Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sport Klub najgledaniji

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Ja samo znam da se tenis u Srbiji gleda samo zbog DjokovicaSvaka njemu cast na uspehu,ali ljudi sta mediji rade,pa to je zlo...Cak i na blicu,Djokovic ima posebnu temu a ostali teniseri nista,pa vi vidite...

    Comment


    • #47
      Po meni je sport klub daleko bolji od arene.
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • #48
        Vidim na faceu da ste postavili pitnje o uvodjenu serie a,jer areni isticu prava ove godine.nadam se da se ozbiljno razmislja o tome,naravno uz zadrzavanje engleza,a to je dobro jer se termini najzanimljivijih utakmica ne preklapaju (kalco sub i ned od 20 i 45, a nedjeljom o 15 se moze raditi multiprenos kao i ranije),a termin subotom od 18,taman tri lige na tri kanala..ovo bi stvarno bilo odlicno,samo naprijed

        Comment


        • #49
          Originally posted by erotica View Post
          Vidim na faceu da ste postavili pitnje o uvodjenu serie a,jer areni isticu prava ove godine.nadam se da se ozbiljno razmislja o tome,naravno uz zadrzavanje engleza,a to je dobro jer se termini najzanimljivijih utakmica ne preklapaju (kalco sub i ned od 20 i 45, a nedjeljom o 15 se moze raditi multiprenos kao i ranije),a termin subotom od 18,taman tri lige na tri kanala..ovo bi stvarno bilo odlicno,samo naprijed
          Шмекерски је то кад би се десило, подржавам акцију у потпуности, само напред само грувајте

          Comment


          • #50
            Nema sanse da otkupe i Engleze i Italijane.Malo je imati tri kanala da se prenose svi sportski dogadjaji, jos kad se uzme u obzir da na SK Prime idu Spanci ne mozes to ugurati na dva kanala, a i kada se uzme obzir da se treba naci mesto za tenis, Moto GP, f1, odbojka, rukomet...
            Ako SK ostane bez Engleza, onda sam siguran da ce uzeti Italijane.

            Madjarski SK prenosi Italijane.

            Comment


            • #51
              Ne razumem čemu pitanje?

              Ili nisu sigurni da li da uzimaju Seriju A... Ipak nije više u fazonu kao što je sada EPL ili Barsa i Real!?
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • #52
                Originally posted by Maric91 View Post
                Nema sanse da otkupe i Engleze i Italijane.Malo je imati tri kanala da se prenose svi sportski dogadjaji, jos kad se uzme u obzir da na SK Prime idu Spanci ne mozes to ugurati na dva kanala, a i kada se uzme obzir da se treba naci mesto za tenis, Moto GP, f1, odbojka, rukomet...
                Ako SK ostane bez Engleza, onda sam siguran da ce uzeti Italijane.

                Madjarski SK prenosi Italijane.
                Избаце те Шпанце и убаце Калчо, реална прича јер сигурно би Калчо био гледанији на овим просторима од Шпанаца (осим ако изузмемо Ел Класико), јер ево по форумашима гледам и коментарима у теми, тамо се само прича о Реалу и Барси и евентуално Фалкау, ништа више, остали клубови се дакле и не гледају осим кад играју са поменутим.
                Ја сам за Серију А (мсм није ни тешко извалити ) и да се убаце оне њихове емисијице Тотал италијански фудбал итд.

                Comment


                • #53
                  Mozda bi trebalo da izbace:Austrijance,Belgijancem,Skote,Svajcarce,kon tam da te lige nisu gledane...

                  Comment


                  • #54
                    Ма са тим лигама се чисто попуњава програм, права да се такве лиге преносе се купују за ситнину.

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by Maric91 View Post
                      Nema sanse da otkupe i Engleze i Italijane.Malo je imati tri kanala da se prenose svi sportski dogadjaji, jos kad se uzme u obzir da na SK Prime idu Spanci ne mozes to ugurati na dva kanala, a i kada se uzme obzir da se treba naci mesto za tenis, Moto GP, f1, odbojka, rukomet...
                      Ako SK ostane bez Engleza, onda sam siguran da ce uzeti Italijane.

                      Madjarski SK prenosi Italijane.
                      Mogli bi da pokrenu jos jedan kanal mozda ili da SK3 pocne da emituje program 24/7 npr.
                      Sto se tice komentarisanja na forumu to nije relevantno, Primera je vjerovatno gledanija na Balkanu generalno u ovom trenutku. Jednostavno je za klasu jaca liga. Iako ja mnogo vise volim Italijane.
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Примера најнезанимљивија лига у топ5 годинама у назад а и у будућности ће тако бити, знамо сви то знају то и ови са СК-а али ето откупили су права само због Ел Класика јер је генерално гледан догађај.

                        Comment


                        • #57
                          Bilo bi previse istinito da SK pokrene jos jedan kanal, realnije je to da ce auto-moto sportovi dobiti svoj kanal posto su u poslednje vreme bili u podredjenom polozaju.Ako se desi da imamo 3 lige od vodecih 5 zapitacu se odakle njima para za sve to.

                          Ja sam stekao utisak da se vise prati Serija A nego Primera, a posecivao sam pre neko vreme par foruma.U Spaniji pored vodeceg dvojca, poneki put se pogledaju Atletiko i Valensija, dok su ostali klubovi prolazni.A recimo u Seriji A se naravno gleda velika trojka, Lacio, Napoli, Roma i pomalo Fiorentina.Jednostavno Spanci nemaju tu sirinu i brzo smore.

                          @leVu

                          Nemaju veze te sitne lige sa Serijom A, vise je problem sto ce se poklapati recimo nedeljni termin od 3, a recimo Englezi imaju utakmice od nedeljom od pola 3 i od 5, a tu se naravno i uglavi termin od 4 i kako sve to uklopiti?

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by Maric91 View Post
                            Bilo bi previse istinito da SK pokrene jos jedan kanal, realnije je to da ce auto-moto sportovi dobiti svoj kanal posto su u poslednje vreme bili u podredjenom polozaju.Ako se desi da imamo 3 lige od vodecih 5 zapitacu se odakle njima para za sve to.

                            Ja sam stekao utisak da se vise prati Serija A nego Primera, a posecivao sam pre neko vreme par foruma.U Spaniji pored vodeceg dvojca, poneki put se pogledaju Atletiko i Valensija, dok su ostali klubovi prolazni.A recimo u Seriji A se naravno gleda velika trojka, Lacio, Napoli, Roma i pomalo Fiorentina.Jednostavno Spanci nemaju tu sirinu i brzo smore.


                            @leVu

                            Nemaju veze te sitne lige sa Serijom A, vise je problem sto ce se poklapati recimo nedeljni termin od 3, a recimo Englezi imaju utakmice od nedeljom od pola 3 i od 5, a tu se naravno i uglavi termin od 4 i kako sve to uklopiti?
                            To se meni obracas?Pa mislio sam da kada bi te lige izbacili,onda bi mogli da otkupe prava,sto se tice prenosa,mogli bi Italijane subotom od 20:45 nedeljom od pola 1 i uvece...

                            Comment


                            • #59
                              Убедљиво најмртвија лига је Примера, бар мени. Ја њу нема силе да гледам, све је бре мртво.
                              Атмосвера, фудбал, слика, стадиони... све неки мрак... И Барсу - Реал гледам преко курца.

                              Док Италијане обожавам. Могу опуштено да гледам Каљари, Бари, Пијаћенцу и Падову.
                              Све што сам набројао горе да не ваља у Шпанији је дупло боље у Италији.

                              А и Калчо има неку историју преноса у Србији. Пре било на Пинку, па Авали, и гледали смо са уживањем. И генерално, људи више воле Јувентус, Милан, Интер, Рому него Барсу и Реал. Бар такав утисак имам.

                              Ево, ја дајем бубрег да се преноси Серија А и Премиер.
                              Last edited by Урош94; 25-12-12, 19:28.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                A zasto se ne bi ukinuo onaj Sportklub Golf?! Taman taj jedan kanal moze da pokrije sve potrebe gledalaca ako se kupe prava za Seriju A!

                                Comment

                                Working...
                                X