Announcement

Collapse
No announcement yet.

Slike, klipovi, gifovi...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Možda je malo fejk, al opet je prejako...

    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Za Beograd



      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • Legendarna Tarzanija....
        True story....

        - E ćao, ovde Ranko, mislim znam da se nikad nismo družili u školi ali ja sam u organizaciji proslave pa da ti javim da se okupljamo u kafani Potpetica i dedina prepečenica u subotu u 8 uveče i da treba svi da damo po 6 hiljada.
        - Proslava čega?
        - 7 i po godina mature, to je kao između dva velika jubileja pa da malo proslavimo.
        - Misliš, da se ti ugradiš malo?
        - Pa ne bih baš tako rekao, ja uzimam samo 40 posto za menadž...
        - Ranko, popušiš mi ku*ac i ti i bilo koja godišnjica bilo koje mature.
        Pozdravi razrednu.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment




        • Comment


          • Srba strikes again

            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                Comment


                • Comment


                  • * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                    Comment



                    • Comment


                      • Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                          Comment




                          • I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment




                              • Spoiler
                                Divna reklama o iskrenoj ljubavi psa i čoveka koja je prikazala da doniranje organa neće usrećiti samo osobu kojoj je život spasen, već i sve ljude oko nje

                                Argentinska reklama koja promoviše doniranje organa, rasplakala je čitav svet. U njoj je na vrlo tužan način prikazano koliko je bitno da postanete donor organa kako biste nekom spasili život.

                                Pre nego što pročitate ovaj tekst i pogledate snimak, ukoliko ste slabi na životinje, spremite brdo maramica, a ako imate kućnog ljubimca, neka bude blizu vas jer ćete sigurno poželeti istog momenta da ga zagrlite iz sve snage!

                                Glavni akteri ovog video su pas i njegov vlasnik, stariji čovek. Njih dvojica su zajedno radili sve. Doručkovali, šetali, igrali se. Bili su nerazdvojni drugari. Međutim, odjednom se sve prekinulo. Vlasniku je pozlilo i Hitna pomoć ga je odvela u bolnicu. Pas je trčao za vozilom i došao ispred bolnice gde ga je danima verno čekao. Nije želeo da se pomeri.

                                Ipak, jednog dana su iz bolnice u kolicima izveli devojku koja je imala operaciju srca, a upravo taj organ je donirao vlasnik psa. Životinja kao da je predosetila, a devojka kao da je znala čiji su srce i pas.

                                Njih dvoje su se odmah pri izlasku iz bolnice ugledali i obradovali jedno drugom. Kuca je našla novog vlasnika sa starim srcem, a devojka novog najboljeg prijatelja.

                                - Bio sam inspirisan prelepom pričom o psu Hačiku iz Japana za koju danas skoro svi znaju. Hačiko nikada nije dočekao da ponovo sretne svog gazdu, ali pas iz moje reklame jeste, u vidu osobe kojoj je produžen život zahvaljujući donaciji organa njegovog gazde – poručio je režiser Rodrigo Garsia Saiz.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X