Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sport Klub najgledaniji

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Šta je NBA ligom?

    Čujem da je Arena ozbiljno zagrizla i da je moguće da SK izgubi prava.

    Comment


    • #92
      Ove godine produzena NBA, novi visegodisnji ugovor je u pitanju. To sto oni pisu na sajtu veze sa mozgom nema. Oni kazu da ce prenositi i finale kupa kralja a toga filma gledat' nece. Jedino ako im SK ne proda tu utakmicu

      sigpic

      Comment


      • #93
        Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
        Šta je NBA ligom?

        Čujem da je Arena ozbiljno zagrizla i da je moguće da SK izgubi prava.
        Dace Bog. NBA uz Edina, poslastica.
        Cuj prvi maj

        Comment


        • #94
          Danas umesto da prenosite Kahu-Olimpijakos na SK+ vi prenosite odbojku

          Comment


          • #95
            Originally posted by erotica View Post
            Vidim na faceu da ste postavili pitnje o uvodjenu serie a,jer areni isticu prava ove godine.
            Moze li link gde je to na faceu?
            I ja sam za uvodjenje serije A to bi bilo super.
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • #96
              https://www.facebook.com/photo.php?f...1864254&type=1

              Ako im i to uzmu Arena moze da se ugasi. Mada to svakako nije projekat na duze staze kao sto je SK.
              sigpic

              Comment


              • #97
                Originally posted by Vladan View Post
                Ove godine produzena NBA, novi visegodisnji ugovor je u pitanju. To sto oni pisu na sajtu veze sa mozgom nema. Oni kazu da ce prenositi i finale kupa kralja a toga filma gledat' nece. Jedino ako im SK ne proda tu utakmicu

                Vlado,

                Stani stani, mozes da mi potvrdis to da ce NBA ostati na SK i sledece sezone??

                Comment


                • #98
                  Prema informacijama koje imam da. A one dolaze od najsigurnijeg moguceg izvora

                  http://www.sportklub.info/forum/show...l=1#post885799

                  http://www.sportklub.info/forum/show...l=1#post906965
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    Vladane, može li neka informacija o mogućem produžetku prava za Englesku Premijer ligu?
                    "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                    Comment


                    • Cim se bude nesto vise znalo javljam
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja sam jedan od gomile ljudi koji ne mogu da gledam programe sport kluba ( sat trakt kabl.oper) nema ga ni u ponudi digitalne tv, nekoliko puta sam se obracao sport klub da kaze dali je lova iskljucivi problem posto vidim da gomila drugih operatera ima sport klub i ostale kanale, ili je do sat trakta meni je jasno da to kosta i ne moze dzabe, ali samo trazim odgovor da mozemo da udarimo po operateru ima nas gomila

                        Comment


                        • Pozdrav svima
                          Mene zanima postoji li stvarno šansa da Seria A bude slijedeće godine na SK. Stavili ste na FB to pitanje, a na Areni tvrde da oni imaju prava na Talijane. Bilo bi odlično kad bi uzeli njih jer su to klubovi koji imaju jako puno navijača na Balkanu i uz koje su generacije odrasle.

                          Comment


                          • Originally posted by Lampard88 View Post
                            Pozdrav svima
                            Mene zanima postoji li stvarno šansa da Seria A bude slijedeće godine na SK. Stavili ste na FB to pitanje, a na Areni tvrde da oni imaju prava na Talijane. Bilo bi odlično kad bi uzeli njih jer su to klubovi koji imaju jako puno navijača na Balkanu i uz koje su generacije odrasle.

                            Da znam ovi iz Arene su potvrdili da prenose zabare i sledece godine.

                            Comment


                            • Cekajte vi stvarno vjerujete i dalje onome sto objavljuju na sajtu? Ti odgovori vrijedjaju inteligenciju najblaze receno. Kad su onomad ostali bez para samim tim i bez Italijana i jos nekih prenosa objavljivali su kako pojacavaju opremu za prijem signala, a nisu imali problem da prime signal Primere da ne pricam da su imali u planu prenose Mundijala, ski skokova, alpskog skijanja, F1 su bili obezbijedili pa znamo dje je zavrsila, evo sad ce i NBA da uzmu inace tu NBA uzimaju od kad su poceli sa radom

                              Evo da vidite koliko je to neozbiljna firma, ovo je bilo u novembru



                              a ovo u decembru



                              ni jedan od ovih odgovora nije tacan jer je SK uzeo prava za finale kupa kralja!

                              Jos samo ti sto prodaju prava da znaju sa kim imaju posla...
                              sigpic

                              Comment


                              • Ја мислим да они не преносе као СК и све остале телевизије него да краду неке стримове, пичке материне...
                                Видите ви њихову слику? Сваки час нешто забоде, нешто не ваља...
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X