Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 Formula 1 United States Grand Prix (Austin)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Klasicni fijasko,raspad na pretposljednjoj utrci

    Comment


    • #17
      Choke, klasican... Krug kad je trebao da postavi najbolje vreme je zafrknuo stvari u zadnjem sektoru, gume prosle prime i naravno da sledeci krug nije mogao biti nista spektakularno... Mogao je da ide 1:36.435 i da krene iz drugog reda. Vettelu se sva vrata otvaraju ka trecoj tituli...

      Grosjean ima kaznu, mislim da su velike sanse da je i Schumacher dobije jer ga je (Alonsa) vidno blokirao u Q2, na kraju sesije... Ali dzabe sve to kad zivci popustaju...

      Comment


      • #18
        Vanja,meni nije uopste izgledalo kao da moze do 4.pozicije i na pocetku Q3 sam ocekivao ovu poziciju.Sad me brine da li ce uopste moci sutra doci bar do 4.pozicije

        Comment


        • #19
          Jedino sto moze da promeni ovaj tok sampionata je da Hamitlon izbaci Fetela kod prve krivine, a za to ne dajem ni promil sanse.
          Sta god da se desi sutra, verujem da Alonso moze do 4 mesta a ako se kockice poklope i do treceg.U ovoj drugoj polovini sezone nikako da poveze dobre kvalifikacije i trku, nego sve sto je zasr** u kvalifikacijama morao je da nadoknadjuje u trci.To ce ga najverovatnije kostati titule.

          Comment


          • #20
            Originally posted by FC Nadal View Post
            Vanja,meni nije uopste izgledalo kao da moze do 4.pozicije i na pocetku Q3 sam ocekivao ovu poziciju.Sad me brine da li ce uopste moci sutra doci bar do 4.pozicije
            Pazi, cudne su gume, njih dvojica su vozali po stazi jedno 3-4 kruga pre nego sto su posteno jurisali, odrzavali ih u temperaturi, pokusavali da nadju jos nesto na stazi. Kombinovao sam Alonsova i Massina vremena, Massa trenutno nije brzi od njega kao sto je slucaj cele sezone, tako da se mogu kombinovati vremena za neko okvirno. Tako bi mogao do 4. mesta. Po svojim vremenima bi mogao do 6. ako sam dobro zapamtio. To je generalno tako od Barse, Seb ima nesto na bolidu ili mu je Austin legao kao dupe na nosu, mada mi najverovatnije zvuci kombinacija...

            Maricu, nada umire poslednja. Meni bi znacajnije bilo da ga Lewis prestigne nego da ga izbaci, tad bi bilo realno vrlo zanimljivo...

            Samo, ako Alonos opet ne nadoknadi 2 mesta na pocetku i Massa mu se nakon toga ne skloni, tu me rezite. Smrdi mi podijum, samo pitanje je gde ce Seb biti.

            Comment


            • #21
              Sad dodjoh kuci posle par dana.

              WTF Alonso?! Je li ja to dobro vidim da je razlika 1.6 sekundi?!

              Fernando je videvsi da gubi bitku na polju brzine automobila u poslednjih mesec, dva krenuo sa psilohoskim tretmanom Fetela. Ali, Nemac ne samo da je psihicki jak ko zemlja, nego je upravo Spanac taj koji gresi u kljucnim momentima.

              Comment


              • #22
                Ocekivane kvalifikacije,Vettel i Hamilton na drugoj planeti , Vettel odnosi pol zamalo, Hamilton je jos jednom vozac koji jedini moze da parira Vettelu i sad se tek vidi koliko mu je meklaren unistio sezonu,jer on bi trebao da je u borbi za titulu sa Vettelom i Alonsom,Webber se smorio i sutra Kimi ima da prodje pored njega kao pored turskog groblja (opet),ocekujem borbu izmedju Masse i Schumacher a Alonso bi lako mogao da nadoknadi tri pozicije i sudeci po danasnjim kvalifikacijama to bi bio njegov maksimum uz eventualno odustajanje nekog od vodecih.Alonsu polako titula klizi iz ruke a kad se setim samo letnje pauze i kako je Alonso imao 40 bodova prednosti i kada su mu mnogi pripisivali trecu titulu a sad se drzi za slamku da bi ostao u igri za tu istu, iako Alonso veruje da ce sutra odneti vise bodova od Vettela sto nije nemoguce,nikad se ne zna ili se Alonso samo trudi da ostane smiren i pun samopouzdanja a u stvari gori u sebi. Naravno treba obratiti paznju na dva divljaka Grosjean i Maldonado,ima da gori na startu.Eto, jedva cekam sutra trku i nadam se da ce meklaren da odradi posao za Hamiltona kako treba jer on je jedini koji moze da zaustavi Vettela osim ako i sam Hamilton nesto ne zbrlja koji sad moze da vozi opusteno i voleo bi da vidim lepu borbu izmedju njega i Vettela + Newey
                Last edited by Infinity miki; 18-11-12, 00:45.
                Miljkonen

                Comment


                • #23
                  Bice haosa u prvoj krivini...Ocekujem safety car u prvom krugu.

                  Vettel startuje sa spoljne strane,a Hamilton sa unutrasnje sto na ovoj stazi znaci da vozac na polu nema neku znacajnu prednost,bilo bi sjajno da Lewis prodje ili jos bolje pogura malo Vettela sa staze taman da ne moze da se vrati dok ne prodju svi bolidi A Alonso ne znam sta ce...On je na idealnoj poziciji da se nadje u centru haosa.

                  Comment


                  • #24
                    Hamilton bese lose startovao u Abu Dabiju, valjda mu se to nece desiti danas.
                    Mozda ako bolje startuje od Fetela ovaj ga pusti posto je Alonso predaleko od njega, a mocice ce 2 kruga kasnije da koristi DRS pod uslovom da se ne desi veci incident.A znajuci kakva je prva krivina nista nije nemoguce.Sve je u njegovm rukama, jos uzevsi u obzir da je na trecem mestu Veber i da niko od vozaca iza ne moze da ga ugrozi, jedino sto ga moze izbaciti iz trke je da pregori od zelje za pobedom.

                    Comment


                    • #25
                      Ne znam sta da kazem,jedino:BORI SE ALONSO!
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • #26
                        Jedino da se Fetel slupa danas , sanse za to 1 ? ne 2 ? ma kakvi , 3%
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • #27
                          Ma,ako se ne odlepi na startu,sve je moguce!
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • #28
                            Jasta ce nego se odlepiti , pa vozi po 2s brze krugove od pola grida , staviti kucu na Fetela danas i recimo auto da ce zavrsiti van trke da se osiguram za svaki slucaj
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • #29
                              Masa promenio menjac, Nando startuje sedmi. Eto jos da je Sumaher kaznjen kao sto je trebalo... Ali dobro, on ce vec ispasti sam.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • #30
                                Ti miko ponovo sa tim idiotskim komentarima u sportu gde ljudi stavljaju glavu u torbu (ne kao pre ali je i dalje rizicno)? Umesto tog slupanja koje pominjes decku moze otkazati bilo koji deo na ovim ruznim bolidima koje voze pa da opet budes zadovoljan, kao dugogodisnji ljubitelj Formule 1
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X