Announcement

Collapse
No announcement yet.

Futsal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by futsal fen View Post
    Vala Euromotus se ne sali...dobili u Sloveniji Maribor sa 1-3
    Bez Kopanje i Josimovica.Imaju ljudi sistem,nema veze ko je na terenu,nivo igre ostaje isti.Definitivno glavni konkurent Ekonomcu.
    Poraz od Informatike nista ne znaci,ista ta Informatika izgubila od Deve na startu prvenstva,a Deus dobio Devu 4:2.
    Last edited by Radulov47; 07-09-16, 17:18.

    Comment


    • Jos su ovo prijateljske ipak, što sta se isprobava ocigledno.
      Pre neki dan smo pricali o stanju u regionu. Danas je futsal dinamu sponzor postalo karlovačko. Nezamislivo da kod nas npr.apatinska pivara sponzorise bilo koji klub a kamoli u futsalu!

      Comment


      • Originally posted by futsal fen View Post
        Jos su ovo prijateljske ipak, što sta se isprobava ocigledno.
        Pre neki dan smo pricali o stanju u regionu. Danas je futsal dinamu sponzor postalo karlovačko. Nezamislivo da kod nas npr.apatinska pivara sponzorise bilo koji klub a kamoli u futsalu!
        Hrvatska je daleko ispred nas sto se futsala tice,eto cist primer taj sto si naveo.Da ne pricamo o organizaciji klubova,mladjim kategorijama,posetama na utakmici.
        Jedini stabilan klub u Srbiji je Ekonomac.O Deusu i Motusu na taj nacin mozemo pricati za nekih 5 godina,ni prvi ni poslednji u Srbiji koji su nesto ozbiljnije pokusavali pa se raspali.
        Banalan primer su te drustvene mreze,sto je danas sastavni deo svakodnevnice.Koliko klubova u Srbiji drzi do toga,3-4.A ne treba puno truda za tako nesto.Svest ljudi o futsalu je na jako niskom nivou.

        Comment


        • Najava sezone u blicu
          http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-f...-video/p40hm1d

          Comment


          • Originally posted by futsal fen View Post
            Korektna najava,samo sto se Kopernikus nije fuzionisao sa Kalcom,vec sa SAS-om,bez obzira sto je vecina igraca logicno presla u Kalcu.

            Nije mi jasno to u Nisu,fakticki se iz tri kluba pokupilo ono najbolje i formirali ekipu,stao grad iza njih,a osniva se KMF Radnicki koji ce sigurno imati vecu podrsku za par godina kad bude prvoligas.

            Comment


            • Kopernikus se fuzionisao sa Kalcom, iako je Kalca zadrzala puno ime kluba bez dodataka... a Kopernikus je pre toga svoje mesto prodao Sas-u

              Ako je vec oformljen klub Radnicki koji ima navijace i sa kojima se Nislije poistovecuju, imali bi zelju da ga prate u nesto vecem broju nego sto je sada slucaj sa ostalim Niskim ligasima..onda treba da se svi fuzionisu u jedan klub. Vinter sport igra 2.ligu, od ove godine i Nis 92 i da ne bi ti klubovi doziveli sudbinu Kopernikusa koji se ugasio bolje da se sjedine u jedan klub pod imenom KMF Radnicki. Lakse svima, grad ne odvaja iz budzeta za 3 kluba nego za jedan, lakse ce se naci po koji sponzor da ponudi kintu za klub sa navijacima koji prave dobru atmosferu, dobra poseta...dobio ti taj novi klub i na kvalitetu, ima sta da se probere iz gore pomenutih...

              Comment


              • Kakve su prognoze za SP, je li i dalje ista priča Brazil ili Španija? Može li im neko pomrsiti konce? Za Ruse znam da ne mogu, oni uvijek nađu način da izgube.

                Comment


                • Originally posted by futsal fen View Post
                  Kopernikus se fuzionisao sa Kalcom, iako je Kalca zadrzala puno ime kluba bez dodataka... a Kopernikus je pre toga svoje mesto prodao Sas-u
                  Zasto onda klub iz Zrenjanina nastupa u predstojecoj sezoni pod imenom Kopernikus SAS ? Mislim logicno mi je da je to fuzija,predali su njima mesto,sad sto su igraci otisli u Kalcu to je druga prica.Mnogo je takvih primera u fudbalu.

                  Comment


                  • Iskreno nisam ni znao da se zovu Kopernikus Sas, nisam nigde video da pise tako.

                    Notorious...ne verujem da iko moze da ih ozbiljno ugrozi. Mozda Italijani tj.brazilci u dresu Italije...ostali tesko. Bice zanimljivo videti kako ce proci Juzno Americke selekcije...kod njih se uglanvom igra odlican futsal.

                    Edit: sad videh na sajtu fss (napokon ubacili nove podatke o sezoni 16/17) i stvarno se zovu Kopernikus Sas

                    Comment


                    • Originally posted by futsal fen View Post
                      Edit: sad videh na sajtu fss (napokon ubacili nove podatke o sezoni 16/17) i stvarno se zovu Kopernikus Sas
                      Izbacili su pre 5-6 dana.Zato i imam takav stav o fuziji,jedino logicno.

                      Comment


                      • Jel se prati SP?
                        Rusi za sada 2 pobede lagane po rezultatu iako mozda previsoki po igri.
                        Portugal prvi mec iscupao bod delic sekunde pre kraja bukvalno.
                        Ostali favoriti po grupama (Italija, Brazil, Spanija) dobili, kiks je imao Kazahstan, ako se moze nazvati kiksom poraz od Argentine. Ipak u svim tim grupama je odigrano samo prvo kolo.

                        Comment


                        • Gledao Kolumbiju, baš su se izvukli, 2 gola u zadnje 3 minute.
                          Argentina je igrala odlično prošlo SP, sjećam se da se Brazil spasio i to u eliminacionoj. Valjda bude neko iznenađenje, mada teško kako su krenuli Brazil i Španija.

                          Comment


                          • Originally posted by futsal fen View Post
                            Jel se prati SP?
                            Rusi za sada 2 pobede lagane po rezultatu iako mozda previsoki po igri.
                            Portugal prvi mec iscupao bod delic sekunde pre kraja bukvalno.
                            Ostali favoriti po grupama (Italija, Brazil, Spanija) dobili, kiks je imao Kazahstan, ako se moze nazvati kiksom poraz od Argentine. Ipak u svim tim grupama je odigrano samo prvo kolo.
                            Ima li kakav link da se pogledaju reprize ? Ne odgovara mi bas termin.

                            Comment


                            • Ne odgovara ni meni...
                              Prenosi eurosport a preko dana reprizaraju...nemam pojma da li sve meceve i u kojima terminima. Ja imam opciju vracanja na tv pa pustim kad stignem.
                              Ima highlightsa na yt, fifa tv kanal izbacuje sa svake utakmice

                              Comment


                              • Originally posted by futsal fen View Post
                                Ne odgovara ni meni...
                                Prenosi eurosport a preko dana reprizaraju...nemam pojma da li sve meceve i u kojima terminima. Ja imam opciju vracanja na tv pa pustim kad stignem.
                                Ima highlightsa na yt, fifa tv kanal izbacuje sa svake utakmice
                                Sad bas gledam te skracene preglede,a vidim na eurosportu tek od druge faze prenose sve meceve,za sada samo najzanimljivije utakmice.

                                Nego jel to Motus igrao 1:1 sa Kaosom ? U kakvom su sastavu igrali Italijani,ima li reprezentativaca tamo pa su oslabljeni ?

                                Comment

                                Working...
                                X