Announcement

Collapse
No announcement yet.

Slike, klipovi, gifovi...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Scouser View Post
    Pa sve je to jasno kad vidis Italijanska i Nemacka prezimena u reprezentacijama Juzne Amerike, narocito Argentine, jer su tamo Fasisti i Nacisti pobegli posle 2. svetskog rata.
    Vidis u faci Dybale da nije cist Argentinac (ima italijansko poreklo) i jos njih ima ne da mi se sad nabrajati.
    И усташе такође. Гос'н Благоје Јововић је баш у Буенос Аиресу убио Павелића. И дан данас тамо Хрвати имају јаку емиграцију, добро је да их нема на овој мапи.

    А нацисти нису имали где да побегну од Израелаца и оне њихове агенције што је сваког нацисту ископала, па макар и у 98. години у најзабаченијем селу подно Анда. Јака прича.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Nacisti su čak pokušali da dođu do vlasti u Argentini par puta ali bezuspešno.Dosta visoko rangiranih SS oficira je imali vile i paviljone po njihovim planinama i živelo je tamo pod lažnim imenima.MOSSAD ih je dugo češljao i ubijao i bili su prepoznatljivi po tome što bi im tela odvukli na more i pustili.Jedno vreme su nalazili čak i po 100 belaca mesečno kako plutaju bez dokumenta goli .
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • CAUTION: Smartass signs for dumbass American people

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Lord Gangarić View Post
            Nacisti su čak pokušali da dođu do vlasti u Argentini par puta ali bezuspešno.Dosta visoko rangiranih SS oficira je imali vile i paviljone po njihovim planinama i živelo je tamo pod lažnim imenima.MOSSAD ih je dugo češljao i ubijao i bili su prepoznatljivi po tome što bi im tela odvukli na more i pustili.Jedno vreme su nalazili čak i po 100 belaca mesečno kako plutaju bez dokumenta goli .
            Па ја мислим да и даље чешљају да није случајно неки наци преживео негде. Рекох, основали су они специјалну агенцију управо за тај посао (дакле невезано за Мосад) и до скоро су налазили неке наци маторце, приводили их у Израел, осуђивали на смрт у нпр. 107. години.
            То је моћна држава. На то се треба угледати. А ови наши слепци у Скупштини неће да гласају за предлог о резолуцији о геноциду над Србима, Јеврејима и Циганима у НДХ.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Урош94 View Post
              Па ја мислим да и даље чешљају да није случајно неки наци преживео негде. Рекох, основали су они специјалну агенцију управо за тај посао (дакле невезано за Мосад) и до скоро су налазили неке наци маторце, приводили их у Израел, осуђивали на смрт у нпр. 107. години.
              То је моћна држава. На то се треба угледати. А ови наши слепци у Скупштини неће да гласају за предлог о резолуцији о геноциду над Србима, Јеврејима и Циганима у НДХ.
              Sve su to agencije pod okriljem Mosada,onaj fazon prođeš Mosadovu obuku,školovanje i osnuješ organizaciju da se ne bi prljalo ime obaveštajne agencije jedne države.Ta privođenja što su radili su sitne ribe,ove veće su ubijali kao bubašvabe zato su i morali tu organizaciju da odvoje od Mosada.Opasni su nema šta ja se sećam kad je bilo ono bombardovanje tojest granatiranje pre par godina između Izraela i Palestine pa je VICE slao novinare u Izrael da vide te njihove bunkere,brate ono je da ne poveruješ kako moćno izgleda.I najjača fora obični građani obilaze te vojnike iz tih baza i donose im hranu,sokove itd tačno se vidi koliko su složni ljudi.
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • па добро, под окриљем мосада да, али није директно мосад. то сам мислио.

                знам једног лика, да кажемо наш чојк. кева му наша, ћале палестинац (српско, хришћанско име и презиме хамдан). ишо једне године тамо код својих, и слеће авионом у џерусалим. каже гледа на аеродрому њихове пандуре специјалце, само зверају и снимају, тако ми их је преозибиљно описао, вели није могао да верује какве су њушке.
                а пре тога, одмах по слетању, ови му погледају у пасош и изневеровали. одмах га одвели у собу, како то палестинац а србин, наш пасош, хришћанско име. каже довели га унутра, скинули га голог, лампа у фацу и испитивање. ко, где, кад, зашто. сат и по времена су они њега тамо држали, али све фино и профи. и ништа, пустили га лепо, није више било цимања.

                господа. :d

                волим кад овако забоде форум и смањи ми слова. баш волим.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Prvi put vidim ovaj klip, a vec je star vise od 6 meseci:


                  OTAC!!!
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Урош94 View Post
                    Па ја мислим да и даље чешљају да није случајно неки наци преживео негде. Рекох, основали су они специјалну агенцију управо за тај посао (дакле невезано за Мосад) и до скоро су налазили неке наци маторце, приводили их у Израел, осуђивали на смрт у нпр. 107. години.
                    То је моћна држава. На то се треба угледати. А ови наши слепци у Скупштини неће да гласају за предлог о резолуцији о геноциду над Србима, Јеврејима и Циганима у НДХ.
                    Нема ту много зајебанције с њима, преозбиљна држава. Лепо кажеш, на њих треба да се угледамо, што се тиче овог гласања у скупштини, сећам се да је било око тридесетак посланика ЗА...

                    Comment


                    • Којих 30? 6 укупно. И то мислим све гласови из посланичке групе предлагача закона.

                      Мада у ствари два пута је предлаган закон, и првог пута је било више гласова за (око 15, наравно нико из већине) али је било и 2 против. А када је предложено други пут онда је било 6 за, 144 није гласало, 0 уздржано, 0 против. Углавном, 30 никако.
                      А буквално треба сваког протерати из државе ко није тако гласао. Душмани.



                      Кад смо већ у теми, лепу и ретко тачну песму написао Јоца Дучић '41.

                      Јован Дучић - Сину тисућљетне културе
                      Last edited by Урош94; 12-07-17, 00:14.
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • I nije vam baš ovo tema za tu dikusiju, pogotovu jer ću ja sada da postavim ovako nešto

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment



                        • "I love to speak with Leonard
                          He’s a sportsman and a shepherd
                          He’s a lazy bastard
                          Living in a suit ."
                          Leonard Cohen

                          Comment


                          • Comment


                            • Bane.jpg

                              Comment


                              • Radili kum i ja...

                                Comment

                                Working...
                                X