Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vicevi...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • "I love to speak with Leonard
    He’s a sportsman and a shepherd
    He’s a lazy bastard
    Living in a suit ."
    Leonard Cohen

    Comment


    • Comment


      • Stojim, pišam na sokaku i uživam u svežem zraku i dok mi tako mlaz curi, moja misao ka tebi juri, čujem u daljini kako se dereš i pomislim... garant sereš.
        Last edited by DžonDon; 29-11-18, 17:50.
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Dolazi lik u biblioteku:
          - Dobar dan, imate li knjigu o samoubistvu?
          - Ma da, pa da je ne vratiš!
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment



          • "I love to speak with Leonard
            He’s a sportsman and a shepherd
            He’s a lazy bastard
            Living in a suit ."
            Leonard Cohen

            Comment


            • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Kaže Fata Muji: - Danas sam jednom prosjaku dala pun tanjir supe i 10 maraka! - Je l‘ pojeo supu? - Je! - E, onda je zaista pošteno zaslužio tih 10 maraka!
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • kaže

                    pita ćale ciga sina

                    sine, oćeš spid?

                    neću tata

                    dobro, nemo posle bude 'gladan sam'
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • 07:30 Pravim Snješka Bjelića dok čistim snijeg ispred kuće.
                      07:45 Kraj kuće prolazi susjeda koja zbog rodne ravnopravnosti protestira zašto postoji samo Snješko Bjelić!?
                      07:55 Pravim žensku varijantu Snješka Bjelića... Snježana Bjelić
                      08:00 Majka sa dvoje djece prelazi na drugu stranu i naziva me manijakom zašto Snješko ima grudi... Pokušavam da objasnim da je to Snježana...Skidam grudi..
                      08:15 Susjed iz zgrade pored mi drži predavanje, zbog mrkve, da se ne igram hranom. Čovjek je vegan, dajem mu mrkvu i stavljam narandžastu štipaljku...Pita me da li je mrkva organska...
                      08:30 Svećenik me hvali zato što sam očistio ulicu, ali me kudi zato što sam napravio dva gej Snješka Bjelića...Kakav to primjer dajem djeci?!
                      08:45 Pripadnik romske nacionalnosti skuplja sekundarne sirovine iz kontejnera prekoputa. Dajem mu čašicu rakije. On otpije i zajebava me da sam rasista. Pitam ga zašto? Kaže, zato što su Snješko i Snježana bijeli...
                      09:00 Komunalni redar mi piše prijavu jer sam Snješko Bjeliće napravio na stazi za slabovidne i slijepe ljude i zato što nisam imao fluorescentini prsluk. Oblačim žuti prsluk. Na pokušaj da i njih podmitim rakijom, pitaju me da li imam viski...
                      09:30 Policija mi prilazi i legitimira me zbog žutih prsluka koji nosim i koje sam navukao i Snješko Bjelićima..Oduzimaju i metle ( dekoracija na Bjelićima ), jer pozivaju na strah, batinjanje i nasilje...Priveden sam zbog širenja mržnje i nasilja.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Zautsavili saobraćajci desetak-petnaest vozila i alkotestiraju vozače. Jedan lik se probija kroz gužvu i obraća se saobraćajcima:
                        - Mogu li ja da duvam prvi ?
                        - Može, može - nasmeja se policajac i dade mu alkotest.
                        - Opaaaa, 2,5 promila...pa ko će to meni peške kući - sav, pun sebe kaže saobraćajac....
                        - Pa peške sam i došao...reče lik i ode niz ulicu.

                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Nil Armstrong dolazi na mesec i zapocinje svoju cuvenu recenicu: Ovo je mali korak za... i padne mu pogled na tri lika koja na vatrici peku slaninicu.
                          -Odakle vas trojica ovde?
                          Prvi kaze: Ja sam iz cernobila nesto puklo i ja odjednom ovde.
                          Drugi kaze: Ja sam iz egipta skacem sa piramide na piramidu i odjednom se stvorim ovde.
                          Treci kaze: Ja sam iz Niš.
                          - Pa kako si zavrsio ovde? Pita ga Nil
                          - Nemam pojma idem od kuma sa slave
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Kako se zove mali kamion sa Bliskog istoka?
                            Mesopotamić.

                            Comment


                            • Došao Punter u Zvezdu, pozdravlja se sa saigračima i kaže mu Cofi Čović: "Samo da znaš, ja sam Kevin Punter".
                              Last edited by mark !t zer0; 24-12-19, 12:35.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Pre nekog vremena se vodi rasprava na diskordu da li je autokliker dozvoljen u WoW-u. Neki tvrde da nije i da se moze fasovati ban od nekoliko dana u koliko te provale, jer zaista sa tim programcicem se moze svasta zanimljivo napraviti.
                                Dok drugi ipak misle da jeste zbog hendikepiranih ljudi koji su gejmeri.
                                I onda krecu da navode primere kako postoji devojka bez ruku iz tog i tog mesta koja razbija kako igra, covek odande, decko odavde itd itd.... Njima je taj program neophodan.
                                I uskace jedan drugar:
                                -Zamislite samo kako bi tek Nik Vujicic razvaljivao!!!-
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X