Announcement

Collapse
No announcement yet.

Četiri skakaonice - Novogodišnja turneja (29/12/2012 - 6/1/2013)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Mene isto smorio ovaj wind i gate compensation, do pre par godina nisam propustao ni kvalifikacije, a zadnje dve-tri da l' sam ubo da odgledam 4-5 takmicenja. Nije vise to to, cak stavise. Secam se recimo timskog takmicenja sa Planice od pre par godina, cak mislim da je bilo prvenstvo u ski letovima, tu je 6-7 reprezentacija konkurisalo za medalje, ja sam posebno bio lud za Norvezanima sa Roar-om, mislim Petersen-om, cini mi se Bystoel-om i ludim Tomijem Ingebrigstenom. Ako neko zna tacno ko je sve skakao za Norvezane, neka napise, izlapeo sam.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • #32
      Secam se takmicenja ali ne secam se tacnog sastava Norveske.Ipak,siguran sam da to nije moglo da prodje bez velikog Bjorn Ajnara Romorena

      Ja nikad norvezane nisam simpatisao u globalu,ali Roar Ljokersoj mi je posebno prirastao za srce.Veliki je to as.
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • #33
        Originally posted by T-Mac View Post
        Mene isto smorio ovaj wind i gate compensation, do pre par godina nisam propustao ni kvalifikacije, a zadnje dve-tri da l' sam ubo da odgledam 4-5 takmicenja. Nije vise to to, cak stavise. Secam se recimo timskog takmicenja sa Planice od pre par godina, cak mislim da je bilo prvenstvo u ski letovima, tu je 6-7 reprezentacija konkurisalo za medalje, ja sam posebno bio lud za Norvezanima sa Roar-om, mislim Petersen-om, cini mi se Bystoel-om i ludim Tomijem Ingebrigstenom. Ako neko zna tacno ko je sve skakao za Norvezane, neka napise, izlapeo sam.
        I Romoren je bio tu
        http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

        Comment


        • #34
          Kad vec spomenu Bystoela , sta je bilo sa njim , on je bio sasvim solidan skakac i pre par sezone je samo nestao
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • #35
            Originally posted by Miko View Post
            Kad vec spomenu Bystoela , sta je bilo sa njim , on je bio sasvim solidan skakac i pre par sezone je samo nestao
            Doping
            http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

            Comment


            • #36
              U jbt , nisam to znao , mnogo su bili skokovi jaci nekad , meni osobno najdrazi pre 4-5 sezona
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • #37
                Da bre, Bjorn Einar krv ti jebem, kako sam izgoreo. Mislim da su on i Sigurd bili uz Roar-a i Tommy-a. Ja za Ljoekelsoey-a navijao uvek, zato sam Ahonnen-a mrzeo iz dna duse, njih dvojica su se stalno klali.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • #38
                  Naravno da su bili jaci,Ahonen,Hautameki iz Finske,Helvart iz Austrije,Petersen,Romoren,Bistol,Ljokelsoj iz Norveske,Okabe i Kasai iz japana,Spet,Smit,Urman,Nojmajer iz Nemacke,Aman i Kutel iz Svajcarske,Peterka,Zonta,Janda,Malis,Vasiljev pa im se onda prikljucuju Morgi,Kefler,Slirlencauer,Lojcl,Jakobsen,milina je bila gledati te okrsaje
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Dacha View Post
                    Naravno da su bili jaci,Ahonen,Hautameki iz Finske,Helvart iz Austrije,Petersen,Romoren,Bistol,Ljokelsoj iz Norveske,Okabe i Kasai iz japana,Spet,Smit,Urman,Nojmajer iz Nemacke,Aman i Kutel iz Svajcarske,Peterka,Zonta,Janda,Malis,Vasiljev pa im se onda prikljucuju Morgi,Kefler,Slirlencauer,Lojcl,Jakobsen,milina je bila gledati te okrsaje
                    DA nema vise ni Kjutela...
                    http://www.jakub-janda.com/proc-nejedu-na-turne Kad bi se Janda vratio bilo bi jako lepo...Evo njegov blog, gde prica o tome zasto nije otisao na 4.skakonice itd...
                    http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by Aleksa9 View Post
                      DA nema vise ni Kjutela...
                      http://www.jakub-janda.com/proc-nejedu-na-turne Kad bi se Janda vratio bilo bi jako lepo...Evo njegov blog, gde prica o tome zasto nije otisao na 4.skakonice itd...
                      Da Jakub Janda , secam se na nekoj Novogodisnjoj turneji , ne secam se tacno kojoj
                      u duelu Ane Ahonen - Jakub Janda , kako je to prstalo

                      Comment


                      • #41
                        Sta bi sa onim Reme Evensenom , on pretprosle godine daleko odletio na letaonici jednoj
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • #42



                          Brat Tommy!


                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • #43
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • #44
                              Jane Ahonen je skocio u Planici 240 m , ali m unije priznar rekord , zato sto nije izdrzao na nogama kad je doskocio do kraja

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by T-Mac View Post
                                Samo da Slirenfegetaner ne uzme, prisere mi se kad mu zumiraju roditelje sa GS kapicama i onako jadni, smrznuti mole dobrog Boga da njihov mali Slirica dobro skoci.

                                Ostala austrijska govna su van forme, tako da samo gazi mocni Anders-e!
                                Mislim da ima roditelja koji u nekom drugom sportu malo vise iritiraju, ako to ovi uopste i rade. Kao drugo, ovo bas i nije zajebancija, poput tog drugog sporta, pa ako i mole tog boga mole ga samo da bezbedno skoci.. on sad, par dana pre 23. rodjendana, moze da se povuce a mesto medju legendama mu je davno osigurano
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X