Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sport Klub najgledaniji

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rekao bih da se prave trogodišnji ugovori. A Arena prenosi Seriju A od sezone 2010/2011, tako da je ovo 3. sezona. Ista situacija je sa SK i Premier Ligom...

    Nisam siguran mada mislim da se prave trogodišnji...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Originally posted by Krle View Post
      Rekao bih da se prave trogodišnji ugovori. A Arena prenosi Seriju A od sezone 2010/2011, tako da je ovo 3. sezona. Ista situacija je sa SK i Premier Ligom...

      Nisam siguran mada mislim da se prave trogodišnji...
      Mislim, realno vise bi mi odgovaralo da SK sacuva Engleze... Mislim volim i Zabare da gledam ali Englezi su Englezi!! Ako je vec NBA sacuvan sa strane SK-a!! Mislim da ce biti opasna bitka sto se tice engleza!

      Sto se tice NBA, moram priznati da sam malo razocaran prenosima SK-a. Ili su neke nezanimljive tekme ili su svaki 10 dana. To me bas smara!!

      Ali dobro, bolje to nego nista!! Nadam se samo da za Play-off ce biti bukvalno svaki dan...

      Comment


      • Da ne piše u programu, ne bih ni primetio da Sport Klub prenosi NBA ligu. Nadao sam se da će biti bolje ispraćena ova sezona, sudeći po nekim najavama, ali ništa od toga. Bar da puštaju svaki petak na subotu i subotu na nedelju po neki prenos, sad se sve svelo na nedelju popodne kada je više vreme za fudbal i evropske lige u raznim sportovima, pa ja, recimo, nedeljom ama baš ne gledam NBA.

        Comment


        • sta je ovo,jeli ovo potvrdjeno da englezi ostaju

          https://www.facebook.com/sportklub/p...30647743621725

          Comment


          • Ма зна се да Енглези остају, не мора нико да потврђује.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Кева је СОС, не би ваљало да се затворе, била им је добра она фора директни преноси наше друге лиге, штета што су то укинули.

                Comment


                • Kakav uspjeh za SK, do sad je samo Pink 2 ponekad bio na ovoj listi i to obicno na pocetku emitovanja jer je preuzeo Avalino mjesto kod kablovskih operatera, ali da ce jedan usko specijalizovani kablovski kanal moci da bude na listi uz nacionalne je bilo van svake pameti, do juce. SK je tu da rusi granice.

                  Televizija Pink juče 04.11. je bila najgledaniji komercijalni emiter

                  (Pink 19,1%, Prva 17,9%, B92 6,4%, Happy 5,6%, Sportklub 1,3%).
                  sigpic

                  Comment


                  • A ne spominju RTS? Sigurno jer je gledaniji od Pinka.
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • Jasno pise komercijalni emiteri
                      sigpic

                      Comment


                      • Steta sto nema rejtinga za prekjuce kad su igrali Djokovic i Federer

                        (Pink 19,2%, Prva 15%, B92 7%, Happy 4,2%, Sportklub 1,2%).
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Jasno pise komercijalni emiteri
                          Ma oni stave RTS samo kad su gledaniji od njih, kad je RTS gledaniji onda ga izuzmu. Znam gledao sam.
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • A to je Pink, ocekujes nesto bolje od njih?
                            sigpic

                            Comment


                            • E hvala dragom Bogu, meni juce ukinuse jedinu Arenu 1 (ikom) koju sam imao.
                              Vladane i Co, ima li nekih informacija da ce sada Ikom uzeti za svoju ponudu ostale SKlubove, trenutno imamo 1,2 i 3 ?
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Bolje pitanje - jel ima naznake da ce mrtvi kds da vrati SK ili da prelazim def na SBB?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X