Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by MasHe View Post
    Mene najvise raduje sto je ovoliko naroda doslo da podrzi repku! Ljudi bez prestanka navijaju.

    A na parketu stvarno dobro izgledamo posebno u odbrani! Jos gdje bi nam bio kraj da je tu jos Juka Nurkic!



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ma ove kvalifikacije se mogu odraditi sa pola snage, sa obzirom na snagu protivnika, odnosno na desetkovanost Britanaca.

    Evo Islanđani se malo trgnuli, usralo ih na šutu, al' ne bi trebalo biti većih problema, zaista teško da će održati konstantnost.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • #32
      Kaki Mirza, baš se glupira

      Sve tekme svih repki se trebaju igrati van Sarajeva...Mejdan podsjetio na stara, dobra vremena
      Last edited by shminka; 17-08-14, 19:49.

      Comment


      • #33
        Odlična igra u nastavku, ovo je vrlo lako moglo biti daleko ubjedljivije budući da smo već do sada imali 40 skokova.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • #34
          Ovakav pad, stisli nas ljudi, a Mirza diže trice sa 150 metara...kakav lik

          Comment


          • #35
            Identičan pad kao i u prvoj utakmici, otprilike u istoj dionici susreta. Sva sreća pa protivnici nisu taj kalibar da to iskoriste i kazne. Mirzi se nema šta zamjeriti, uprkos tome što ponekada zna bespotrebno da se ispucava, on nas je praktički i nosio do ove 2 pobjede. Ovo do sada možda i nije baš sa pola snage, ali sigurno nije bilo ni maksimalno angažovano, tako da postoji prostor za još bolju igru, što će nam vjerujem demonstrirati na prvenstvu.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • #36


              Zdravlja prije svega majstore pa da nam opet protivnike dovodis do ludila.

              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • #37
                Svjetska senzacija plavo-žute boje: BiH u finalu!

                Večeras od 20:15 h finale EP za kadete. BiH protiv domaćina Litvanije.

                Džanan Musa (24 poena), Sani Čampara (24 poena) i Njegoš Sikiraš (23 poena) su u polufinalu protiv Španaca od ukupnih 86 postigli 71 poen.

                Trica Čampare za produžetke:

                https://www.youtube.com/watch?v=aQXPvrTot_M
                Last edited by legolas; 16-08-15, 23:23.
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Momci osvojili zlato na Evropskom prvenstvu za kadete. Džanan Musa MVP prvenstva.
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    33 poena, 8 skokova i 7 asistencija Musa u finalu!

                    Comment


                    • #40
                      Adin Vrabac-buducnost BiH kosarke.

                      Kako ce Dzikic od njega da napravi zver, impresionirao me je njegov napredak u poslednjih par meseci.Sinoc bukvalno bio X faktor, moze da ima dobru karijeru.Cak je i malo unapredio tehniku suta i malo drugacije puca bacanja, mene mnogo podseca na Veselog.Verujem da ce od njega da bude nesto.

                      Comment

                      Working...
                      X