Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zimski prelazni rok - Lega Calcio (transferi, spekulacije ...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izgleda da je Lisandro jako blizu prelaska u Juve

    Comment


    • О чему се ради, позајмица или ?

      Ја у то не верујем искрено јер нема потребе да се он сада доведе, шта ће нам Лисандро Лопез ?

      Comment


      • Kupovina.A kakvo je to pitanje sta ce nam?

        Comment


        • Па шта знам, добар је он, али нама треба класа у нападу, он је ништа више од доброг, мсм бољи од Матрија, али...бацање пара, то сам хтео рећи.

          Comment


          • Napadac koji zna da postigne gol,sa ovim kvalitetom je vec bolji od svih.Poslednje tri sezone je postigao 67 golova,verovatno vise nego svi nasi napadaci zajedno

            Comment


            • Рекох добар је, али не радујем му се нешто. Ја сам за то или да се доведе неки нападач са именом или нико. Љоренте ми задовољава апетите тотално
              А ценим да Лисандро неће доћи јер би било много да имамо три странца у нападу, Јувентус годинама форсира Италијане, мсм да један од ове двојице мора остати, ценим да ће то бити Матри иако ми је Кваља бољи, али Кваља слабије трпи клупу, тако би напад догодине изгледао Вучинић, Ђовинко, Љоренте, Матри - 2 Италијана и 2 странца.
              Али сад нешто размишљам у последњој Капеловој сезони смо имали чак 4 странца у нападу - Трезеге, Ибрахимовић, Муту и Залајета.

              ЕДИТ: Снајдер најверовантије вечерас потписује за Галату!
              Last edited by Brajkula; 20-01-13, 18:17.

              Comment


              • Vesli zvanično u Galatasaraju, objavljeno na zvaničnom sajtu Galate. Samo još da prodje lekarske preglede...
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Ето, и то се завршило! Драго ми је што је на крају завршио тамо,а очигледно да је избегавао. Шиштавац обичан није хтео да смањи потраживања јер се надао да ће да га покупе Јунајтед и тсл. кад оно нико не да паре сем Турака и на крају кад је видео да ће спасти са коња на магарца, кад је видео да се зајебао у маниру кукавице, ајде предомислио сам се хоћу мања примања јер ко ће у Турску сада. Е ту свака част Моратију, показао је да има образ и да један Интер не зависи од једног Снајдера, иди ти сине за парама код Турака, играј се тамо где нико неће знати да постојиш осим Турака, ми ћемо и без тебе да постојимо. ПРОДАНА ДУША !

                  Comment


                  • Inter da je sad pametan da proda i Alvareza možda i još nekog panja tipa Žonatan i Paulinjo da se dovede. Mora bre neki kreativac da dodje na sredini i to već u januaru!
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Interu ide €7.5m + bonusi. Snajderova neto plata je €5m + bonusi. Prema prvim informacijama ugovor je potpisan na 3.5 godine...

                      Trebalo bi da debituje narednog vikenda u derbiju Galatasaraj - Bešiktaš, 1. protiv 2. na tabeli.
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Који лажов, полтрон и улизица....мрзим га!
                        http://www.football-italia.net/29731...py-galatasaray

                        Comment


                        • Ma klasican moneyhunter, nekako mi sada laknulo sto nije dosao u LFC, sada kada vidim da su mu ipak pare najbitnije...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Ma klasican moneyhunter, nekako mi sada laknulo sto nije dosao u LFC, sada kada vidim da su mu ipak pare najbitnije...
                            Па није баш тако, хтео је да смањи примања када је видео да га само Галата хоће, тј. када је видео да Енглези нису баш претерано заинтересовани, али Морати није хтео ни да чује и на крају није имао избора, играће лигу у којој нико за њега неће чути више до краја каријере.

                            Inter have reportedly saved themselves close to €30m after selling Wesley Sneijder to Galatasaray.

                            The Dutchman confirmed last night that he would be joining the Turkish outfit after being made available by the San Siro giants.

                            The creative midfielder, who recently rejected a request by the Nerazzurri to take a 30 per cent pay cut, has been sold for €7.5m.

                            The Gazzetta dello Sport says that fee will rise if certain bonus clauses are activated. Sneijder has signed until June 2016 for a €5.5m a season salary.

                            Had the former Real Madrid man remained at Inter until the end of his contract then he would have cost the club almost €30m gross in wages.
                            Last edited by Brajkula; 21-01-13, 13:03.

                            Comment


                            • Trebalo bi da igra redovno LS ako mu je za utehu
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by KingEric7 View Post
                                Trebalo bi da igra redovno LS ako mu je za utehu
                                Ако му је амбиција да редовно игра ЛШ, онда долазим дефинитивно до закључка да је, а и јесте, продана душа!

                                Comment

                                Working...
                                X