Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zimski prelazni rok - Lega Calcio (transferi, spekulacije ...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • On sa bonusima opet izlazi na 6 miliona godisnje.Ne vidim potrebu za hejtom prema njemu,zasto bi on prihvatio smanjenje plate a ima vazeci ugovor?Na trzistu je vredeo smesne pare tako da njegova plata kad se sabere na tri godine se isplati s obzirom o kakvom igracu je rec.Zasto da pristane na smanjenje plate da bi igrao u Liverpulu klubu koji se realno bori za LE,i tako iz godine u godinu?Ni ja ne bi pristao na kompromis na njegovom mestu,pogotovo ne za klubove koji nisu stalni ucesnici LS i nemaju realan cilj da osvoje trofeje?Sta ti onda ostaje,samo pare.

    Comment


    • ....

      AC Milan were in negotiations with Real Madrid over the Brazilian's return to the club, but have now announced that financial problems have put paid to the deal

      Comment


      • I onda nek neko kaže da je Milan blizu Balotelija a nisu uspeli da srede ni dolazak Kake...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Originally posted by Layzick View Post
          On sa bonusima opet izlazi na 6 miliona godisnje.Ne vidim potrebu za hejtom prema njemu,zasto bi on prihvatio smanjenje plate a ima vazeci ugovor?Na trzistu je vredeo smesne pare tako da njegova plata kad se sabere na tri godine se isplati s obzirom o kakvom igracu je rec.Zasto da pristane na smanjenje plate da bi igrao u Liverpulu klubu koji se realno bori za LE,i tako iz godine u godinu?Ni ja ne bi pristao na kompromis na njegovom mestu,pogotovo ne za klubove koji nisu stalni ucesnici LS i nemaju realan cilj da osvoje trofeje?Sta ti onda ostaje,samo pare.
          Брате, све си ти овде лепо срочио и ова прича би пила воду да он сам није нако што је извалио да једино може у Галату изјавио да би пристао да смањи своја примања у Интеру. Зато га ја пљујем, једини разлог.

          Originally posted by Krle View Post
          I onda nek neko kaže da je Milan blizu Balotelija a nisu uspeli da srede ni dolazak Kake...
          Новинари се веселе, а можда и постоји прича, само што ја сумњам да ће Бало да пристане на 3м годишњу плату, ако и толико понуде, плус што је Галијани данас изјавио да би довео Балотелија али само уколико Сити смањи своја потраживања која тренутно износе 28м.

          Milan vice-President Adriano Galliani has revealed that their negotiations to sign Kaka have 'broken down'.

          Calcio News had reported earlier that the loan deal for the Real Madrid man had been completed.

          But the 68-year-old Rossoneri administrator has admitted that the Brazil international will not be rejoining the club.

          “The negotiation for Kaka has broken down,” he told reporters. “It is not possible to complete the deal because of fiscal reasons.

          “The deal broke down about an hour ago. But we had agreed on everything else.”
          Палермо продао изралеског плејмејкера Захавија Макабију из Тел Авива, наравно сума трансфера није објављена, а играч је потписао уговор од 3.5 године.

          Скелото близу Интера - трансфер вредан 7м
          Atalanta winger Ezequiel Schelotto is on the verge of a move to Inter, according to reports in Italy.

          Corriere della Sere have claimed that the 23-year-old has already brought a house near the Nerazzurri's Appiano Gentile training ground, and is just waiting for his current club to give the green light.

          Andrea Stramaccioni's side have been linked with a move for the former Cesena man for a few months now, but with Wesley Sneijder's departure last night, the transfer looks increasingly likely.

          A fee of around €7m is likely to be enough to force La Dea's hand.
          Будан у Аталанти на позајмици, сад Аталанта има два шифоњера у нападу.

          Интер поставио цену за Коутиња, она износи 15м нако што је одбијена понуда Ливерпула од 8м.

          Голман Фиорентине након "склањања" са гола тражи да напусти клуб, као могућа опција појављује се Болоња а рекло би се да Болоњи очајно треба добар голман. Иначе, мени није јасно како онај Нето има предност над Вивианом, но ајде није то сад тема.
          Last edited by Brajkula; 21-01-13, 21:37.

          Comment


          • Gaetano D'Agostino prešao iz Sijene u Peskaru.
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • Vasilis Torosidis pojacao redove Rome

              Comment


              • Originally posted by aleksaVP View Post
                Vasilis Torosidis pojacao redove Rome
                Није још официјално, али скоро да је готово. Рома се напалила на Грке опасно, ово ће бити други ако дође. Иначе мени је ово ок посао, Торосидис је захвалан играч, агресиван, добар је у одбрани и може да покрије више позиција од бека, преко крила, задњег везног па и штопера.

                Official: Parma re-sign Traore - од Кротоена

                Official: Pescara sign Caraglio - Пескара довела шпица, реално ту им највише и шкрипи јер Џонсон и Абрускато су просек били и у Серији Б. Овај момак иначе


                The 24-year-old forward scored 16 goals in 37 games for the Talca-based side, and joins the Delfini for an undisclosed fee.
                доведен је из чилеанског Ренџерса

                Comment


                • Cena za Koutinja je 15m evra, a LFC je poslao ponudu od 8m funti, da ne bude zabune, to je nekih 10-11m evra.

                  Inter have reportedly made a bid for Corinthians star Paulinho with Massimo Moratti saying a player of his ability "is always useful."
                  The 24-year-old attacking midfielder is widely coveted and it is believed the Nerazzurri have made their move following the departure of Wesley Sneijder to Galatasaray on Monday.

                  With Liverpool seemingly intent on adding Philippe Coutinho to their squad this month the San Siro outfit have made a €15 million bid for the Brazilian according to Tuesday's La Gazzetta dello Sport.
                  Mozda stigne Paulinho...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Ако мислиш да можда стигне Паулињо у Интер, била је прича летос, сада баш ништа, најближи Интеру је Скелото, то скоро па да је готов посао.
                    Што се Коутиња тиче он данас изјавио да жели да остане у Интеру, а и мислим да Ливерпул неће понудити тих 15м јер у супротном ја ценим да се Интеру не исплати да га прода, мсм која је поента да све играче продају испод цене, а плус немају баш доста играча у екипи којима је главна карактеристика креативност.

                    ЕДИТ: Исправка у данашњој Газети је написано да Интер нуди 15м за Паулиња.
                    Last edited by Brajkula; 22-01-13, 18:14.

                    Comment


                    • Ali zar oni nisu malo drugaciji tipovi igraca?
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by KingEric7 View Post
                        Ali zar oni nisu malo drugaciji tipovi igraca?
                        Ако мислиш на Коутиња и Паулиња, јесу, али то није поента, поента је да један трансфер зависи од другог.

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Ако мислиш на Коутиња и Паулиња, јесу, али то није поента, поента је да један трансфер зависи од другог.
                          Sto se mene tice poente uopste nema. Ne razumem Stramu kako definise Paulinjov profil i sta ocekuje od njega? Da se razumemo on je imao razmirice i neslaganja sa Snajderom i pre ove pompe oko ugovora i prelaska u Galatasaraj. Ne moze da se uklopi u formaciju, povredjen svaki cas itd itd... A i mnogo mlate ovi moji, ispade da nemaju para za 'leba pa svaki transfer zavisi od prodaje igraca. Ovo je bilo za tebe Brajkulice da mi pomognes da shvatim jer si ti veliki analiticar situacija raznih

                          I mislim da se Koutinjo u ovom momentu karijere ne bi snasao u Engleskoj, ne zbog stila same igre na ostrvu jer Brendan gaji drugaciju filozofiju nego uopste pojelo bi ga okruzenje Brazilac je to caskom flipne u glavi i posle ne moze da ga sastavi ni sveti Petar.
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Paulinho je vredan u odbrani, vrlo, i ume da daje golove, ubacuje se dosta iz drugog plana, dobar je trkac, ali to bi bilo to, nije on nesto specijalan igrac, cak po tehnici se ne bi reklo ni da je Brazilac. Barem ono sto sam ja video od njega.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Paulinho je vredan u odbrani, vrlo, i ume da daje golove, ubacuje se dosta iz drugog plana, dobar je trkac, ali to bi bilo to, nije on nesto specijalan igrac, cak po tehnici se ne bi reklo ni da je Brazilac. Barem ono sto sam ja video od njega.
                              Dosta je jedan Ramires u Evropi da si ti meni ziv i zdrav,meni se taj Paulinho uopste ne svidja
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Dosta je jedan Ramires u Evropi da si ti meni ziv i zdrav,meni se taj Paulinho uopste ne svidja
                                Pa htedoh da ga uporedim sa njim, ali mi bilo glupo...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X