Announcement

Collapse
No announcement yet.

Poezija, knjige, poslovice itd...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Odg: Poezija, knjige, poslovice itd...

    Bukovski je moja "ljubav". &(/+q
    Oznoji se Tata sav,
    bekendi ga strasno muce,
    borio se kao lav!
    al' mu ipak g.za puce!

    Comment


    • #62
      Odg: Poezija, knjige, poslovice itd...

      [quote author=bojanaBG link=topic=1892.msg150530#msg150530 date=1280255079]
      Samo se ti zezaj sa filmom ' Notebook', ali sta ti ja mogu sto nisi romanticna $%&5@$A
      [/quote]
      Ko nije romantican?!
      Ja sam jedna od romanticnijih na ovom forumu. &*#GI(]
      Oznoji se Tata sav,
      bekendi ga strasno muce,
      borio se kao lav!
      al' mu ipak g.za puce!

      Comment


      • #63
        Odg: Poezija, knjige, poslovice itd...

        [quote author=jinxy link=topic=1892.msg150535#msg150535 date=1280255342]
        Ko nije romantican?!
        Ja sam jedna od romanticnijh na ovom forumu. &*#GI(]
        [/quote]


        Jinxy, obzirom da su tema ovog podofruma i poslovice.
        Evo jedne za tebe:

        "Ko te ne zna, zlatom bi te platio".

        +*@WT*48*

        Comment


        • #64
          Odg: Poezija, knjige, poslovice itd...

          [quote author=mr.gold link=topic=1892.msg150537#msg150537 date=1280256112]
          "Ko te ne zna, zlatom bi te platio".
          +*@WT*48*
          [/quote]
          Naci cu i ja jednu za tebe. (%fsd%&j
          Oznoji se Tata sav,
          bekendi ga strasno muce,
          borio se kao lav!
          al' mu ipak g.za puce!

          Comment


          • #65
            Odg: Poezija, knjige, poslovice itd...

            [quote author=jinxy link=topic=1892.msg150538#msg150538 date=1280256561]
            [quote author=mr.gold link=topic=1892.msg150537#msg150537 date=1280256112]
            "Ko te ne zna, zlatom bi te platio".
            +*@WT*48*
            [/quote]
            Naci cu i ja jednu za tebe. (%fsd%&j
            [/quote]


            Evo za mene:
            "Ako je ko lud, ne budi mu drug."

            h5g6k8

            Comment


            • #66
              Odg: Poezija, knjige, poslovice itd...

              "kao sto svako moze da vam kaze, nisam bas dobar covek. Ne znam pravu rec. Oduvek sam se divio lupezhima, odmetncima, kurvinim sinovima. NE VOLIM glatko izbrijane momke, sa kravatom i dobrim poslicem. Volim ocajnike, ljude razbijenih zuba, razbijenog duha i razbijene sudbine. Takvi me interesuju. Puni su iznenadjenja i eksplozija. Volim i propale zene, pijane kurve sto psuju, zarozanih carapa i razmazene sminke. Zanimaju me perverznjaci, a ne sveci. Mogu da se opustim sa klosarima. Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje drustvo.."

              omiljeni citat ikada.. Bukowski naravno &+I}\

              Comment


              • #67
                Odg: Poezija, knjige, poslovice itd...

                [quote author=g_denvernuggets link=topic=1892.msg150616#msg150616 date=1280269148]
                "kao sto svako moze da vam kaze, nisam bas dobar covek. Ne znam pravu rec. Oduvek sam se divio lupezhima, odmetncima, kurvinim sinovima. NE VOLIM glatko izbrijane momke, sa kravatom i dobrim poslicem. Volim ocajnike, ljude razbijenih zuba, razbijenog duha i razbijene sudbine. Takvi me interesuju. Puni su iznenadjenja i eksplozija. Volim i propale zene, pijane kurve sto psuju, zarozanih carapa i razmazene sminke. Zanimaju me perverznjaci, a ne sveci. Mogu da se opustim sa klosarima. Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje drustvo.."
                omiljeni citat ikada.. Bukowski naravno &+I}\
                [/quote]
                Da, da.
                Majstor! &8@^J
                Oznoji se Tata sav,
                bekendi ga strasno muce,
                borio se kao lav!
                al' mu ipak g.za puce!

                Comment


                • #68
                  Odg: Poezija, knjige, poslovice itd...

                  Kakve mi pesnike imamo, a deca se drogiraju sa Lejdi Gagom i ostalim spodobama #%d*
                  Dobrica Eric, neponovljivi pesnik iz svacijeg detinjstva. I mladosti. I srednjeg doba ... h5g6k8

                  [youtube]0RlAjZQtoQ8[/youtube]

                  Comment


                  • #69
                    Odg: Poezija, knjige, poslovice itd...

                    Ovo su rijetke neobavezne knjige koje sam ja procitao. %QWT&W Ima tu jos neke,ali su stupid. %&ES7

                    Digital Fortress
                    Angels & Demons
                    Deception Point
                    The Da Vinci Code
                    The Lost Symbol

                    Comment


                    • #70
                      Odg: Poezija, knjige, poslovice itd...

                      [quote author=fc nadal link=topic=1892.msg151012#msg151012 date=1280475819]
                      Ovo su rijetke neobavezne knjige koje sam ja procitao. %QWT&W Ima tu jos neke,ali su stupid. %&ES7
                      Digital Fortress
                      Angels & Demons
                      Deception Point
                      The Da Vinci Code
                      The Lost Symbol
                      [/quote]
                      Nista od ovoga ja nisam procitala. &($%WP+
                      Nit' gledamo iste filmove, nit' citamo iste knjige, fc. $#^%RT
                      Oznoji se Tata sav,
                      bekendi ga strasno muce,
                      borio se kao lav!
                      al' mu ipak g.za puce!

                      Comment


                      • #71
                        Odg: Poezija, knjige, poslovice itd...

                        Ja sam rekla da sve citam, tako da sam od ovih 5 knjiga procitala Da Vincijev kod, Digitalnu tvrdjavu i Andjele i demone %QWT&W
                        knjige za odmor i razonodu i opustanje mozga h5g6k8
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • #72
                          Odg: Poezija, knjige, poslovice itd...

                          Pa bojana ti bas sve citas. &+I}\



                          [quote author=jinxy link=topic=1892.msg151014#msg151014 date=1280479167]
                          Nista od ovoga ja nisam procitala. &($%WP+
                          Nit' gledamo iste filmove, nit' citamo iste knjige, fc. $#^%RT
                          [/quote]

                          Mozda slusamo istu muziku. &%@5w8&*

                          Comment


                          • #73
                            Odg: Poezija, knjige, poslovice itd...

                            [quote author=fc nadal link=topic=1892.msg151012#msg151012 date=1280475819]
                            Ovo su rijetke neobavezne knjige koje sam ja procitao. %QWT&W Ima tu jos neke,ali su stupid. %&ES7

                            Digital Fortress
                            Angels & Demons
                            Deception Point
                            The Da Vinci Code
                            The Lost Symbol
                            [/quote]


                            fc, uz duzno postovanje ovo nisu knjige &+I}\
                            To je smece koje se pod firmom pljuvanja na religiju kroz izmisljene kvazi tajne prodaje iz vise razloga, a jedan je i laka zarada.
                            Ni jednu od navedenih nikada ne bih u ruke uzeo &+I}\

                            Nit' gledamo iste filmove, nit' citamo iste knjige, nit' slusamo iste pesme, fc. $#^%RT

                            Comment


                            • #74
                              Odg: Poezija, knjige, poslovice itd...

                              Gold, evo necega sto bi te sigurno moglo interesovati-----Erik From---"Anatomija ljudske destruktivnosi". Jeste da ovo nije roman, ali je odlicna knjiga ko zeli da malo bolje razume ljudsku psihu.

                              Comment


                              • #75
                                Odg: Poezija, knjige, poslovice itd...

                                [quote author=mr.gold link=topic=1892.msg151080#msg151080 date=1280498567]
                                fc, uz duzno postovanje ovo nisu knjige &+I}\
                                To je smece koje se pod firmom pljuvanja na religiju kroz izmisljene kvazi tajne prodaje iz vise razloga, a jedan je i laka zarada.
                                Ni jednu od navedenih nikada ne bih u ruke uzeo &+I}\

                                Nit' gledamo iste filmove, nit' citamo iste knjige, nit' slusamo iste pesme, fc. $#^%RT
                                [/quote]

                                Zasto ne procitas pa onda ce ti se mozda promjeniti misljenje.Ali mozda ne volis ove novele"Crime, Mystery, Thriller novele".Procitaj.

                                Eto npr. Dervis i Smrt,Na Drini cuprija.Ima tu jos neki knjiga,ja stvarno u tim knjigama ne vidim nista dobro,zanimljivo i sto bi me privuklo da citam.


                                Ne znas da cijenis kvalitet filmova.Jason Statham rules. $#&+/


                                Comment

                                Working...
                                X