone if I leave in January.”

                        The midfielder has not played in months, as after recovering from injury he was dropped due to a contract dispute. The club wants him to lower his €6m per season wages.

                        “Clearly it’s better for everyone if I leave in January,” Sneijder was quoted as telling the Dutch media.

                        “If that doesn’t happen, then I will stay. I have a contract until the end of June 2015 with Inter.”

                        He has been heavily linked with clubs such as Manchester United, Tottenham, Manchester City, PSG and Anzhi.

                        Sneijder was also asked about his possible return to the Holland national side, perhaps with the captain’s armband.

                        “It would be a great honour to wear it again. I have always kept in contact with Louis Van Gaal over the last few months.

                        “I saw several players try to pass the buck after the Euros, leaking stories to the media about tension in the locker room. It seemed like that to me at times, but the atmosphere wasn’t that bad.”

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by D-Wade View Post
                          Neka da 15 milki, dosta je..

                          Nani, Isco, Demba.
                          Ako ga prodaje rivalu u BPLu onda nista ispod 20m ne treba prihvatiti!

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by D-Wade View Post
                            Neka da 15 milki, dosta je..

                            Nani, Isco, Demba.
                            Wade zaboravio si M'Vilu

                            Comment


                            • #15
                              Nema sanse da Wenger ponudi 90K Naniju, a i sumnjam da ce Portugalac to da prihvati...
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment

                              Working...
                              X