Announcement

Collapse
No announcement yet.

Club Atlético de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jos jedno pojacanje bi moglo da pristigne u CRVENO-BELI deo MADRIDA!! Kako pisu spanski mediji argentinac LAVECI bi mogao da napusti PSG zbog dolaska Di Marie i za oko 15-20 miliona predje u ATLETICO!!!

    Comment




    • Stvarno vrh pojacanje.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Jedva čekam otvaranje teme da moj brat Freš napiše kako Atletiko ne može ništa pored Barse i Reala, sekunde me dele da se upišam od sreće kad se to desi, tačnije da mi je kupatilo u kući malo dalje nego što zaista jeste verovatno bih se i upiškio.

        Comment


        • Neces docekati jer ja nikad ni ne otvaram ovu temu. I dokle ces da trolas sa nebitnim postom koji sam napisao na startu sezone, vise nije to ni toliko smesno, postao si bas naporan.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Pa nisam ja ovde dvorska luda, koga boli uvo kome je smešno, bitno je da je meni sevdah.

            Comment


            • Jos jedno pojacanje u spicu uz Ansaldija na lijevom beku i spremni smo za pocetak sezone, mozda jos jedan veznjak i to je to. Po mogucnosti da su mladji od 21 godine
              KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

              Comment


              • Ako je istina ovo sa surleom, onda stvarno nisu normalni ovog mladog urugvajca na stopera i Bog da nas vidi sledece sezone i tu smo rame uz rame sa najvecima
                KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                Comment


                • Comment


                  • Sjajan rezultat, igur nisam pratiojer sam zaspao ali ne sumnjam da ce Colo to dobro uigrati i popraviti nedostatke.
                    Sam start sezone je bitan, da se n gube bodoovi u prvih par kola
                    KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                    Comment


                    • Alesio Cerci je najnoviji clan Atletiko Madrida, prema informacijama placen je 12+2 miliona eura, sto i nije neka pretjerana cijena.

                      Najvjerovatnije Insua i Toby ALd. napustaju klub prvi na pozajmicu a drugi odlazi. Po meni cijena za Belgijanca bi se trebala vrtiti izmedju 10-15 miliona. Steta jej sto nije mogao dobiti sansu pored Mirande i Godina koji su ipak predobri. Gubimo all round igraca u odbrani. Samo da prodje vise ta suspenzija Colou pa da krenemo mljeti sve pred sobom
                      KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                      Comment


                      • Odlicno pojacanje za Atletico.

                        http://en.clubatleticodemadrid.com/n...-alessio-cerci

                        Comment


                        • Kakva vreca je ovaj Oblak, pa to nije realno za golmana koji je placen skoro 20 miliona
                          KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                          Comment


                          • Comment


                            • Opet prekid, opet Koke i opet Miranda
                              Jos malo pa bi se i Cholo trebao vratiti, a ova dva boda zaostatka i nisu tako losa
                              KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                              Comment


                              • https://vine.co/v/Ohll6BDW7Zt

                                hahahaah
                                KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                                Comment

                                Working...
                                X