Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zimski prelazni rok - Premier League (transferi, spekulacije...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Ovoga sam se i plasio da moze da se desi, da Ba predje u Celzi.Da li to znaci posto Ba dolazi da odustaju od Falkaa?I sta ce se desiti sa Lukakuom?
    Za Arsenal je mnogo veci problem sto im i Liverpul i Totenhem uzimaju igrace, a oba tima su bila slabijeplasirana u prosloj sezoni.Pitanje je ako ovako nastave koliko mogu da se odrze u TOP4, jer ovakva transfer politika vodi ka sredini tabele.Mogu razumeti zasto ce pojedini igraci izabrati Liverpul pre Arsenala, ali nikako zasto tim poput Totenhema koji je godinama u senci svog rivala dobija prednost.

    Dal je moguce da ce da zijane jos jedan prelazni rok?

    Comment


    • #62
      A koje to igrace su Liverpul i Totenhem preuzeli Arsenalu? Ako mislis na Sahina, Venger ga nije ni zeleo na pozajmicu, sto se tice Ventrongena, Arsenal nije ni uputio zvanicnu ponudu jer jer smo imali cetiri stopera i dva leva beka. Niko nije oteo igrace Arsenalu, jednostavno Venger ih nije zeleo

      Comment


      • #63
        Ne mislim samo na Sahina bilo je mozda par njih za koje se interesovao Arsenal(sada mi je prvo na pamet pao Dauning) nego su imali srece da ih do sada nisu uzimali.Videcemo kakva ce situacija da bude sa Volkotom, ali iz mog ugla oni bitke po pitanju dovodjenja igraca vec duze vreme gube od Celzija, s tim da sve vise uzima i Totenhem.Ja Santosa ne bih smatrao levim bekom(), to krme bih sutnuo prvim carter letom u domovinu.Cenim da ce ga se Venger otarasiti na kraju sezone i da ce dovesti mladog Lusa Soua iz Sautemptona.

        Cuo sam dve strane za Vertongena, a recida nije potreban je apsurdno.Videces sledeceg leta kada nekog dovedu.Mada nije on bio primarna meta, veci problem je to sto nisu doveli napadaca i defanzivnog veznog i zbog toga puno ispastaju u ovoj sezno.Isto sam i drugu prci cuo za Sahina, da im je trebao jeste itekako, mnogo vise nego Vertongen.Nije Liverpul puno uzimao igrace iz ruku Arsenala, ali mogao bi to da uskoro postane trend.Isto vazi i za Totenhem kao sto je to sada za Celzi.Jel i dalje kod njih maksimalna nedeljna plata 60 hiljada funti kod Pevaca ili su probili tu granicu?

        Hanover se interesuje za Djurua.

        Comment


        • #64
          An update on Demba Ba's future and Sky Sports sources have learned that the striker's representatives held unproductive talks with Chelsea on Sunday evening and he is unlikely to move to Stamford Bridge. The Newcastle United player's representatives will now begin talks with other clubs, with Arsenal and Liverpool among the teams linked with a swoop for Ba.
          Dembara hoce u Arsenal i to ti je..

          Marko Marin has made just two substitute appearances in the Premier League since joining Chelsea in the summer and he could be offered a loan return to the Bundesliga in January. According to the Daily Mail, Bayer Leverkusen are keen to sign the former Werder Bremen winger for the second half of the season.
          Steta za Marina, ali ako vec ne moze da igra, neka ide negde gde ce dobiti priliku.

          Some news coming out of Tottenham Hotspur and Sky Sports sources understand goalkeeper Carlo Cudicini is close to joining Los Angeles Galaxy.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • #65
            Ja i dalje nisam ukapirao koje su nam to igrace preoteli Totenhem i Liverpul xD... Nabrajas mi Dauninga, covek postao propalitet, jos treba da ga zalim sto nije presao u Arsenal.
            Sto se tice Celzija, i preotimanju igraca tipa Mata, Kejhil, Hazard i ostali, realno ne mozemo da im pariramo kada Rus baca pare ko lud, a Gazidis se steka kao baba pred sanduk.
            A Santos je odigrao prosle sezone jako dobro, cak mozda i bolje od Gibsa dok je bio zdrav, to sto su ga ove sezone svi provalili kakva je rupetina i jos menjao dres sa onim krmetom, to je vec druga stvar i naravno da treba da ide. ALi letos smo bili prebukirani za Ventrongena, morao je Venger nekog da prodaje da bi njega doveo, tako da od toga nije bilo nista.
            Mislim da Adebajor ima vecu platu od 60 hiljada

            Moja ocekivanja sto se tice dolazaka u Arsenalu, da dolazi Zaha da zameni Volkota na krilu, Volkota prebacu na CF i to je to . Vratice na kraju sezone Mijasia da zameni Arshavina, Cambel da zameni Chamaka i imamo tim za titulu . Sta ce nam Dembare i ostali. Ramzi dominiraj !

            Comment


            • #66
              Nije doveo Vertongena ali ima da dovedu Aldervejda!

              Lazio offer Lampard three-year deal worth €7.5m

              Lazio have offered Chelsea midfielder Frank Lampard a three-year contract worth €7.5 million. The 34-year-old's deal at Stamford Bridge expires next summer.
              Source: LA Repubblica
              Monday, 31 December 2012 10:13

              David Villa won't leave Barcelona in January

              David Villa will not leave Barcelona this January, but will remain in Spain until the summer and then decide his future.
              Source: Marca
              Monday, 31 December 2012 08:31

              Chelsea target Arda Turan

              Chelsea are willing to pay €24 million for Atletico Madrid midfielder Arda Turan.
              Source: Fanatik
              Monday, 31 December 2012 08:09

              Juventus keen on Walcott

              Juventus are ready to take advantage of Theo Walcott's expiring contract, but must ward off competition from Manchester City to secure his signature.
              Source: Tuttosport
              Monday, 31 December 2012 07:34

              Ronaldo return would cost £60m

              Manchester United could be tempted into a move for the Real Madrid star at a price way below the reported £122m fee, but the Old Trafford club would have to offer David De Gea in a player-plus-cash deal.
              Source: The Sun
              Monday, 31 December 2012 01:44

              Ba to scoop 'loyalty' bonus

              The striker will be given £2m by Newcastle as part of his contract terms when he completes a January move to Chelsea in the coming days.
              Source: Daily Mail
              Monday, 31 December 2012 01:41

              Liverpool not interested in Sneijder

              Club insiders have reportedly rubbished claims the Premier League side could move for the Inter playmaker, who looks certain to leave the Serie A side in January.
              Source: The Sun
              Monday, 31 December 2012 01:40

              Wenger challenges Walcott to sign

              The Arsenal boss wants the England international to hold his end of the bargain after affording him the opportunity to play in a central striker's role.
              Source: Daily Mirror
              Monday, 31 December 2012 01:37

              Man United to launch Zaha bid

              Sir Alex Ferguson is hoping to sign the Crystal Palace star next week in an £8m January move after the forward admitted he would be interested in a transfer window switch to a Premier League club.
              Source: Daily Mirror
              Monday, 31 December 2012 01:35
              Last edited by Sir Giggsy; 31-12-12, 13:05.

              Comment


              • #67
                Originally posted by CARTEL1970 View Post
                Ja i dalje nisam ukapirao koje su nam to igrace preoteli Totenhem i Liverpul xD... Nabrajas mi Dauninga, covek postao propalitet, jos treba da ga zalim sto nije presao u Arsenal.
                Sto se tice Celzija, i preotimanju igraca tipa Mata, Kejhil, Hazard i ostali, realno ne mozemo da im pariramo kada Rus baca pare ko lud, a Gazidis se steka kao baba pred sanduk.
                A Santos je odigrao prosle sezone jako dobro, cak mozda i bolje od Gibsa dok je bio zdrav, to sto su ga ove sezone svi provalili kakva je rupetina i jos menjao dres sa onim krmetom, to je vec druga stvar i naravno da treba da ide. ALi letos smo bili prebukirani za Ventrongena, morao je Venger nekog da prodaje da bi njega doveo, tako da od toga nije bilo nista.
                Mislim da Adebajor ima vecu platu od 60 hiljada

                Moja ocekivanja sto se tice dolazaka u Arsenalu, da dolazi Zaha da zameni Volkota na krilu, Volkota prebacu na CF i to je to . Vratice na kraju sezone Mijasia da zameni Arshavina, Cambel da zameni Chamaka i imamo tim za titulu . Sta ce nam Dembare i ostali. Ramzi dominiraj !
                Rekoh ti ja fala Bogu da ga nisu doveli, ali nece tako vecito rivali da promasuju transfere, morace neki put i nesto da ubodu.Gazidis je taj koji je doveo Arsenal u istoj ravni sa Totenhemom, koji bi mogao uskoro da ih i presisa(daleko bilo).Mada gledaj ovako Arsenal godinama igra LS, a opet i Liverpul i Totenhem trose vise od njega.Na sta li ce to tek liciti kada Arsenal ne igra LS, a Totenhem igra...definitivno ne bi trosili ko Arsenal.Ne samo to nego bi Arsenal imao ogranicene finansijske resurse, sto je najgore nema puno igraca na kojima bi mogli da zarade sto znaci da bi nekog od nosilaca igre trebali da prodaju na kraju sezone.A i mnogim igracima ne bi vise bili zeljena destinacijaPoenta je u tome da nece moci dugo Arsenal sa ovakvim nacinom poslovanja da bude ispred Liverpula i Totenhema.

                Ti igraci sada prave razliku izmedju Arsenala i Celzija i jedino vidim Arsenal ispred njih kada Celzi ima ocajnu sezonu kao proslu, a to tesko da ce se ponovo desiti.
                Ja kolko se secam samo je ugovoren transfer Podolskog i Zirua i imalo se para za Vertongena.A i u pocetku se gradila ekipa kako bi van Persi ostao i sigurno su imali nameru da dovedu i njega kako bi zadrzali tadasnjeg kapitena.Kasnije je doveden Kasorla, ali kada pogledas sve oni su zavrsili u plusu od 13 miliona evra, a da su mogli dovesti nekog na pozicijama gde skripi mogli su.A Totenhem sve sto je zaradio je potrosio.
                Santosa predugo odsustvuje sa terena i zbog toga se na njega ne moze racunati ozbiljno vise i ocekujem da dobije sut kartu.

                Za ovaj poslednji pasus cu samo reci...Blago tebi!
                Last edited by Ricma; 31-12-12, 17:02.

                Comment


                • #68
                  To si upravu u vezi LS, mada ja sam ubedjen da god je Venger na klupi, da cemo igrati u LS, a posle Vengera potop .
                  Sto se tice Totenhema, i oni mogu da izgube dosta na kvalitetu ako i ove sezone izvise za ligu sampiona, jer im gotovo sigurno ide Bejl. Mada sve pohvale za igrace koje su doveli od prodaje Modrica, Dembele i Ventrongen su glavni motori ekipe posle Bejla. Sve u svemu ima nade za Arsenal

                  Poslednji pasus je bio sarkazam xD

                  Comment


                  • #69
                    Premierligaš Arsenal poslao je ponudu Atletico Madridu za njegova napadača Adriana Lopeza, otkriva nogometni portal Goal.com…

                    Spomenuti izvor navodi da je londonski klub službeno ponudio aktualnom pobjedniku Europa lige oko 12.5 milijuna eura, što je manje od odštete (18 milijuna eura) koja stoji u ugovoru 24-godišnjeg španjolskog reprezentativca. ''Topnici'' su navodno otvorili pregovore s Madriđanima prije Božića, a na samom kraju 2012. godine su napravili i službeni korak ka mogućoj realizaciji transfera.

                    Menadžer Arsenala Arsene Wenger već neko vrijeme prati Adriana, a pokušao ga je dovesti na Emirates još tijekom ljeta. U međuvremenu je francuski stručnjak, prema napisima engleskih medija, na radaru držao još dvojicu iskusnih španjolskih napadača, Davida Villu (Barcelona) i Fernanda Llorentea (Athletic Bilbao), no prva meta mu je ipak mlađi Adrian.

                    Karijeru je Adrian počeo u Oviedu, a u Atletico je došao u ljeto 2011. godine iz Deportiva. Ove je sezone u 15 nastupa u Primeri postigao dva pogotka, a za španjolsku je reprezentaciju dosad odigrao dvije utakmice i zabio jedan gol.
                    ....

                    Comment


                    • #70
                      Reading have agreed a deal to sign Daniel Carrico from Sporting Lisbon for 750,000 euros.

                      Comment


                      • #71
                        Srpska kolonija u Engleskoj mogla bi tokom januara postati brojnija za jednog člana. Reding je na pragu da dovede reprezentativca Australije Toma Rogića.
                        http://www.sportske.net/vest/transfe...gi-109444.html

                        Који ментоли ови из спортске.нет, ја стварно помислио неки "наш" човек кад то овај лик, питање да л је некада био у Србији

                        Comment


                        • #72
                          @NUFCOfficial: #NUFC have given Demba Ba permission to speak to Chelsea. As a result he won't be included in tonight's squad.

                          Sky Sports News ‏@SkySportsNews
                          BREAKING NEWS: Chelsea have made an official offer to Newcastle for Demba Ba who have given permission for them to open talks. More on #ssn
                          ....
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • #73
                            Wengeru, lepo izvrsi samoubistvo, manja je sramota od ovoga sto radis.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • #74
                              Kakva loziona ovdje na Dembu,meni prosto svejedno hoce li doci,ali eto male su pare pa neka ga za zamjenu onoj budali
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • #75
                                Dembara 20 golova ima da utrpa u drugom delu. Eden i Mata ce samo kupiti asistencije. Ekstra pojacanje za Chelsea.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X