Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zimski prelazni rok - Lega Calcio (transferi, spekulacije ...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    братац мој, од овога горе не може, тако да :d
    ма иличић је мени звериште, бољи од емануелсона сигурно јер ће највероватније играти на његовом месту, тј. на месту робиња, а то је тај крилни нападач. лакше даје голове од емануелсона, па и од робиња који је у милану направио доста епских промашаја.
    добар је то посао за милан, мада ја мислим да би им боље решење био тарабт јер јер креативнији доста. мада опет са друге стране иличић је у качу пар сезона и сигурно да би му било доста лакше да се навикне на нову средину од мароканца.

    Comment


    • #32
      1. Данас се у трку за Асторијем укључио и Евертон како преносе медији у Италији.

      2. Јувентус завршио трансфер око Пелуса, по италијанским медијима чека се само отварање прелазног рока ако би се све и озваничило. Два клуба су се нашла на цени од , тј. Пелусо 1м за 6 месеци позајмице и у случају откупа Јуве ће морати да доплати још 4м.

      3. Наводн по Тутоспорту јуве обновио интересовање за Волкота коме уговор са Арсеналом истиче на лето. Да се ја изјасним по питању овог трансфера, свирање у празно јер Волкот нема места у Јувентусовом 3-5-2, једино као шпиц, али су и Вучинић и Ђовинко класа за њега, те не мислим да ћемо гомилати играче на тој позицији. А на крају за овог играча су заинтересовани и Сити и Челзи, те сигурно да и њима не би могли финансијски да парирамо. Ако нисте извалили ја нисам за довођење Волкота.

      4. Лацио је како се пише понудио Лампарду, коме уговор са Челзијем истиче на лето, трогодишњи уговор. Искрено се радујем овом потезу и волео бих да видим Лампса у светлоплавом дресу, а и да га видим како ће да изгледа у Серији А.
      Spoiler
      An Italian newspaper has suggested that Lazio offered Chelsea star Frank Lampard a three-year contract.

      The 34-year-old is thought to be considering his future, as his contract at Stamford Bridge expires at the end of the season.

      According to La Repubblica, Lazio have jumped in with an audacious proposal for Lampard to end his playing days in Serie A.

      Up until now the England midfielder had been expected to look towards America or China.

      Lazio would not be able to compete economically with these sides, but the offer of a three-year contract worth €2.5m per season would give him the chance to size himself up in Serie A.

      Milan have already been linked with Lampard, having given David Beckham playing time in the past.

      Comment


      • #33
        Pato definitivno u Korintijansu

        Potpredsednik "rosonera" je lično boravio u Brazilu kako bi dogovorio transfer Pata, a njegov menadžer je potvrdio da će posao biti realizovan tokom januara.

        "Pato je izabrao Korintijas. Igrač želi novo iskustvo, a Galijani ga razume. Brazilski klub je dobro dočekao Alešandrea i uradiće sve da se igrač što pre uklopi", rekao je agent Gilmar Veloz za "Sky Sport 24".
        http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=673747

        Comment


        • #34
          "Ja sam veliki navijač Juventusa, to je zbog Del Pjera koji mi je bio idol kada sam bio klinac", dodao je Iličić u čijoj zemlji postoji jako uporište navijača Juventusa.
          http://www.sportske.net/vest/medjuna...ve-109405.html

          Comment


          • #35
            Пелусо највероватније сутра потписује, стиже у Торино на прегледе и након тога парафира уговор.
            Данас се помиње трампа између Лација и Пескаре у виду Козак за Квинтера, Лацио уопште није наиван!

            Comment


            • #36
              Originally posted by Krle View Post
              Roki već gotovo sigurno prvo pojačanje Intera. Transfer od €300k...
              Evo zvanicno, presao Roki u Inter, kakvo ludilo glume ovi iz Intera, prije desetak dana mislio sam da je neslana sala da kupuju covjeka koji je ispao iz planova Lacija, a Inter ga uzma da se sa njim bori za LS ili mozda sanjaju skudeto sa Rokijem xD
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • #37
                Он ће да им буде неки бек-ап, капирам да ће дапреседи до лета на клупи и утрчи по некада ако затреба, свако друго решење је утопија с обзиром на амбиције клуба.

                Пелусо стигао у Торино, одрадиће медицинске прегледа па уколико буде све како треба потписује уговор и након тога ће се придружити новим аиграчима на тренингу.


                Spoiler
                Federico Peluso je jutros stigao u Torino kako bi obavio liječničke preglede.

                Federico Peluso odrađuje medicinske testove u Torinu ovo jutro. Nakon serije pregleda na Clinica Fornaca di Sessant, on će provesti daljnja ispitivanja na Istituto di Medicina dello Sport.

                Očekuje se da bi nakon obavljenih pregleda trebao potpisati ugovor, dati intervju i pridružiti se novim suigračima na treningu.

                Juventus će za posudbu platiti milion eura, ugovorena je mogućnost otkupa za 4.5 miliona plus bonus od pola miliona eura, ukoliko Bianconeri obrane Scudetto.

                U posljednjih 12 mjeseci ovo je treći posao ova dva kluba, nakon Padoina i Gabbiadinia, sada stiže i Peluso.


                Армеро на домак преласка из Удинезеа у Наполи, добар посао би то био за њих јер ради се о сасвим добром крилу (беку) који ипак ове сезоне не пружа толико импресивне партије као нпр. прошле.

                Comment


                • #38
                  Koja sprdnja sa dovodjenjem Rokija,tacno sam mislio da ne moze niko da nas zajebe sa dovodjenjem losih napadaca,al evo Inter je izdominirao.

                  Comment


                  • #39
                    Поновио ово бато кад ми доведемо Шамака

                    Comment


                    • #40
                      Bolje i Samaka nego Rokija

                      Comment


                      • #41
                        Па сад да је боље довести Рокија за 300к или Шамака за 1, 1.5м на позајмицу уз могући откуп нисам баш сигуран...једино у шта сам сигуран је да ће учинак њих двојице бити исти.

                        Comment


                        • #42
                          Zaboraviće ovo sprdanje interisti Masimu ako na leto dovede Rosija ili nekog drugog špica koji će naravno biti starter...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by Brajkula View Post
                            Па сад да је боље довести Рокија за 300к или Шамака за 1, 1.5м на позајмицу уз могући откуп нисам баш сигуран...једино у шта сам сигуран је да ће учинак њих двојице бити исти.
                            Daj nemoj zajebavati,pa ovo je potez a la Asen Nikolov u Partizan.Covek ima 35 godina kakvo je to pojacanje?Da je odbrambeni igrac ili golman pa i ajde,ovaj covek ne igra ni u Laciju.Stvarno glup potez,totalno nerezonski i klasicno bacanje para,makar to bilo i 300k.Mora da je ovo ono podmladjivanje ekipe sto su poturali pre pocetka sezone.

                            Comment


                            • #44
                              Ма нема места Роки ни у Интеру, ако одигра 250 минута тако нек буде срећан, он је прелазно решење до лета, јер што би се на зиму бацале превелике паре на неког класног нападача кад Интер и са овом екипом може да одради циљ - место које води у ЛШ, а у Европи им је тек избор смањен што се појачања за напад тиче. Тако да до лета није лоше да ти декара Роки седи на клупи, а на лето да појуре Росија, Дијамантија или тако неког.
                              Мсм да не дође до забуне ја да сам спортски директнор никада не бих направио овај потез, пре бих давао минуте распалом Ливаји или бих Лонгоа вратио са позајмице (ако је то могуће) из Еспањола па да и он изброји који минут у Серији А, неко силовати неког чичу да игра.

                              Comment


                              • #45
                                Agire ne računa na Longa u Espanjolu... Možda ode u Kataniju na pozajmicu...

                                Inter sledeće cilja Skelota i Lamparda!

                                Volimo te Frenkiiiiii
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X