Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zimski prelazni rok - Lega Calcio (transferi, spekulacije ...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Коутињо би на острву сваки трећи меч прескако у просеку прескакао због повреде, они ако нешто добро тамо раде, добро бију

    Не знам шта Страма трипује, треба да притисне Моратија да доведе Паулиња реално, јер пази избаци Гаргана и убаци Паулиња, поред њега Камбијасо и Гуарин да га затварају, евентулано стара кајла Занети и милина. Која је улога Гаргана реците ви мени Интеровци ? Плејмејкер? Ма ајде човек направио две асистенције, Касано нпр. 7, Гуарин исто толико али и 4 гола. Нити разиграва, офанзивно ништа, дефанзивно такође ништа претерано посебно, ма ништа...одрађивање, отаљавање како год.

    Comment


    • Ne znam ljudi ali se i meni sve cini da bas takva karika kao sto je Snajder nedostaje. Gledam svaku Interovu utakmicu i sve se svodi na Guarinovu (ne)kreativnost, a maltene pocetak akcije je kada lopta stigne do Kasana i ostane sve na njemu. A kad njega nema u ekipi to je jad i cemer od igre bukvalno je nema nego sve na neku gurku. Zato mi je malo cudna svrha dovodjenja Paulinja, nije on taj kliker koji ce na sredini da diriguje.

      edit: @ ajkula

      Uloga Gargana ti je ,,trci trci trci trci juri samo fiksiraj loptu i trci, kad je uzmes dodaj najblizem do sebe i to je to. Odradjuje on to sasvim solidno zato i kazem treba nam plej da uzme tu loptu.
      Last edited by Condition23; 22-01-13, 18:22.
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Шта ви људи причате, па везни ред Интера је мени танак као папир, еј Паулињо би само допринео, па погледај статистику Гаргана који је доведен да буде тај неки сигуран пас, да разиграва, туга. Поред њега Мундингај такође доведен, човек крш, месар обичан, ма и то није пролазе га као да га нема. Са Гуарином се погодило али он је бокс-ту-бокс и одрађује то сјајно, Камбијасо стари лисац стари специјалиста, девојка за све и наравно о Занетију не треба трошити речи када по потреби ту упадне. Туга, Паулињо само може да буде апдејт, ништа више.

        Ма какав Гаргано, мани ме Гаргана Конди, као и Ален у Ливерпулу исто срање друго паковање, труба обична извикана.

        Comment


        • Meni Gargano skroz ok za tu ulogu koja mu je dodeljena. Pa nije on doveden da razigrava a siguran pas ima (do 10 metara)
          E i ne bih ga poredio sa Alenom. U Svonsiju je stvorio imidz kompletnog veznog igraca i kod njih je ujedno kvario igru i delio fenomenalne lopte a to sto se u Liverpulu raspao i nije ni bleda senka igraca od nekad to je druga stvar. Kako ja gledam na stvari Gargano je samo za prvu stvar (da kvari igru).
          Last edited by Condition23; 22-01-13, 18:34.
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Pa ko kaze da je vezni Intera savrsen, sta pricas Ajkula ???

            Tu je jedina klasa Guarin, ako zanemarim staru kajlu Kambijasa i Zanetia, ali covek je klasican BTB, razbijac, kao Dembele npr, i njemu se namece da bude i kreator, a on nije toliko dobar iako ume da vidi dobar pas. Fali Snajder, pa to je ocigledno... Ili da Strama stavi Coutinha kao 10-ku, ako ima muda... Mada ne znam, Strama cas igra 4-3-1-2, cas 3-5-2, a nijedan klasican kreativac na terenu. A Paulinho to nije, covek nije ni nesto mlad igrac, zasto se tek sad Evropa ili samo Inter interesuje za njega, on ima 24 godine, gde je taj bio prethodnih godina ??? Nista specijalan igrac, verovatno bi unapredio igru, ali ne znacajno.

            I LFC je muku mucio na pocetku sa kreativcima dok se Gerrard nije probudio i Hendo poceo da odigrava neke nenormalne pasove... Kada vidim Allena u postavi, odmah znam da ce mucenje da nastupi na terenu...

            EDIT: Ma koji fenomenalni pasovi Kondi, o cemu pricas, pa to mu je najveca mana, on ne zna da gurne loptu u prostor, moze da ga usere jednom, ali i to je retkost...
            Last edited by Freshman; 22-01-13, 18:34.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Ален, крамп био крамп остао, извикан, човек се није нпр. видео у Новом Саду против наше Фаљи репке, пипнуо лопту није, ма ни одузео, Тадић се шегачио са њим, он да дође у Звезду најурили би га као кера, било би иди сине не враћај се више никада таквих има и код нас. Не знам шта људи виде у њему, али сам извалио да га навијачи ЛФК масовно пљују. Иначе Ален крамп, момак што се спрда са њим боготац !


              Ма Паулињо је за Гаргана Роналдињо, веруј брату, апдејт екипе дефинитивно, сигурно да би доста више допринуо од поменутог, мсм глупо је мени уопште поредити ова два играча, Паулињо за Гаргана класа, не сме у једну раван, али кад би Паулињо стигао њих двојица би били међусобни конкуренти за место то 100 посто, тако да се зна да би Гаргано служио у том случају само за сликање за сезонски албум.


              Originally posted by Freshman91 View Post
              Pa ko kaze da je vezni Intera savrsen, sta pricas Ajkula ???

              Tu je jedina klasa Guarin, ako zanemarim staru kajlu Kambijasa i Zanetia, ali covek je klasican BTB, razbijac, kao Dembele npr, i njemu se namece da bude i kreator, a on nije toliko dobar iako ume da vidi dobar pas. Fali Snajder, pa to je ocigledno... Ili da Strama stavi Coutinha kao 10-ku, ako ima muda... Mada ne znam, Strama cas igra 4-3-1-2, cas 3-5-2, a nijedan klasican kreativac na terenu. A Paulinho to nije, covek nije ni nesto mlad igrac, zasto se tek sad Evropa ili samo Inter interesuje za njega, on ima 24 godine, gde je taj bio prethodnih godina ??? Nista specijalan igrac, verovatno bi unapredio igru, ali ne znacajno.

              I LFC je muku mucio na pocetku sa kreativcima dok se Gerrard nije probudio i Hendo poceo da odigrava neke nenormalne pasove... Kada vidim Allena u postavi, odmah znam da ce mucenje da nastupi na terenu...

              EDIT: Ma koji fenomenalni pasovi Kondi, o cemu pricas, pa to mu je najveca mana, on ne zna da gurne loptu u prostor, moze da ga usere jednom, ali i to je retkost...
              Брате па то је поента, лоше тотално и они гледају да апдејтују, наравно довели би они Инијесту да могу, нису они људи ретардирани, али не могу и тако се окрећу могућим решењима. Довођење Паулиња може само да буде добар посао, никако промашај, моје мишљење.
              Last edited by Brajkula; 22-01-13, 18:38.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post

                Ма Паулињо је за Гаргана Роналдињо, веруј брату, апдејт екипе дефинитивно, сигурно да би доста више допринуо од поменутог, мсм глупо је мени уопште поредити ова два играча, Паулињо за Гаргана класа, не сме у једну раван, али кад би Паулињо стигао њих двојица би били међусобни конкуренти за место то 100 посто, тако да се зна да би Гаргано служио у том случају само за сликање за сезонски албум.
                E tu te ja pitam kako ce Paulinjo da izgura te kidacko-mesarske zadatke koje obavlja uspricani Gargano? Da se ne lazemo sigurno nisam subjektivan kad kazem da je on u dosadasnjem delu sezone odradjivao posao kako treba, mislim *e**s Gargana nego sam skeptik po tom pitanju. Najbolje je da dodje taj Paulinjo pa cemo lako da vidimo sta cemo i kako cemo mozda bude bomba a nece biti ni prvi ni poslednji put ako promasimo i bacimo lovu
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Condi eto ti Alen za Gargana kad ti je tako dobar, bez razmisljanja.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ajkulice ja ti napravim klip od 3-4 minute sa potezima Ramiresa ti ces misliti da je Messi licno

                    Klipovi sranje,Interu treba pravi plej ako vec pare daju
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by Condition23 View Post
                      E tu te ja pitam kako ce Paulinjo da izgura te kidacko-mesarske zadatke koje obavlja uspricani Gargano? Da se ne lazemo sigurno nisam subjektivan kad kazem da je on u dosadasnjem delu sezone odradjivao posao kako treba, mislim *e**s Gargana nego sam skeptik po tom pitanju. Najbolje je da dodje taj Paulinjo pa cemo lako da vidimo sta cemo i kako cemo mozda bude bomba
                      Брате, сигурно да мора нешто да се уради. Ето Скелото је мени ок решење, само не знам где ће њега да ставља Страма у његовом 3-5-2, 3-4-3 или како већ, човек је крило. Једино у овом 3-4-3 са горе нападачима на бок, типа Касано слободан али формационо на левој страни, Милито разбијач централа, и Скелото десно, али ту имаш и Паласија који је у успону форме. Да га проба на боку као бек, има да дува у одбрани, а и ту је Занети ћалац, шта ли планирају немам представу.
                      Паулињо би већ имао сигурно место, везни ред централа централе, пусти човека да разгрће са Гуарином и Камбијасом, а горе Касано мајстор да се поспрда.
                      Мсм хтео сам на почетку топика да кажем да Интер мора нешто да уради у прелазном року јер ја њих са овом ростером искрено не видим у топ3 - Јуве, Наполи и Лацио су ми тренутно фаворити.

                      Originally posted by AK47 View Post
                      Ajkulice ja ti napravim klip od 3-4 minute sa potezima Ramiresa ti ces misliti da je Messi licno

                      Klipovi sranje,Interu treba pravi plej ako vec pare daju
                      Рамирез зна да буде користан искрено, и ја га не волим али....
                      Направи ми видео клип Гаргана од 3, 4 минута да изгледа као Меси и ја те пољубим у буљу, ето обећавам и то пред свима присутнима у соби.
                      Last edited by Brajkula; 22-01-13, 18:47.

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Condi eto ti Alen za Gargana kad ti je tako dobar, bez razmisljanja.
                        Bio je dobar Ne verujem da bi ga ikad Rodzers doveo da je na sekundu pomislio da ce igrati ovako.

                        Nego predlozi ti ovog sto fali Interu da nas poveze malo da to bude very fluid Mozda cita Deki ovo pa pokaze Moratiju. Ko zna mozda i potpises ugovor da skautiras za Inter k'o FM za Everton.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Pjanic bi legao Interu mislim pravo,s dva trkaca u vezi to bi bombona bila...
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Направи ми видео клип Гаргана од 3, 4 минута да изгледа као Меси и ја те пољубим у буљу, ето обећавам и то пред свима присутнима у соби.
                            I ti sad preterujes...ne moze 10 sekundi da se napravi da lici na Mesija

                            I samo da te obavestim da ce Inter da bude #2 na kraju <3
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Originally posted by Condition23 View Post
                              Bio je dobar Ne verujem da bi ga ikad Rodzers doveo da je na sekundu pomislio da ce igrati ovako.

                              Nego predlozi ti ovog sto fali Interu da nas poveze malo da to bude very fluid Mozda cita Deki ovo pa pokaze Moratiju. Ko zna mozda i potpises ugovor da skautiras za Inter k'o FM za Everton.
                              Лука Ћигарини или Ледесма, ја бих ту отворио кесу то су могућа имена за Интер с обзиром да је очигледно да се финансијски баш и не спрдају.
                              Идеално би им било да продају Коутиња 15м и Снајдера што су дали за 7.5 и да пробају ту кинту да уложе у Хернанеса, то би био мислим потез сезоне Моратија!

                              Originally posted by AK47 View Post
                              Pjanic bi legao Interu mislim pravo,s dva trkaca u vezi to bi bombona bila...
                              Тако је љуби те брат

                              Originally posted by Condition23 View Post
                              I ti sad preterujes...ne moze 10 sekundi da se napravi da lici na Mesija

                              I samo da te obavestim da ce Inter da bude #2 na kraju <3
                              Брате, да ми се не увредиш, боли ме уво нек буду који год само не први
                              Last edited by Brajkula; 22-01-13, 18:53.

                              Comment


                              • Originally posted by Condition23 View Post
                                Bio je dobar Ne verujem da bi ga ikad Rodzers doveo da je na sekundu pomislio da ce igrati ovako.

                                Nego predlozi ti ovog sto fali Interu da nas poveze malo da to bude very fluid Mozda cita Deki ovo pa pokaze Moratiju. Ko zna mozda i potpises ugovor da skautiras za Inter k'o FM za Everton.
                                Samo za Romu i Napoli bih skautirao u Italiji.

                                Evo ti Remy Cabella iz Monpeljea, mislim da bi se odlicno uklopio a ne bi previse kostao.

                                Akane, kome to Pjanic ne bi legao?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X