Announcement

Collapse
No announcement yet.

Poezija, knjige, poslovice itd...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Odg: Poezija, knjige, poslovice itd...

    Balzak majstor &8@^J
    Prokleta avlija i Na Drini cuprija su fenomenalne knjige,mada treba pomenuti i Dervis i smrt %QWT&W
    Iako ima teskih djelova h5g6k8
    Dobri su i Rusi,samo sto pretjeruju sa opisima,previse idu u sirinu $#^%RT

    Ime ruze,jos jedna odlicna knjiga,samo treba imati jake nerve za citanje te knjige,meni je bas dugo trebalo da je procitam $#^%RT
    sigpic

    Comment


    • #17
      Odg: Poezija, knjige, poslovice itd...

      Aaaaaa, Rusi, genijalne ideje, ali presiroko, puno opisuju drvece, cvijece, sobe...
      Not for me. $#^%RT
      Ja sada citam "Lovac u zitu", roman je genijalan.
      Jeste da sam ga trebala procitati prije 10 godina, ali nikad nije kasno. $#^%RT
      Oznoji se Tata sav,
      bekendi ga strasno muce,
      borio se kao lav!
      al' mu ipak g.za puce!

      Comment


      • #18
        Odg: Poezija, knjige, poslovice itd...

        Ja Blazaka nesto ne mogu da citam, nesto mi je to mracno i tesko za citanje $%&5qw7
        Koelja sam procitala par knjiga, ali smara,sve je na istu foru *%@(D!RY- ne znam ni sto sam citala...

        A cita te gluposti tipa 'Kako ziveti srecno', 'Kako imati dobar brak'... nikad mi nece biti jasno #%d*
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • #19
          Odg: Poezija, knjige, poslovice itd...

          Koliko sam samo filmova pogledao u kojima se pominje Lovac u zitu,ali nisam citao $#^%RT
          Ja sam vidio neki dan knjigu Let iznad kukavicjeg gnijezda,nju cu procitam l5'%9

          Rusi su dobri,samo stvarno pretjeruju sa opisima &*(@W6
          sigpic

          Comment


          • #20
            Odg: Poezija, knjige, poslovice itd...

            [quote author=bojanaBG link=topic=1892.msg150379#msg150379 date=1280219726]
            Ja Blazaka nesto ne mogu da citam, nesto mi je to mracno i tesko za citanje $%&5qw7
            A cita te gluposti tipa 'Kako ziveti srecno', 'Kako imati dobar brak'... nikad mi nece biti jasno #%d*
            [/quote]
            Balzak, on je u realizmu sto je Federer u tenisu - Tatica. &8@^J
            Aaaaa, pa ne znam sta mi je gore kad kazu da citaju to ili Danijelu Stil. #%d*
            Oznoji se Tata sav,
            bekendi ga strasno muce,
            borio se kao lav!
            al' mu ipak g.za puce!

            Comment


            • #21
              Odg: Poezija, knjige, poslovice itd...

              Niko ne cita knjige Isidore Bjelice &*#GI(] &*#GI(]
              Federer ne pise knjige,samo Nole $%&5@$A
              sigpic

              Comment


              • #22
                Odg: Poezija, knjige, poslovice itd...

                Rusi su dobri, ali stvarno ti opisi znaju da ubiju u pojam. Kad sam citala Anu Karenjinu i opis kosenja od 50 strana,htela sam tacno da se ubijem #%d*

                Citala sam 'Lovac u zitu', bas zato sto se spominje u silnim filmovima, i nije me nesto odusevila knjiga $%&5qw7
                I sve hocu da procitam 'ime ruze', ali nikako, pocinjem i bas sporo ide.

                Poslednja knjiga koja me je odusevila je 'Senka vetra' od Rifona, mnogo je dobro %QWT&W
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • #23
                  Odg: Poezija, knjige, poslovice itd...

                  [quote author=bojanaBG link=topic=1892.msg150383#msg150383 date=1280220087]
                  Citala sam 'Lovac u zitu', bas zato sto se spominje u silnim filmovima, i nije me nesto odusevila knjiga $%&5qw7
                  [/quote]
                  Holden je genijalac.
                  “Siguran sam da u životu niste vidjeli većeg lažljivca od mene. Upravo je strašno koliko lažem. Kad, na primjer, izađem na ulicu da negdje na prvom kiosku kupim novine, a neko me upita kamo idem, u stanju sam odgovoriti da idem na operu. To je užasno.” +*@WT*48*
                  Oznoji se Tata sav,
                  bekendi ga strasno muce,
                  borio se kao lav!
                  al' mu ipak g.za puce!

                  Comment


                  • #24
                    Odg: Poezija, knjige, poslovice itd...

                    [quote author=jinxy link=topic=1892.msg150384#msg150384 date=1280220195]
                    Holden je genijalac.
                    “Siguran sam da u životu niste vidjeli većeg lažljivca od mene. Upravo je strašno koliko lažem. Kad, na primjer, izađem na ulicu da negdje na prvom kiosku kupim novine, a neko me upita kamo idem, u stanju sam odgovoriti da idem na operu. To je užasno.” +*@WT*48*
                    [/quote]

                    Mozda tad nisam bila raspolozena za tu knjigu, ali stvarno mi nije ostavila neki jak utisak $%&5qw7
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • #25
                      Odg: Poezija, knjige, poslovice itd...

                      [quote author=bojanaBG link=topic=1892.msg150383#msg150383 date=1280220087]
                      I sve hocu da procitam 'ime ruze', ali nikako, pocinjem i bas sporo ide.
                      [/quote]
                      Tri puta sam ja pocinjao da je citam i odustajao,dok se napokon nisam nakanio i procitao je. $#^%RT
                      Stvarno se tesko cita @(*6sd$%
                      Kasnije sam gledao i film,mozda je bolje da je nisam ni citao $#^%RT
                      Bolja je knjiga mnogo,normalno %QWT&W

                      Zivotinjska farma,odlicna knjiga l5'%9
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Odg: Poezija, knjige, poslovice itd...

                        [quote author=Vladan link=topic=1892.msg150382#msg150382 date=1280220077]
                        Niko ne cita knjige Isidore Bjelice &*#GI(] &*#GI(]
                        Federer ne pise knjige,samo Nole $%&5@$A
                        [/quote]
                        Ja sam sigurna da ta budala bolje pise od Koelja. $#&+/
                        Nikad mi nece biti jasno zasto ga ljudi citaju, valjda dobar marketing. $%&5qw7
                        Oznoji se Tata sav,
                        bekendi ga strasno muce,
                        borio se kao lav!
                        al' mu ipak g.za puce!

                        Comment


                        • #27
                          Odg: Poezija, knjige, poslovice itd...

                          Zivotinjska farma. *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                          Procitati, pa onda pogledati predstavu, jos ako imate bolje glumce od ovih mojih iz BL-a, to je vrhunska zabava. &8@^J
                          Oznoji se Tata sav,
                          bekendi ga strasno muce,
                          borio se kao lav!
                          al' mu ipak g.za puce!

                          Comment


                          • #28
                            Odg: Poezija, knjige, poslovice itd...

                            [quote author=jinxy link=topic=1892.msg150387#msg150387 date=1280220485]
                            Ja sam sigurna da ta budala bolje pise od Koelja. $#&+/
                            Nikad mi nece biti jasno zasto ga ljudi citaju, valjda dobar marketing. $%&5qw7
                            [/quote]
                            A zanimljivo je da skoro svi koje znam tako razmisljaju,nikome nije jasno zasto ga toliko citaju *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                            Komercijala @(*6sd$%

                            Meni su mnogo puta preporucivali Paklenu pomorandzu,ali nikako da je procitam -E)%&4
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Odg: Poezija, knjige, poslovice itd...

                              Ma Koeljo je sektas tezak sa dobrim marketingom, jednostavno.

                              Vladane, pa uvek je knjiga bolje od filma, to je vec standardno @(*6sd$%

                              Zivotinjsku farmu nisam procitala, ali je 1984 i poprilicno je teska knjiga.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • #30
                                Odg: Poezija, knjige, poslovice itd...

                                Paklenu Pomorandzu nisam citala, ali sam gledala film.
                                Nasilje, plus klasicna muzika...strasno.
                                Meni se svidio. &($%WP+
                                Oznoji se Tata sav,
                                bekendi ga strasno muce,
                                borio se kao lav!
                                al' mu ipak g.za puce!

                                Comment

                                Working...
                                X