Announcement

Collapse
No announcement yet.

Futsal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mrkela View Post
    Pa tako je i bilo i protiv SLovenije, ne mozete vi protiv nikog da dominirate, samo na fiziku.
    Poljsku smo izdominirali u grupnoj fazi kvalifikacija, nije bas da protiv svake ekipe igramo na ovaj nacin, ali je u vecini slucajeva tako.

    Protiv Slovenije potpuno ocekivano odigrano, s obzirom na situaciju u pripremnom periodu i izostanak Aksentijevica i Perica.

    Comment


    • Poljska je bas relevantna ekipa, mislim na neke bolje ekipe. I da je bio Peric isto bi se igralo, Slovenci vole loptu, nije problem što su se branili, problem je bio izostanak bilo kakvog presinga, to ne valja, ne mozes se povuc do centra, bez bar malo presinga gore pa nek oni izadu preko Cujeca ili Vrhovca. To je bas bilo lose odradeno, i vise me cudi taj bod nego ovaj danas.

      Comment


      • Rekao si da protiv nikog ne mozemo drugacije da odigramo, naveo sam primer Poljske kao ucesnika EP, iako su daleko od evropskog vrha. Meni je ovo protiv domacina Slovenije ocekivano, da sam zadovoljan igrom nisam. Kocic izlazi posle prehlade, bez Perica, gomila sitnih povreda na pripremama, nesto kraca rotacija.

        Comment


        • Bod veliki za cetvrtfinale, sledeci protivnik Kazaska ili Rusi koji su mi bili bledi na pocetku, mozemo mi dosta ovde.

          Comment


          • Pusti pusti, daleko je cetvrtfinale.

            Comment


            • Kako glup gol primismo, neverovatno. Da igrač ovako sam primi loptu i namesti se između dva igrača..

              Izuzezno otvorena utakmica, iako rezultat to ne pokazuje. Dosta šansi, morali smo dati bar jedan gol.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Steta za ovaj mec...iskusnija, namazanija ekipa ide dalje...svaka cast nasim momcima, nije ni srece bilo, tri puta smo pogadjali okvir gola...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Au jbt kakav panj od igraca onaj Rajicevic
                  Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                  Comment


                  • Rajcevic* i cuj panj

                    Comment


                    • Originally posted by Mrkela View Post
                      Rajcevic* i cuj panj
                      Zasto mislis da nije panj?
                      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                      Comment


                      • Originally posted by jevta1992 View Post
                        Au jbt kakav panj od igraca onaj Rajicevic
                        Koliko si pogledao utakmica Slobodana Rajcevica na klupskom i reprezentativnom nivou ?

                        Sent from my SM-A510F using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by Radulov47 View Post
                          Koliko si pogledao utakmica Slobodana Rajcevica na klupskom i reprezentativnom nivou ?

                          Sent from my SM-A510F using Tapatalk
                          15-ak...
                          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                          Comment


                          • Originally posted by jevta1992 View Post
                            15-ak...
                            I na osnovu cega si zakljucio da je panj ?

                            Sent from my SM-A510F using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by jevta1992 View Post
                              Zasto mislis da nije panj?
                              Ne znam kako bi ti uopće odgovorio na ovo pitanje...

                              Comment


                              • Nije humano kako igra Ricardinho
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X