Announcement

Collapse
No announcement yet.

Club Atlético de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Club Atlético de Madrid

    Tema koja ce biti posvecena Atletico Madridu...

    Licna karta kluba




    Ime: Club Atlético de Madrid
    Osnovan: 1903. godine
    Stadion: Vicente Calderón(54,960)

    Predsednik: Enrique Cerezo
    Trener: Diego Simeone

    Trofeji

    La Liga: Sampioni (9): 1939–40, 1940–41, 1949–50, 1950–51, 1965–66, 1969–70, 1972–73, 1976–77, 1995–96
    vice sampioni(8): 1943–44, 1957–58, 1960–61, 1962–63, 1964–65, 1973–74, 1984–85, 1990–91

    Copa Del Rey: Sampioni (9): 1959–60, 1960–61, 1964–65, 1971–72, 1975–76, 1984–85, 1990–91, 1991–92, 1995–96
    vice sampioni (9): 1921, 1926, 1955–56, 1963–64, 1974–75, 1986–87, 1998–99, 1999-00, 2009–10

    Supercopa de España: Sampioni: 1940, 1985
    vice sampioni: 1991, 1992, 1996

    Segunda División: Sampioni: 2001
    vice sampioni: 1932–33, 1933–34

    Uefa Champions League: Vice sampion: 1973

    Uefa Europa League: Sampioni:2010, 2012

    Uefa Super Cup: 2010

    Uefa Intertoto Cup: Sampioni: 2007
    Vice sampion: 2004

    Intercontinental Cup: 1974

  • #2
    Stvarno rade neverovatan posao ove sezone, izvukli su maximum iz tima i igraju skoro bez kiksa, koliko god Falcao bio dobar, mislim da bi najvise zasluga trebalo ici Simeone-u, savrseno je sklopio kockice. Bice zanimljivo videti kako ce se snaci sada, jer u naredna 4 kola igraju sa Sevillom, Realom i Barselonom, ako prezive taj period, a sta god da urade sa Realom i Barsom je samo bonus, mozda bi stvarno mogli do kraja godine da guraju i naprave La Ligu a three horse race. Bilo bi dobro za prvenstvo.

    Valjda ce zadrzati Falcao-a makar do kraja godine

    Comment


    • #3
      Gledao sam nekoliko utakmica Atletica ove godine. Najbolje za njih je sto dosadasnje utakmice nisu ono najbolje sto oni mogu pokazati. Bilo je par gutavi utakmica u kojima nisu bili dobri, ali su rijesavali pobjedama. Sto je odlika stabilne ekipe. Vjerujem da ce Falcao ostat do kraja sezone jer se njemu ne zuri nigdje, a i klub ga ne bi trebao pustat jer im je cilj Liga sampiona.

      Sinoc su u kombinovanom sastavu pobjedili Hapoela 1:0

      Comment


      • #4
        Presjednik Atletica Enrique Cerezo ponovio da Falcao nije dobio nijednu ponudu

        Nitko nam nije poslao ponudu za Falcaa, niti je igrač izrazio želju za odlaskom. Oko toga nema nikakvih novosti.
        Falcao je pod ugovorom, mi samo slušamo glasine.
        Ponavljam, nisu nam se javili iz Chelseaja ili Borussije Dortmund. No, ako se odluče javiti, već znaju kakva je situacija.

        Comment


        • #5
          El Tigre dosao do 50. gola u dresu Atletico Madrida


          U 63 utakmice za Atletico postigao 50 golova. U La Ligi je postigao 35 golova, od toga je svojim ''kandzama'' okrznuo Racing, Sporting, Mallorcu, Getafe, Rayo, Espanyol, Villarreal, Real Sociedad, Barcelonu, Granadu, Athletic, Real Madrid, Betis, Valladolid, Malagu, Osasunu i Sevillu. Samo su Valencia, Levante i Zaragoza ostali ne okrznuti.

          Comment


          • #6
            "Sramota" da ovakav klub tek sada dobija svoju temu!

            Atletico najvise simpatisem iz spanske primere, i nadam se da ce nastaviti sa dobrim partijama kada je najvaznije! I nadam se da ce zadrzati Falkaa, ali to ce biti tesko s obzirom u kakvoj se finansijskoj situaciji nalaze. Mada bi svakako pomoglo da igraju LS redovno.

            Comment


            • #7
              Originally posted by Sir Giggsy View Post
              "Sramota" da ovakav klub tek sada dobija svoju temu!

              Atletico najvise simpatisem iz spanske primere, i nadam se da ce nastaviti sa dobrim partijama kada je najvaznije! I nadam se da ce zadrzati Falkaa, ali to ce biti tesko s obzirom u kakvoj se finansijskoj situaciji nalaze. Mada bi svakako pomoglo da igraju LS redovno.
              Прецизније, срамота што овај клуб нема ниједног навијача (не симпатизера) на овом форуму. ;)

              Comment


              • #8
                Originally posted by Brajkula View Post
                Прецизније, срамота што овај клуб нема ниједног навијача (не симпатизера) на овом форуму. ;)
                Pa dobro, slazem se. Ali ne mogu reci da sam navijac istog kluba, jer navijam za United... svim srcem, a to ne mogu da tvrdim za Atletiko tako da bi bilo nekorektno sa moje strane da kazem da sam navijac Atletika.

                Comment


                • #9
                  Originally posted by Sir Giggsy View Post
                  Pa dobro, slazem se. Ali ne mogu reci da sam navijac istog kluba, jer navijam za United... svim srcem, a to ne mogu da tvrdim za Atletiko tako da bi bilo nekorektno sa moje strane da kazem da sam navijac Atletika.
                  Ne vidim tu nikakav problem,ja najvise od svih klubova volim svoj Zeljeznicar i njihov sam navijac,ali u svakoj jacoj ligi gotivim neki klub,uvijek sam volio gledati fudbal ma sta god da se igralo i to me "natjeralo" da u svakoj ligi nekoga gotivim,pa nije valjda zabranjeno
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by AK47 View Post
                    Ne vidim tu nikakav problem,ja najvise od svih klubova volim svoj Zeljeznicar i njihov sam navijac,ali u svakoj jacoj ligi gotivim neki klub,uvijek sam volio gledati fudbal ma sta god da se igralo i to me "natjeralo" da u svakoj ligi nekoga gotivim,pa nije valjda zabranjeno
                    Naravno da nije zabranjeno, ali ne mogu sebe nazvati navijacem... vec sam rekao, postoji jedan klub za koji navijam! Ove ostale simpatisem, tako da sebe ne smatram navijacem Borusije iz Dortmunda, Atletika iz Madrida, Lacija... Vec sam samo navijac Junajteda iz Mancestera!

                    Comment


                    • #11

                      Comment


                      • #12
                        Ne pamtim kada je Atletiko pogresio sa menjanjem napadaca. Pocev od Torresa, kupili Agguera, Forlana, pa kad su oni otilsi Falkao, sada Vilja, s tim da sada imaju Costu koji je vrhunski napadac, tek ce pokazati sada kada ce imati vise prostora. Vilja ce se sjajno sa njim uklopiti, sjajan tandem napadaca, klasican steal Vilja, 4,5 milionai 50% od sledeceg transfera (koji verv nece postojati, ili ce biti smesan), ima on da pokaze jos toga i zato mislim da je cena smesna, pogotovu na danasnjem trzistu. Sjajan posao. Sto se ostatka ekipe tice, Atletiko je odlicno popunjen, Kurtoa produzio pozajmicu, ne bi trebalo da bude odlazaka vise, evenutalno Arda ako dodje neka dobra ponuda, jer Atletiko ne prodaje svoje igrace ispod cene.. Diego se pominjao kao pojacanje, izgleda da nema nista od toga.. Dosao Leo Baptisao, iskreno ne znam kakav je igrac, videcemo.. Uz jos jedno, dva pojacanja, ovaj mlad tim, koji igra konstantno, imaju sistem igre, moze dosta toga da pokaze u Ligi Sampiona.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • #13
                          Costa nije napadac, to je bre masina... Da ga stavis na beka da igra, igrao bi odlicno...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • #14
                            Pa to, trci, ne staje Atletiko juri tu jednog AMC-a, posto Simeone forsira 4-2-3-1, gde bi Vilja verovatno igrao iza napadaca, neko krilo, moze on to, Arda sa druge strane i tu jedan Diego, Ljajic. . Mada sam citao da ce pre cekati sledecu sezonu kada istice ugovor Ademu ako ne ode do tada..
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • #15
                              @chofy88, u potpunosti se slažem s tobom, Costa je fantastično fizički prpremljen

                              ma biće Atletiko "opasan" iduće sezone, vjerujem da će još nekoga dovesti, oni to sve rade u tišini i samo odjednom "bomba"...

                              Comment

                              Working...
                              X