Announcement

Collapse
No announcement yet.

Holland - Eredivisie & KNVB Cup

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva je legenda Rovin van Persie Uživa čovek u poslednjoj sezoni evo sada komentator rekao..

    Comment


    • Razbise Ajaks,gde su ti njihovi stoperi od 100 miliona,Fejnord im svaki gol daje iz peterca.

      Comment


      • De Ligt sam trci po svima Ajaksovi igraci kao amateri sada, ni ne trcaju, metlu da stavis pogodili bi igraci Fejenorda, ovi samo stoje

        6-2 u derbiju covece

        Comment


        • A Fejnord slabo nešto krenuo, ja otišao do prodavnice i vratim se, ono 4:2
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • Lagano gaženje. RVP!!!!!!!!!!
            sigpic
            "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

            Comment


            • Otac igre RVP nastavlja.
              sigpic
              "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

              Comment


              • Pa daj ta gazenja, sta nas samo obavestavas
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Otkud znam da nekog zanima

                  Advokat hvala Bogu video da ga niko oko kluba ne želi, i baš me zanima koga će sada da izvuku iz fioke za trenera, lično bih voleo Kajta ako nemaju para da dovedu neko ozbiljno trenersko ime.

                  Evo i sa derbija i sa gradskog derbija.



                  sigpic
                  "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                  Comment


                  • Ne okrene li Ajax u drugom poluvremenu mogu da se pozdrave sa titulom.

                    Comment


                    • I ne zaslužuju, PSV je daleko bolja ekipa i ukoliko pobede i Fajnord 24. potvrdiće realan kvalitet koji poseduju. Ajaks je klub koji ima daleko veći budžet od Fajnorda i PSV a nisu pokazali ništa više od njih uz to Fajnord realno ima najlošiju ekipu a i PSV i Fajnord su se iživljavali nad njima.

                      RVP ovog puta asistirao, čovek je klasa! Postaviću snimak kada izbace.
                      sigpic
                      "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                      Comment


                      • Malko sam bacao pogled na zanimljivu tekmu sa Gengervalda gde su Filipsovci pokazali karakter i sustigli 0:2 sa poluvremena protiv napaljenog Utrehta.
                        Nemaju za čim žaliti Bomelovi podanici. I pored remija pobegli su Ajaxu za bod i sada imaju +6 u odnosu na Kopljanike.
                        Opet je spasilac tima bio Luk de Jong. Njegova dva pogotka sprečila veliki kiks čete iz Ajndhovena.

                        Comment


                        • Luk je vrhunski napadač.
                          sigpic
                          "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                          Comment


                          • sigpic
                            "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                            Comment


                            • sigpic
                              "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                              Comment


                              • Kakav amaterizam i kurcobolja igrača Ajaxa kod pogotka fudbalera Den Haga. Nonšalancija do maximuma.
                                Sreća pa im trebalo samo dva minuta ne bi li vratili rezultatsku klackalicu.

                                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X