Announcement

Collapse
No announcement yet.

Futsal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mogli su komotno da sviraju bar jedan od ona dva duela na kraju prvog produžetka. Ili kad već nisu svirali ono, nisu trebali ni ovo.

    Ali Španci su sami krivi mora se reći. Imali su oni dosta šansi za pobedu, čak i previše za finale. Pa i ova šansa na kraju je morala da bude gol.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Španci su dosta oslabili u odnosu na svoje prethodne generacije i možda su bili favoriti na račun stare slave. Sve utakmice na prvenstvu su im bile u egalu. Kike, Torras, Ortiz, Alvaro, Marcelo, Fernandao bi se poigrali s ovim Portugalom.

      Comment


      • Comment


        • Pratite li? Veceras Srbija Spanjolska, za odlazak na svjetsko prvenstvo. Srbija kuci

          Comment


          • Ja bio protiv Ukrajinaca, idem i večeras. Sa Francuzima sam propustio. Ukrajinu smo baš rutinski uzeli, nisam se nadao. A i ne znam je l sam utripovao ili su pre imali nekog Brazilca? Jer ovako su tanki baš

            Sa Špancima realno nemamo šta da tražimo, zna li se drugi kako i s kim igra baraž posle?

            Inače, kao i svaki put kad naša reprezentacija u bilo kom sportu igra u hali Čair, karte za parter nisu uopšte u prodaji

            Comment


            • Ako budete deugi igrate sa Finskom, veliko iznenadenje jer su izbacili Talijane.

              Ja sam bio iznenaden da ste uopce uzeli Ukrajince jer ste tanki bas. Al izgleda da su i oni

              Comment


              • Postoji li reprezentacija sem Srbije koja nema Brazilca u timu,evo sad vidim i velesila Spanija ima Brazilca Bebea,za Spanca s takvim prezimenom jos nisam cuo. Koliko Brazilaca ima Finska,nikad ih nisam gledao. Odlicni smo mi u futsalu,ovo je izgleda nova generacija,nisam siguran posto gledam samo kad nam reprezentacija igra neko veliko takmicenje,ali mi se cini da niko od ovih igraca nije igrao na prethodnim takmicenjima. Fali nam neki Srpski Brazilac koji moze 1 na 1 da probije,neki cudesan dribling da napravi,uglavnom sablonski igramo.

                Comment


                • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                  Postoji li reprezentacija sem Srbije koja nema Brazilca u timu,evo sad vidim i velesila Spanija ima Brazilca Bebea,za Spanca s takvim prezimenom jos nisam cuo. Koliko Brazilaca ima Finska,nikad ih nisam gledao. Odlicni smo mi u futsalu,ovo je izgleda nova generacija,nisam siguran posto gledam samo kad nam reprezentacija igra neko veliko takmicenje,ali mi se cini da niko od ovih igraca nije igrao na prethodnim takmicenjima. Fali nam neki Srpski Brazilac koji moze 1 na 1 da probije,neki cudesan dribling da napravi,uglavnom sablonski igramo.
                  Pa futsal i je sablona.

                  Finska nema ni jednog tamo je Mico Martic legenda balkanskog futsala udario temelje i igraju vrhunski.

                  Bebe je Spanjolac ne lupaj...

                  Comment


                  • Bebe je pravi Spanac ili uvezeni iz Brazila? Po prezimenu nikad ne bih rekao da je Spanac,ne pratim ja futsal sem kad igra Srbija,ali znam da s kim god smo igrali svi imaju neke Brazilce,Rusija,Italija,Portugal,Ukrajina,Azerbejd zan.... Znam da se futsal igra po sablonu ali ako hoces vrhunski rezultat moras da imas nekog majstora kao Portugal sto ima Rikardinja,ako sam mu potrefio ime,ima godinu dana kako sam gledao tu utakmicu.

                    Comment


                    • https://www.mozzartsport.com/ostali-...-kapelo/352142

                      Danas kup protiv Novog Pazara, 18:00, Šumice
                      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                      До поновног сусрета, твој Швабо

                      mala H2H 2018/19
                      suicide
                      2019
                      velika H2H 2019/20

                      Comment


                      • Evo i Rumuni imaju tri Brazilca i Portugalca,pa mi smo velemajstori u ovom sportu,samo nasi igraci i igramo ravnopravno sa ovim Brazilcima koji su postali nekako Rumuni.

                        Comment


                        • Realno 2:2 sa Rumunima,Rakic se ispromasivao,dve,tri ciste sanse,a i ovaj njihov Brazilac ili Portugalac Savio dobar.

                          Comment


                          • Dobise nas Bosanci bez Brazilaca 4:2, gledao sam samo zadnjih 10 minuta,izgleda da nas na kontre nahvatase.

                            Comment


                            • Nije valjda da i sledbenici Muje i Hase imaju Karioke u svom repertoaru.
                              Znam da su došli oslabljeni bez nekoliko pojedinaca što ih nije sprečilo da sa maksimalnim učinkom nastave kvalifikacije.


                              Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                              Comment

                              Working...
                              X