Announcement

Collapse
No announcement yet.

Club Atlético de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cholo u Inter,ako ide uopste.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Originally posted by soe View Post
      Ja mislim da nece niko otici osim eventualno Mirande ne znam na cemu zasnivas takvo misljenje?
      Jer ce po svemu sudeći proći sezona bez ijednog trofeja, takođe biće borba za ulazak Ligu Šampiona(tu su Valesnija, Sevilja i Viljareal ) i budimo realni Atletiko se ne može porediti sa timovima iz Engleske, koji su jači finansiski i veći klubovi. Atletiko je tim koji stvara igrače i kasnije ih prodaje za fine pare. Atletiko nije toliko jak finasiski da podrži ovakve igrače. Eto možda zadrže Kokea i još kojeg igrača ali onda na scenu stupaju Saul, Corea, Himenez, Baptista i ostali klinci.


      @Mare Da, Čolu je takođe san da vodi Inter ali ne znam koliko je baš realno da vodi Inter pored Sitija, Junajteda, PSŽ...

      Comment


      • Marka, pa i drugi spanski mediji, pisu da ce Simeone u narednim danima, mozda i satima, potpisati novi, sestogodisnji ugovor sa Atletikom. Njegova sestra pregovara sa celnicima Ateltika, u svojstvu njegovog agenta.

        Veliki bi korak ovo bio u cilju konsolidacije kluba u samom vrhu i, uz nastavak ovakvih rezultata, potvrdjivanje cinjenice da je Atletiko postao novi, treci stalni clan borbe za titulu koja su dugo vremena vodila u dvoje.

        Potpisivanjem ovog ugovora i njegovim uspesnim ostvarivanjem(barem do polovine) Argentinac bi mogao da postane trener sa najduzim neprekidniim radnim stazom u klubu. Legendarni Aragnos je najduze vodio klub, ali sa prekidima, i nikada nije vodio ''jorgandzije'' duze od 4 sezone u nizu.
        Last edited by Bogi; 18-03-15, 11:11.

        Comment


        • Navodno Laveci želja Atletika odnosno Ćola Simeona!
          Vrlo moguć transfer jer u pitanju su dva Argentinca a po meni moguće da dođe do razmjene igrača...

          Comment


          • Lavezzi i Vietto uz recimo povratak Felipe Luisa i smatram da bi se ekipa opet borila za titulu.Sve to naravno pod uslovom da svi vazni igraci ostanu.
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Originally posted by soe View Post
              Lavezzi i Vietto uz recimo povratak Felipe Luisa i smatram da bi se ekipa opet borila za titulu.Sve to naravno pod uslovom da svi vazni igraci ostanu.
              Vieto je bomba od igrača i nadam se da će proraditi i tu Argetinska veza. Da, zaboravio sam da napišem i Luisa ali baš i ne znam koliko je realno da se vrati u Atletiko pošto imamo već Sikeru koji odlično obavlja posao. Dolaskom Lavecija i Vieta a ostankom Kokea i Turana bez sumnje bi imali pakleni tim. Eto i ako ode Mandžo imali bi odličnu zamjenu. Al realno je očekivati odlazak Maria Suareza, Raula Garsije i Oblaka i možda nekog iz odbrane, Mirande il Godina

              Comment


              • Ma nece uopste biti toliko odlazaka,jedini igrac kojeg vidim na izlaznim vratima je Miranda i to zasto sto je tu Gimenez koji je pokazao kao odlican igrac.Sto se tice Vietta kad je dolazio u Villareal ja sam negdje procito da Atletico ima opciju prvi da ga kupi.

                Kad smo kod lijevog beka ne smatram bas da je ta pozicija dobro pokrivena vidio si i sinoc da desni bek mora to da igra tako da bi dolazak Felipea bio prava stvar,pa covjek je bio najbolji lijevi bek na svijetu dok je bio u Atleticu.
                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                Comment


                • Moje misljenje je da ce se na leto prodati jedan od dvojca Koke-Turan, a mislim da ce pre Turcin da ode..
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Ako dođe Vieto, onda se stvara gužva na sredini. Koke, Saul, Turan, Suaraz, Gabi, Vieto, Tiago, Raul Garsija. Puno brate, puno. Nekako najrealnije da odu Suarez i Tiago/Garsija. Onda su tu Koke, Saul, Garsija/Tiago, Gabi, Vieto, Turan + Grizman može da igra sredinu. Što se tiče odbrane, eto ako ode Miranda, imamo za zamjenu Himeneza i Alderweirelda koji igra za Soutampton na pojmnicu . Mislim da će prije dati šansu nekom iz mlađih kategorija(na primjer Lucasu) no dovest Felipe Luisa. I ko zna koliko su navijači željni da vide Luisa opet u Atletiko.

                    Ne znam đe sam pročitao, ođe il na fb da kao Arda imao prije želju da pređe u Liverpul. Ako bude išao iz Madrida, iće u Liverpul u to sam uvjeren 100%.

                    Mislim da Atletiko stvara tim za budućnost..

                    Comment


                    • Vietto je napadac nije sredina tako da to nije nikakva guzva.
                      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                      Comment


                      • Originally posted by The Avetinja View Post
                        Ako dođe Vieto, onda se stvara gužva na sredini. Koke, Saul, Turan, Suaraz, Gabi, Vieto, Tiago, Raul Garsija.
                        Vietto ce da stvara guzvu na sredini terena..

                        Last edited by Rossonero; 18-03-15, 16:49.

                        Comment


                        • Originally posted by soe View Post
                          Vietto je napadac nije sredina tako da to nije nikakva guzva.
                          Kad sam gledao utakmice Viljareala učinilo mi se da igra sredinu, i kasnije nisam obraćao pažnju.
                          Ako onda gledamo realno, onda ima prostora za jednog napadača, Laveci il Vieto. Jer ako već ide Mandžo, imamo Toresa, Grizmana, Jimenza i Lea Baptiste (iz Raya V). Onda bolje ostaviti Vieta još jednu sezonu u Viljareal al dovest Lavecija. I izbačiti Jimeneza i Lea.

                          Comment


                          • Imate najdivnijeg rodjendanca : ))
                            sigpic

                            Comment


                            • Comment


                              • Simeone do 2020.

                                http://as.com/diarioas/2015/03/23/en...20_029197.html

                                Comment

                                Working...
                                X